Planavimas Žiedai

Idėjos žiemos vestuvėms: vestuviniai žiedai

žiedai žiemos vestuvėms

Juvelyrikos, o tiksliau sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų ekspertė, Julija Gerlich, paklausta, kokį žiedą rinktusį savo vestuvėms, sako, kad “Nesirinkčiau jokių įmantrybių”.

Žiemą norisi puoštis

Jau dabar regiu, kaip žiemą žaižaruoja šviežias baltut baltutėlis sniegas ir palengva krenta spindinčios lengvos snaigės… Nors papuošalai nepriklausomi nuo sezono: nederinami nei prie oro, nei prie metų laiko, vis dėlto žiemą norisi puoštis kitaip. Kai pagalvoju apie vestuves žiemą, iškart mintyse sulyginu sniego spindėjimą su briliantais. Nuotakos papuošalai žiemą turėtų tviskėti permatomu baltumu, akinančia saulės šviesa, atsispindinčia nuo balto žemės patalo.

Žiemą labai tinka baltas auksas ir deimantai

Neplanuoju vestuvių, bet žinau, ko norėčiau – balto aukso žiedo su deimantu. Deimantas turėtų būti ne bet koks, o apdirbtas pagal naujausias technologijas. Jo viduje turėtų būti daugiakampė žvaigždė, suteikianti šiam brangiam akmeniui dar daugiau spindesio*.
Žiedelis būtų itin paprastas – tradicinio blizgaus paviršiaus, be jokių raštų ar kokių nors papuošimų. Tiesiog jo viduryje kaip vienintelis ir pagrindinis akcentas būtų minėtasis deimantas. Kokio dydžio? Tokio, koks netrukdytų žiedo mūvėti kasdien, bet tikrai nemenkas.

Visos nuotakos nori puoštis, tiesa?

Kaip aš atrodyčiau per vestuves. Žinoma, pasipuoščiau puikia balta suknele, o prie jos priderinčiau klasikinius deimantinius auskarus „taškiukus“. Lyg du sušalę vandens lašeliai spindėtų mano ausyse. Ant kaklo pasikabinčiau nedidelį man brangų ir atsiminimais apipintą deimantinį pakabuką su balto aukso grandinėle. Viskas – nieko daugiau. Apyranke nesipuoščiau, kad nebūtų per daug ir neužgožtų vestuvinio žiedo. Lyg ledo karalienė ar snaigių princesė šaltą žiemos dieną…
Paklausite, kodėl ne perlai? Man perlai yra vasaros šauklys – jie šilti ir net baltieji atspindi įvairias vasariškas spalvas.
Ką pasiūlyčiau savo būsimam vyrui? Balto aukso žiedą. Jei labai norėtų – su nedideliu deimantu, bet tikrai nieko įmantraus. Juk mes – lyg laike sustingę žiemos karalius ir karalienė.

* Tik aukščiausios kokybės apvaliuose deimantuose yra vadinamosios širdys ir strėlės (Hearts&Arrows). Juose galime pamatyti 8 širdutes arba 8 strėles, kai žiūrime į paviršių su padidinamuoju stiklu.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite