Vestuvių Fotografai Vestuvių Fotosesija

Gražiausių fotosesijų vietos Kaune

Kauno vietos fotosesijai
Nė vienos vestuvės nepraeina be fotosesijos. Tai šventė, kai svarbu įamžinti gražiausią dieną. Tačiau taip pat svarbu surasti gražią vietą, todėl mes sudarėme TOP5 gražiausių Kauno vietų.

Kaunas, žavus miestas, čia rasite daugybę nuostabių vestuvių fotografavimo vietų. Jūs turite platų pasirinkimą nepriklausomai nuo to, ar ieškote miesto atmosferos, ar natūralios aplinkos, Kaunas turi ką pasiūlyti kiekvienai porai, norinčiai unikaliai ir gražiai įamžinti savo ypatingą dieną.

Pasivaikščiokite siauromis ir jaukiomis senamiesčio gatvelėmis arba pasigrožėkite didingais architektūriniais pastatais. Apsilankykite botanikos sodo oranžerijoje arba romantiškai pasimėgaukite prie upės, kur jums galbūt net pasiseks įlipti į vieną iš tų nemune kursuojančių laivelių. Vasaros metu dangų užpildo ryškūs karšto oro balionai, kurie jūsų nuotraukoms suteiks papildomos magijos.

marvelės krioklys dirbtinis krioklys kaune aleksoto krioklysIeškantiems kažko unikalesnio, Kaune taip pat galite įamžinti savo dieną su lėktuvais Aleksote esančiame aerodrome arba prie netolese esančio dirbtinio krioklio. Miestas taip pat gali pasigirti didžiule užtvanka prie hidroelektrinės, taip pat daugybe pušynų ir modernios architektūros stebuklais iš plieno ir betono. Visos šios vietos yra ne toliau miesto riboženklio, todėl nesunku suplanuoti kelias vietas fotosesijai ir net užkandžiams tarp jų.

Kaunas – tai miestas, siūlantis daugybę vestuvių fotografavimo vietų, todėl tai puikus pasirinkimas įamžinti savo ypatingos dienos prisiminimus. Turėdami tiek daug galimybių rinktis, galėsite rasti puikią vietą, atitinkančią jūsų stilių ir temą.

1. Trijų mergelių tiltas

Pėsčiųjų tiltas per Nemuną Kaune, jungiantis Panemunės šilą ir A. ir J. Gravrogkų gatvę Girčiupio mikrorajone. Į abi puses nuo tilto atsiveria labai gražus gamtovaizdis, galima prieiti fotografuotis prie vandens.

2. “Rožinis dramblys”

Kauno gavės meno festivalio “Nykoka” dovana. Ant Ožeškienės gatvės kampo besipuikuojantis “Rožinis dramblys” traukia akį ir kviečia įsiamžinti šalia.

3. Kadagių slėnis

Botaninis draustinis Arlaviškių kaimo (Taurakiemio sen., Kauno raj.) pakraštyje, stačiame Nemuno kilpos šlaite apaugęs paprastaisiais kadagiais. Tai unikalus gamtos draustinis. Nuo skardžio matyti Nemuno kilpa, yra apžvalgos aikštelė.

4. Santakos parkas

Parkas Nemuno ir Neries santakoje, 12, 69 ha ploto. Parke atsiveria vaizdai į Aleksotą, Vilijampolę ir Neries deltą. Rytinėje dalyje stovi Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia, Santakos stadionas. Puikiai tiks, jei norisi nuotraukų gamtos apsuptyje neišvažiavus toli nuo miesto.

5. Lampėdžių senasis paplūdimys

Nedidelis vandens telkinys Kauno miesto pašonėje. Jis labai mėgstamas vasarą, vakarais graži panorama.
Nuotrauka iš Augustinos Mišeikaitės asm. arch.
Taip pat paprašėme pasidalyti nuostabios vestuvių fotografės Jurgitos Lukos geriausiomis vietomis Kaune, kurios puikiai tinka surengti vestuvinę fotosesiją.

Jurgitos Lukos TOP11:

KAUNO SENAMIESTIS

Jei pora tuokiasi Kauno rotušėje ar netoliese esančiose bažnyčiose, senamiestis puikiai tinka norint sutaupyti laiko. Fotosesijai nereikia niekur važiuoti. Senamiesčio architektūra labai graži, ir jame pilna vietų, puikiai tinkančių fotosesijoms.

RAUDONDVARIO DVARO PARKAS, ORANŽERIJA

Puikiai sutvarkyta aplinka (mokama).

KAUNO BOTANIKOS SODAS

Jei norisi nuotraukose daug žiedų ar atogražų augalų. Teritorija labai didelė, tad tikrai nereikia nerimauti, kad kiti jaunieji paklius į jūsų kadrą (mokama).

NEMUNO SALA IR ŽALGIRIO ARENOS PRIEIGOS

Jei norisi urban stiliaus nuotraukų.

DUBRAVOS REZERVATINĖS APYBRUBĖS APŽVALGOS TAKAS

Jei esate gamtos megėjai ir mėgstate vaikštinėti miškais ir pažintiniais takas.

KARIETŲ AIKŠTĖ SVEIKATINGUMO KOMPLEKSE

Išpuoselėta ir labai fotogeniška vieta (mokama).

MARVELĖS SLĖNIS

kai jauniems norisi krioklių.

KARČEGINĖS PUŠYNAI

gražiausi pušynai arčiausiai Kauno.

JĖZUITŲ VIENUOLYNO TERASA

Atsiveria puiki miesto panorama (mokama).

PIRMASIS FORTAS

Jei labai karšta ar lyja, puiki vieta fotosesijai su puikia šviesa, tamsiu fonu ir įdomiomis arkomis.

RUMŠIŠKĖS

Ideali vieta kaimiško stiliaus vestuvių fotosesijai (mokama).

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite