Planavimas Vestuvių Idėjos

Kitokios puokštės

kitokios puokštės vestuvių proga
Nuotakos puokštė neabejotinai yra labai svarbus nuotakos aksesuaras ir visų vestuvių simbolis. Taigi puokštė būtinai turi būti miela ir graži pačiai nuotakai, kad ji su pasididžiavimu galėtų turėti ją visą dieną. Labai svarbu, kad puokštė atspindėtų pačią jaunąją. Tad šiandien originalioms nuotakoms apie originalias puokštes.

Nuotakos puokštė yra svarbus nuotakos aksesuaras ir vestuvių simbolis. Ji turėtų būti graži, suteikianti pasitikėjimo savimi ir atspindėti nuotakos asmeninį stilių. Daugelis nuotakų šiandien renkasi unikalias ir originalias puokštes, kad savo didžiąją dieną būtų išskirtinės ir sukurtų dar vertingesnius prisiminimus ateičiai.

Kitokios puokštės vestuvių proga

Juvelyrinė puokštė

Vienas iš pagrindinių tokios puokštės privalumų yra tas, kad ji suteikia asmeninį ir sentimentalų atspalvį, tokia puokšte pasigirti gali tikrai ne kiekviena nuotaka. Daugelis nuotakų kuriančių juvelyrines puokštes iš papuošalų, sągių ir kitų juvelyrinių komponentų naudoja paveldėtus dirbinius kuriuos atidavė šeimos nariai arba kurie joms turi ypatingą reikšmę. Dėl to puokštė nuotakai gali tapti dar ypatingesnė ir reikšmingesnė.

Be to, antikvarinių papuošalų naudojimas puokštei taip pat suteikia vestuvėms elegancijos ir senovinio žavesio. Šie daiktai dažnai būna sudėtingo dizaino ir gali puokštei suteikti unikalią ir rafinuotą išvaizdą.

Deja tokią puokštę susikurti gali tikrai ne kiekviena nuotaka, kadangi įsigyti arba išsinuomoti tokius papuošalus gali būti brangu. Kad puokštė atrodytų tikrai įstabiai, gali prireikti tikrai nemažo kiekio stambių juvelyrinių dirbinių. Be to, kūrybos bei derinimo procesas yra gana sudėtingas, ir sukurti tokią puokštę be panašių rankdarbių patirties gali būti sudėtingiau nei atrodo.

Medžiaginė puokštė

Skiaučių ar audinių puokštės kūrimas – tai dar vienas kūrybiškas ir unikalus būdas vestuvėms suteikti asmeninių elementų. Audinių puokštės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų. Galite rinktis šilką, atlasą, nėrinius ir kitą audeklą. Jos gali būti bet kokios spalvos, kuri atitiktų vestuvių temą, ir gali būti papuoštos kaspinais, karoliukais ir kitomis puošmenomis.

Vienas iš populiarių būdų sukurti medžiaginę puokštę – naudoti medžiagines gėles. Jas galima gaminti įvairiais būdais, pavyzdžiui, lankstyti audinius, dygsniuoti ir net velti. Medžiagines gėles galima pagaminti bet kokios spalvos, kad jos atitiktų vestuvių temą, ir akcentuoti karoliukais, perlais ir kitais papuošalais. Audinių gėles galima sukomponuoti į puokštę arba net naudoti dailiai butonjerei sukurti. Juvelyrinės puokštės kainą įvardinti tikrai sunku, nes ji labai priklauso nuo to, ar nuotaka turi savo dirbinių, ar juos turės įsigyti. Tuo tarpu medžiaginė puokštė gali būti net pigesnė už gyvas gėlės, ir tikrai neatrodyti kukliau. Taigi – medžiaginė puokštė gali būti prieinamesnė alternatyva juvelyrinei ar net gyvoms gėlėms.

Audinių puokštės gali būti daromos naudojant specialius audinius, turinčius sentimentalią vertę, pavyzdžiui, nuotakos motinos vestuvinės suknelės audinio gabalėliai, vaikystės žaislų ar drabužių komponentai ir kitos medžiagos kurias jau turite be galėsite prikelti šiai įpatingai progai.

Popierinė puokštė

Popieriaus puokštės kūrimas – dar vienas kūrybiškas ir unikalus būdas vestuvėms suteikti asmeninių elementų. Popierines puokštes galima gaminti iš įvairių medžiagų.

Vienas iš populiarių būdų kurti popierines puokštes – naudoti spalvotą popierių. Tokias puokštes galima gaminti lankstant ir formuojant iš popieriaus gėles, lapus ir kitus tradinės gėlių puokštės elementus. Popierines gėles galima padabinti karoliukais, perlais ar kitais akcentais. Savo kūrybai galima panaudoti net ir senų knygų puslapius. Tokią puokštę galima sukurti knygos puslapius supjaustant įvairiomis formomis, pavyzdžiui išraižyti įvairiais žiedlapiais pagal trafaretus kuriuos nesunku rasti internete. Tada puslapius galima sulankstyti ir iš jų suformuoti gėles.

Velta puokštė

Veltinio žiedų puokštė – dar vienas puikus saviraiškos variantas. Veltinis yra universali medžiaga, iš kurios galima formuoti ir gaminti įvairias formas, rutuliukus, žiedlapius ir kitus komponentus kuriuos žirklių, siūlų ar vielučių pagalba galite paversti į nuostabias gėles vestuvių progai. Veltinio puokštės yra puiki alternatyva tiems, kurie yra alergiški tikroms gėlėms, arba tiems, kurie nori turėti ilgalaikį vestuvių prisiminimą.

Megzta, nerta puokštė

Megztos puokštės kuriamos iš siūlų mezgant arba nėriant įvairias gėles, lapus ir kitas puošmenas, kurios vėliau sudedamos į puokštę.

Vienas iš megztos puokštės privalumų yra tas, kad ji gali būti ilgalaikis nuotakos prisiminimas. Skirtingai nuo gyvų gėlių, megzta puokštė gali būti saugoma kaip ypatingos dienos prisiminimas daugelį metų. Megztos puokštės gali būti puikus pasirinkimas mėgstantiems rankų darbo gaminius.

Puokštė iš karoliukų

Dar vienas kūrybiškas ir unikalus būdas sukurti nuotakos puokštę iš karoliukų ant siūlų. Tokią puokštę galima kurti iš įvairių karoliukų, pavyzdžiui, stiklo karoliukų, akrilo karoliukų ar net perlų. Karoliukus galima suverti ant siūlo arba vielos ir sudėlioti į puokštę.

Puokštė iš plunksnų

Plunksnų puokštė atrodo tikrai puošniai. Ji gali būti brangesnė nei tradicinė puokštė, o be to rasti tinkamą savo vestuvių temai ir bendrai atmosferai gali būti tikrai sudėtinga. Alternatyva – bandyti pasigaminti namuose. Tai irgi nebus labai lengva užduotis. Tam gali prireikti šiek tiek laiko ir pastangų, kol surinksite medžiagas ir išmoksite technikos, reikalingos gražiai ir darniai puokštei sukurti. Reikės šių dalykų: plunksnų, gėlių vielos, gėlių juostos ir žirklių.

Plunksnų galite įsigyti dekupažo, floristikos, namų interjero aksesuarų bei amatų parduotuvėse, internetinėse parduotuvėse ar net prekybos centruose. Plunksnas reikės surūšiuoti pagal dydį ir spalvą, o tada, naudodami vielutę ir gėlių juostą, galėsite pradėti jas dėlioti į norimą kompoziciją. Šiek tiek pasipraktikavus ir pasirinkus teisingas medžiagas gali gautis tikrai neblogas rezultatas!

Puokštė iš kankorėžių

Puokštė iš kankorėžių, medvilnės, giliukų ir kitų natūralių gėrybių gali būti puikus būdas vestuvėms suteikti žiemiško stiliaus atspalvį. Visos šios medžiagos yra lengvai prieinamos, medvilnės žiedų tikrai rasite didesnėje floristikos parduotuvėje arba namų interjero skyriuje prekybos centre. Taip pat galite pridėti kitų žiemos elementų, pavyzdžiui, uogų, šakelių, sausučių, kad puokštei suteiktumėte papildomų spalvų ir tekstūros.

 

Puokštė iš sagų

Vestuvinę puokštę galima sukurti iš sagų. Sagos būna įvairių spalvų, formų ir dydžių, todėl jos yra universalus pasirinkimas “pasidaryk pats” puokštei. Pradėti galite nuo sagų, kurių spalvos dera su jūsų vestuvių spalvine gama. Taip pat galite pridėti kitų elementų, pavyzdžiui, juostelių, nėrinių ar net smulkių gėlių, kad puokštei suteiktumėte papildomos tekstūros. Sagas galima išdėstyti įvairiai, galite sukurti vienos spalvos puokštę arba sukurti puokštę, kurioje būtų daug skirtingų spalvų, viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų.

Ir dar begalės variantų

Be to, medžiagines, popierines, juvelyrines ar daugumą kitų puokščių galima  pasigaminti gerokai prieš vestuves, o tai gali būti naudinga užimtoms ir artėjančios šventės reikalais besirūpinančioms nuotakoms.

Privalumai

Kitokia nuotakos puokštė ne tik puikiai atspindės nuotakos originalumą, bet ir gražiai atrodys nuotraukose, tokią malonu bus laikyti, ji nevys, negeltonuos, neteps drabužių, o svarbiausia – išsilaikys ir puoš namus primindama apie vestuves kartų kartoms.

Būkite kūrybingi ir nebijokite laužyti standartų!

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite