Vestuvių Fotosesija Vestuvių Idėjos

Idėja vestuvėms: naktinė fotosesija

idėja vestuvėms naktinė fotosesija

Naktinė vestuvių fotosesija skamba neįtikėtinai? Retai kas taip sugalvoja ir išdrįsta, tačiau vėliau džiaugiasi. Šiandien dalinamės su Jumis nauja, negirdėta ir nematyta idėja vestuvių fotosesijai. Jūsų vestuvės vėjuotą rudenį ar šaltą žiemą – fotografuokitės naktį. Nebūtina fotografuotis vestuvių naktį: galima iš anksto ar jau po vestuvių. Jei dar turėsite energijos, po pokylio išsiruoškite į mistišką naktinę fotokelionę po Jūsų mylimą miestą ar kitas vietas.

Kodėl verta pasirinkti naktinę vestuvių fotosesiją?

Dėl išskirtinumo: greičiausiai nepamatysite panašių nuotraukų pas kitus. Prisiminkite savo draugų vestuvių nuotraukas, dažniausiai fotografuota dieną, tiesa?

“Naktį galioja kitokios taisyklės, – pasakoja vestuvių fotografė Ana. – Kai pirmą kartą teko daryti naktinę fotosesiją, buvo labai neįprasta, sugaišome laibai daug laiko, bet rezultatas taip uždegė, kad mes tiesiog įsimylėjome naktines fotosesijas”, – įspūdžiais dalinasi fotografė.

Dieną viskas įprasta, o naktį tos pačios vietos atrodo paslaptingai, romantiškai, kartais net pavojingai. Naktis ne tik aplinką apgaubia paslaptingumu, bet ir jaunavedžiams kelia ypatingas emocijas. Geriausia vieta naktinei fotosesijai – miesto gatvės su žiburiais ir šešėliais. Tuomet jūsų nuotraukose atsispindi nakties mistika, miesto siela bei jūsų emocijos.
Dažnas jaunavedžių klausimas: ką daryti, jeigu vestuvės žiemą arba ankstyvą pavasarį ir aplink pilka, šlapia ir nyku? Ogi išeikite į naktinį miestą, pažiūrėkite, kaip atsispindi žiburiai balose, koks spalvingas arba nostalgiškas atrodo miestas būtent tokiomis dienomis. Todėl naktinė fotosesija ypatingai tinka vestuvėms žiemą arba rudenį, kai anksti temsta arba šlapia, o į gamtą net kojos kelti nesinori.

Nepamirškite užfiksuoti saulėlydžio

Daugelis sutinka, kad romantiškiausias paros laikas – saulėlydis. Deja, vestuvininkai dažniausiai šią romantišką minutę leidžia pokylių salėje, todėl šios akimirkos prarandamos – neįamžinamos nuotraukose. Jei nepakartojamą vestuvių vakarą trokštate drauge ramiai, su taure vyno palydėti saulę, planuokite pokylio laiką taip, kad tą pusvalandį būtumėte laisvi nuo svečių dėmesio. Ir mėgaukitės.

Mylėkite vienas kitą taip, kad visi saulėlydžiai būtų Jūsų.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite