Vestuvių Fotografai Vestuvių Fotosesija

Žiemos vestuvių fotosesijos idėjos

vestuvių fotosesija žiemą

Vestuvės žiemą daugeliui skamba nelabai patraukliai. Kad ir kaip keistai skambėtų, tai gali būti puikus metų laikas vestuvinei fotosesijai.

Apie žiemos fotosesijos minusus

raudonas veidas žiemąVestuvių fotosesija žiemą turi savų pliusų ir minusų. Pastarieji, tikriausiai, pakankamai aiškūs – šaltis, saulės trūkumas, ribotos galimybės surasti tinkamą vietą fotosesijai. Be to, niekada nežinai, kokia bus žiemos diena: su daug sniego ir saulėta, šlapia, pilka ir niūri, o gal spaus didelis speigas. Kad ir kaip būtų, su gamta nepasiginčysi, nesvarbu, koks metų laikas. Jei tuoktuvės vyksta žiemą, geriausia pasiruošti įvairiems atvejams ir išnaudoti visas įmanomas galimybes, kad vėliau nereikėtų gailėtis neišdrįsus. Žinoma, profesionalūs fotografai tikriausiai turi patirties dirbant bet kokiu oru, ir jie jums tikrai duos patarimų kaip geriau pasiruošti fotosesijos dienai, kaip planuoti laiką ir rinktis vietas.

Trumpa atmintinė kaip išvengti klaidų fotografuojantis žiemą

Planuojant žiemos vestuvių fotosesiją lauke reikia:

Tinkamai apsirenkite: Įsitikinkite, kad apsirengėte šiltais drabužiais, įskaitant pirštines, kepures ir šalikus. Taip pat pravartu su savimi pasiimti papildomų užklotukų bei šiltos arbatos, kad visiems būtų šilta tarp fotografavimų.

Patikrinkite orų prognozę: Svarbu pasiruošti bet kokioms galimoms oro sąlygoms, įskaitant sniegą, ledą ir šaltį. Įsitikinkite, kad turite atsarginį planą nepalankioms oro sąlygoms.

Apsaugokite savo odą: Šaltas oras gali būti nepalankus odai, todėl nepamirškite drėkinti ir naudoti lūpų balzamo, kad nesuskeldėtų. Taip pat pravartu turėti po ranka servetėlių, kad galėtumėte nuvalyti ant veido ar drabužių susikaupusį sniegą ar ledą.

Stebėkite aplinką: Stebėkite, ar nėra apledėjusių vietų ir slidžių paviršių, ir būkite atsargūs, kad nepaslystumėte ar nenukristumėte. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į visus galimus pavojus vietovėje, pavyzdžiui, aštrius daiktus ar nestabilią vietovę.

Būkite kantrūs: Žiemos fotosesijos gali užtrukti ilgiau nei tikėtasi dėl šalto oro ir galimo vėlavimo dėl oro sąlygų ar kitų veiksnių. Svarbu išlikti pozityviam ir lanksčiam bei būti pasirengusiam prireikus koreguoti savo planus.

Svarbiausia būti pasiruošusiems, šildytis ir išlikti saugiems mėgaujantis žiemos vestuvių fotosesijos grožiu ir magija.

Privalumai

vestuvės žiemą - fotosesija laukeŽiema turi ir nemažai teigiamų pusių rengiant poros fotosesiją. Viena teigiamybių – baltas sniegas, pusnys, apšerkšniję medžiai, tuo metu viskas atrodo šviesu ir švaru. Tokia žiema ypatingai dera prie jaunosios vestuvinių apdarų. Vienas minusas – šaltis, nuotakai tenka nusimesti paltą (jei nori, kad nuotraukose matytųsi visas suknelės grožis) arba fotografuotis prisidengus – su baltais kailinukais, paltuku ar skraiste.

Jei nesinori šalti ir visą fotosesiją siekiate jaustis šiltai bei visiškai laisvai, galima rinktis uždaras vietas: dailų restoraną, galbūt kokį nors muziejų, sodybą, vietą prie židinio. Jaukų kampelį galima sukurti ir namų erdvėje ar fotografo studijoje su tam tikromis dekoracijomis, o gal fotografuoti kokioje nors pilyje ar dvare.

Apskritai, nors planuojant žiemos vestuvių fotosesiją lauke neabejotinai tenka atsižvelgti į tam tikrus specifinius šio metų laiko iššūkius, nepakartojamas sezono grožis ir magija gali paversti ją išties ypatinga ir įsimintina patirtimi.

Žiema pati pasufleruoja fotosesijos scenarijus

vestuvinė fotosesija žiemąŽiema – be galo gražus metų laikas. Nuotaka šiuo metų laiku gali puikiai atsiskleisti, ypatingai, jei jos suknelė sniego baltumo – ji gali susilieti su gamta, tapti jos dalimi ar nežemiška būtybe. Tai tikrai nereiškia, kad jaunąjį reikėtų nustumti į šalį. Šis gamtos prieglobstis tinka įsimylėjusiai porai, baltos pusnys ir šaltis pasufleruoja savo fotosesijos scenarijus – čia gali būti pabrėžiama, kaip jaunasis globoja nuotaką, t. y. šildo, apgaubia skraiste ar savo švarku. Tokios oro sąlygos jaunuosius dar labiau spaudžia vieną prie kito, skatina šildytis vienas kito glėbyje.

Žiemos fotosesijai gamtoje būtų geriausia rinktis šiek tiek atokesnes vietas, kuriose būtų daugiau sniego, apsnigtų medžių, nebūtų gausiai ištrypti takai. Balta aplinka – puikus naujos pradžios simbolis, lyg baltas lapas poros gyvenimo knygoje, kurioje, tiesiogine to žodžio prasme, galima pradėti rašyti. Didesniame lauko plote ant sniego pora gali piešti, rašyti ar daryti sniego angelus. Jaunųjų pora gali piešti didžiulę širdį (piešimo procesą taip pat galima užfiksuoti) ir fotosesiją tęsti širdies “viduje”, fotografuojant per tam tikrą atstumą, kad matytųsi bendras vaizdas.

Žiema – magijos ir romantikos metas

Žiemą fotosesiją miške galima paversti magiška, juk miškas apipintas įvairiomis pasakomis, legendomis, magiškomis istorijomis. Čia nepamaišytų gyvūnai, kad ir naminiai: šunys, triušiai ar katės. Galima sukurti savo magišką scenarijų – jaunasis gali prisidengti vilko kauke, o per fotosesiją nuotaka jį prisijaukintų. Tokias fotosesijas galima dalinti į kelias dalis, vieną rimtąją, o kitą linksmesnę ar su įdomesne istorija.

Jei pora mėgsta ekstremalų sportą arba tiesiog žiemos pramogas, per fotosesiją gali naudotis slidėmis, snieglentėmis, pačiūžomis ar rogutėmis. Naudojant tokias detales nereikia ir ypatingo scenarijaus, pakanka išnaudoti esamas galimybes (kalnus, sniegą, pusnis ar ledą).

Kokios dar yra teigiamos žiemos fotosesijos pusės? Žiemą gali pasitaikyti labai puikių scenografinių momentų – kai sninga, apšalę medžiai, Kalėdoms papuoštas miestas, apsnigtos senamiesčio gatvelės, besileidžianti ir viską gelsvai nudažanti saulė.

Iš tiesų, žiemą galima atrasti daug romantikos ir simbolikos. Nors apranga kartais sukelia papildomą diskomfortą – galima apgalvoti įvairius variantus ir nesušalti. Jaunoji gali bent trumpam (kelioms nuotraukoms) nusimesti paltuką arba apsigaubti šilta balta skraiste, kailinukais, pasirinkti žiemiškus aksesuarus, tokius kaip balta kailinė mova, šiltos baltos kumštinės pirštinės ir ilgas šalikas, gal apsiauti senovinius veltinius aulinukus arba baltus UGG tipo batus.

pasakiška vestuvių fotosesija su žirgais žiemąFotografuojantis žiemą reikėtų vengti per didelio kiekio detalių ar dekoracijų, čia jų beveik visai nereikia. Vestuvių fotosesija su žirgais gali būti stebuklinga ir panaši į pasaką!

Žiemos kraštovaizdis, ypač miškai ir parkai – nuostabus ir unikalus fonas jūsų nuotraukoms. Apsnigti medžiai, užšalę ežerai ir kiti žiemos peizažai gali suteikti nuotraukoms romantiškumo ir svajingumo. Arklių traukiamos karietos arba rogės gali tapti įsimintina ir šventiška jūsų vestuvių šventės transporto priemone.

Makiažas gali būti ryškesnis

Per žiemos vestuvių fotosesiją nuotakos makiažas turėtų šiek tiek skirtis nuo vasarinio – jis gali būti truputį ryškesnis. Žiemos kontekste akių mėlynumą paryškina padūmavusių akių efektas ir neryškiai padažytos lūpos. Nesvarbu, kokiu metų laiku daroma vestuvių fotosesija – makiažą geriausia derinti prie suknelės ir kitų aksesuarų, išvengiant eklektikos ar kičo. Kiekviena nuotaka apdarus pasirenka pagal savo stilių, nesvarbu, ar tai būtų retro, šiuolaikiškas, romantiškas ar dar kitoks. Natūralu, kad aksesuarai, kartais net ir jaunikio, derinami prie jaunosios suknelės. Žiemą galioja tokios pačios taisyklės, tik geriau, kad ir šilti drabužiai tiktų prie bendro įvaizdžio.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite