Dovanos Tradicijos

Vestuvių metinių pavadinimai

vestuvių metinių pavadinimai

Vestuvių metinėms priskiriami tradiciniai pavadinimai ar vardai, kuriais dažnai vadovaujamasi dovanojant dovanas ar švenčiant šią progą. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių vestuvių metinių pavadinimų:

1 metai – popierinės vestuvės

2 metai – medvilnės vestuvės

3 metai – odinės vestuvės

4 metai – vaisinės vestuvės

5 metai – medinės vestuvės

6 metai – geležinės vestuvės

7 metai – varinės vestuvės

8 metai – bronzinės vestuvės

9 metai – molinės vestuvės

10 metų – alavinės vestuvės

11 metų – plieninės vestuvės

12 metų – šilkinės vestuvės

13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės

14 metų – dramblio kaulo vestuvės

15 metų – krištolinės vestuvės

20 metų – porcelianinės vestuvės

25 metai – sidabrinės vestuvės

30 metų – perlinės vestuvės

35 metai – koralinės vestuvės

40 metų – rubininės vestuvės

45 metai – safyrinės vestuvės

50 metų – auksinės vestuvės

55 metai – smaragdinės vestuvės

60 metų – deimantinės vestuvės

70 metų – platininės vestuvės

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie iš šių pavadinimų ar titulų turi alternatyvias versijas ar variantus, priklausomai nuo šaltinio ar šalies, o su kai kuriais metais gali būti susiję keli pavadinimai. Be to, į šiuolaikines sąrašo versijas gali būti įtraukti papildomi metai ar pavadinimai, kurie nėra įtraukti į tradicinį sąrašą.

Manoma, kad tradicija dovanoti dovanas arba švęsti vestuvių metines su tam tikromis temomis ar simboliais atsirado viduramžiais Europoje. Tuo metu buvo įprasta, kad poros švęsdavo 25-ąsias ir 50-ąsias vestuvių metines, kurios buvo laikomos svarbiais įvykiais.

Ilgainiui ši tradicija išsiplėtė ir apėmė kitus metus, o kiekvieniems metams buvo priskirta tam tikra medžiaga ar temos, kad būtų galima pripažinti skirtingus santuokos etapus. Šios medžiagos ar temos dažnai atspindėjo besikeičiantį santykių pobūdį, pavyzdžiui, perėjimas nuo pirmųjų metų, kai buvo naudojamas popierius ir medvilnė, prie vėlesnių metų, kai buvo naudojamas krištolas ir deimantas.

Nors tradicija vestuvių metinėms priskirti konkrečias medžiagas ar temas plačiai pripažįstama daugelyje pasaulio šalių, konkretus medžiagų ir temų sąrašas gali skirtis priklausomai nuo šalies ar regiono. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse su tam tikrais metais siejamos skirtingos medžiagos arba apskritai gali būti švenčiami skirtingi svarbūs metai.

Tradicija švęsti vestuvių metines su tam tikromis medžiagomis ar temomis gali būti ne tik dovanų dovanojimo, bet ir būdas apmąstyti praeitį ir pažvelgti į ateitį. Tai gali būti proga poroms dar kartą patvirtinti savo įsipareigojimą vienas kitam ir pasidžiaugti svarbiais įvykiais bei prisiminimais, kuriais jie dalijosi kartu. Tad linkime taip ir padaryti!

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite