Planavimas Žiedai

Žiedų dėžutės

Sveiki, mielieji,
Šis straipsniukas aktualesnis ne jaunavedžiam, o pirmom porom ar liudininkam. Keletas idėjų, palengvinsiančių Jūsų namų darbus. Viena svarbiausių vestuvių detalių, kaip ir vestuvinė suknelė ar puokštė, yra žiedai. Įprastai žiedus vestuvių dieną patikime pirmajai porai arba liudininkam. Kartais nesureikšminam, kaip žiedai bus įteikiami tinkamą akimirką, o kartais labai smulkiai apgalvojam šį vestuvių momentą. Arba paliekam vargelį savo patikėtiniam (liudininkam, pirmajai porai, piršliam). Dauguma mūsų – jaunavedžių – renkamės žiedų pagalvėles. Jų įvairovė šiuo metu yra labai gausi. Bet norintiems išskirtinumo, originalumo siūlau kiek kitokią vestuvinių žiedų pateikimo galimybę.

Žiedų dėžutės teminėms vestuvėms

žiedų dėžutė vestuvėmsPorom, pasirinkusiom jūros ar paplūdimio temą, siūlyčiau žiedus surišti jūreivišku mazgu, pritvirtinti prie gražios kriauklės ar įdėti į dubenėlį, pilną puraus paplūdimio smėlio.
Pasirinkę vintažo temą gali surištus žiedukus padėti ant keleto senų knygų, sudėtų į krūvelę ir perištų mulinė siūlu.

Mano siūloma idėja buvo įgyvendinta pasirinkus vintažinių violetinių vestuvių temą. Dėžutė buvo jaunosios, o puošyba buvo sugalvota mano ir paremta lazdyno riešutų simbolika – (nes tikiu, kad viskas turi būti reikšminga). Pasirinkome lazdyno riešutus. Gal ir skamba keistai, bet pažiūrėkite, kaip nuostabiai, originaliai ir išskirtinai atrodo!

Lazdyno riešutai labai svarbūs senosios Europos gyventojų mitologijoje. Jie simbolizuoja gyvenimą, meilę, vaisingumą, nemirtingumą. O mes labiausiai to ir norime palinkėti mūsų jaunavedžiam – meilės ir vaisingumo! Be to, lazdyno riešutai skatina lytinį bei protinį aktyvumą, stiprina žarnyną.

Galbūt todėl manieji jaunavedžiai, kuriem buvo skirta ši idėja, jau liūliuoja savo stebukliuką prabėgus vos metam po vestuvių.
Šito ir linkiu visom porom!

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite