Planavimas Vestuvių Idėjos

Saldžios dovanėlės svečiams

saldžios dovanėlės svečiams

Šį kartą apie tai, kaip patiems pasidaryti mielų dovanėlių, kuriomis galėtumėte pradžiuginti savo šventės svečius. Juk taip smagu dalinti mažas dovanėles, ypač tuomet, kai jas gaminote patys!

Taigi, mūsų tikslas – kaip nors pamaloninti vestuvių svečius ir padėkoti jiems, kad atvyko į vestuves.

Mums reikės:

  • mažų stiklainiukų su medumi. Jų įsigyti galima parduotuvėje ar pas bitininkus;
  • dailaus vyniojamojo popieriaus (derinkite prie vestuvių puošybos elementų spalvos… Šiuo atveju derinome prie vintažinės vestuvių aplinkos). Galima naudoti ir medžiagą;
  • žirklių;
  • juostelės (gali būti virvelė ar bet kas kita, tinkama Tavo vestuvių temai).

Iš popieriaus reikia iškirpti reikiamo dydžio kvadrato formos lapelius (gali būti ir apvalūs), kuriais bus dengiamas indelio dangtelis. Prieš tai rekomenduojama pamatuoti, kiek juostelės reikės.

Lieka tik surišti!

Štai jums ir rezultatas – daugybė dailiai atrodančių mažų indelių su medumi. Kaip tik tai, ko reikia Tavo svečiams – saldumynų! Gražiai sudėję tokius indelius ant atskiro staliuko, tikrai maloniai nustebinsite draugus. Arba statykite juos prie kiekvieno svečio lėkštės, o prie jų pririškite vardo korteles – stiklainiukai pasitarnaus ir kaip vardo kortelių laikikliai.

Parašykite jiems malonų palinkėjimą, padėką ar ant stiklainiuko užrašykite savo vardus, kad svečiai Jus prisimintų pačiomis saldžiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Sėkmės gražinant savo šventę!

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite