Planavimas Vestuvių Fotosesija

Šiltos aprangos idėjos rudens vestuvėms

Planuojate vestuves rudenį? Šaunu. Tačiau turėtumėte pasirūpinti ir atitinkama apranga bei avalyne. Rudens dienoms trumpėjant, o vakarams ilgėjant ir vis labiau vėstant jus gali užklupti netikėtas šaltukas, kuris į šventę gali įnešti sumaišties. Apsirūpinus šiltesne apranga ir apgalvojus avalynės pasirinkimą, tokios gamtos išdaigos jūsų tikrai neišgąsdins.

rudeninių vestuvių stiliusGalite net neabejoti, jog netinkama apranga žvarbiu rudens oru tikrai atsispindės vestuvių foto albumo puslapiuose. Yra keletas fizinių požymių, kurie aiškiai išduoda, jog žmogui šalta. Blyški oda – kai žmogui šalta, jo oda gali būti blyški arba šiek tiek mėlyna dėl sumažėjusio kraujo pritekėjimo į odos paviršių. Kai žmogui šalta, jam gali atsirasti žąsies oda, t. y. nedideli odos iškilimai, kuriuos sukelia odos raumenų susitraukimas dėl šalčio. Paraudę pirštai, raudona nosis: Dėl žemos temperatūros gali susitraukti nosies kraujagyslės, todėl nosis gali atrodyti raudona ir šalta. Sausos, suskeldėjusios lūpos. Dėl žemos temperatūros ir mažos drėgmės lūpos gali išsausėti ir suskilinėti. O kur dar fizinis diskomfortas ir galimos ligos? Vis to pavyks išvengti tinkamai planuojant savo vestuvių garderobą, atidžiai renkantis fotosesijų vietas bei gerai planuojant laiką praleidžiamą lauke.

Pateikiame keletą patarimų, kaip apsisaugoti nuo šalčio ir kokią aprangą pasirinkti vestuvėms rudenį.

Ypač rizikuojate sušalti fotosesijos metu, kuomet siekiate atrodyti gražiai ir mažiau galvojate apie savo komfortą. Dėvėkite kelis drabužių sluoksnius, kad prireikus galėtumėte lengvai nusivilkti ar apsivilkti drabužius ir prisitaikyti prie temperatūros. Rinkitės šiltas ir izoliuojančias medžiagas, pavyzdžiui vilnonį audinį. Pasiimkite apsiaustą arba šaliką, kurį galėtumėte apsigaubti, kad sušiltumėte tarp kadrų. Dėvėkite pirštines ir šiltas kojines, kad apsaugotumėte rankas ir kojas nuo šalčio. Gerkite karštų gėrimų, pavyzdžiui, kavos ar arbatos, kad sušiltumėte iš vidaus. Su savimi turėkite rankų šildyklių, kad rankos ir pirštai būtų šilti. Jei per šalta, darykite pertraukėles viduje arba šiltame automobilyje, kad sušiltumėte. Jei įmanoma, stenkitės pasirinkti tokią fotosesijos vietą, kurioje yra šiek tiek pastogės, pavyzdžiui, pavėsinė arba dengta teritorija, kad apsisaugotumėte nuo vėjo ir šalčio.

Rudeninė jaunosios apranga

Megztukas. Jeigu galvojate, jog su vestuvine suknele gali būti vėsu, drąsiai rinkitės megztuką ir tikrai neprašausite pro šalį. Rudens nuotakoms yra sukurta begalė dailių megztukų, kurie ne tik sušildys, tačiau ir puikiai papildys visą vestuvių aprangos ansamblį. Tiesiog reikia išsirinkti tinkamos spalvos ir modelio, kad tobulai derėtų prie vestuvinės suknelės.

Šalis/skara/skraistė. Jeigu megztukas visiškai nedera prie Jūsų vestuvinės suknelės ir norite daugiau elegancijos, galite drąsiai rinktis šalį, skarą ar skraistę. Lengvo kritimo ir tinkamai pasirinkto audinio apdaras suteiks nuostabios elegancijos prieskonio, o jūsų pečius apgaubs prabangia šiluma.
Paltas. Jeigu jūsų vestuvių šventė vyksta vėlyvą rudenį, o už lango oras išties žvarbus, puikiausias pasirinkimas būtų paltukas. Rinkitės lengvo kritimo rudeninį paltuką, kuris derės prie jūsų vestuvinės suknelės, o taip pat ir puikiai apsaugos nuo šaltuko visą šventės dieną.
Avalynė. Niekas taip tobulai neatskleidžia rudens vestuvių temos kaip kaubojiški batai. Niekas neragina kaubojiškų batų dėvėti bažnyčioje per ceremoniją, tačiau jeigu jūsų vestuvės lauke, kaubojiški batai – tobulas pasirinkimas. Kaubojiškus batus galite paversti vienu iš būtinų aprangos elementų, taip sukursite nuostabią kaubojiškų vestuvių temą. Būsite originali ir stilinga nuotaka, o taip pat nereikės jaudintis, jog kojos gali sušalti. Jeigu jūsų vestuvės viduje, drąsiai galite rinktis uždarus ar atvirus aukštakulnius, venkite basučių, nes tai labiau tinka vestuvėms vasarą.

Rudeninė jaunojo apranga

jaunikio apranga vestuvėms rudenįLiemenė. Jeigu vestuvėms renkatės ne smokingą ar fraką, galite drąsiai dėvėti trijų dalių (kelnės, liemenė ir švarkas) kostiumą. Liemenės pasirinkimas jus padarys ne tik žavingai atrodančiu jaunikiu, tačiau ir pridės papildomos šilumos.
Megztukas. Jei vilkite kostiumą, po švarku vietoje liemenės galite taip pat dėvėti megztuką. Tiesiog reikėtų pasirinkti tinkantį ir puikiai derantį prie kostiumo. Pasirinkę dailaus modelio, medžiagos, rašto ir spalvos megztuką tikrai neprašausite, jis ne tik sušildys vėsią rudens dieną, tačiau ir atrodys itin žavingai.
Paltas. Jaunikis, kaip ir jaunoji, neprašaus pasirinkęs paltuką. Vyrams yra sukurta nuostabių klasikinių itin elegantiškų įvairių modelių paltų, puikiai derančių prie kostiumo.
Avalynė. Žinodamas, kad rudenį dažnai merkia lietūs, jaunikis – lygiai taip pat kaip ir jaunoji – rudeninėms vestuvėms gali rinktis kaubojiškus batus ir palaikyti kompaniją savo nuotakai. Jeigu jūsų vestuvės vyksta viduje, jaunikis neturėtų sušalti ir su standartine klasikine vestuvine avalyne, tačiau jeigu šventė vyksta lauke, o jūs nesukdamas galvos norite pasimėgauti žėrinčiu rudeniu, kaubojiški batai – puikus pasirinkimas.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite