Nuotakos Stilius Suknelės

Dovilė Dagė – nuotakų mylima papuošalų kūrėja

Dovilė Dagė

Šiandien džiaugiamės kalbindami vieną gražiausių merginų, kuri daro tobulai gražius papuošalus ir nuotakoms. Gerdamos ką tik pagamintą Latte kalbamės apie naujausias tendencijas, kaip Dovilė pradėjo gaminti papuošalus ir ko gi nori mūsų nuotakos. Mielas interviu jūms, mielosios:

Kaip tavo gyvenime atsirado papuošalai, aksesuarai? Trumpai papasakok, kaip viskas prasidėjo? Kas buvo pirmos klientės?

Papuošalus pradėjau kurti maždaug pries 13 metų. Tada jų dar niekas taip aktyviai nekūrė, o dabar tuo užsiima kas antra mergina. Specializuotų parduotuvių taip pat nebuvo, tad detales (pvz. karoliukus) pirkdavau audinių parduotuvėse. Iš pradžių man tai buvo tik hobis, kaip ir piešimas. Pirmosiomis mano klientėmis tapo bendradarbės.

Kur semiesi įkvėpimo? Kas tavo mūza?

Ikvėpimo specialiai niekur neieškau ir nelaukiu, kol ta mūza mane aplankys. Viskas išeina natūraliai. Galva yra prikimšta idėjų, aš tik jas užsirašau, pasieskizuoju, kad nepamirščiau. Dažniausiai geriausios idėjos mane aplanko prieš užmiegant. Kartais pradedu kurti papuošalą turėdama konkrečią viziją, bet baigiu jį visiškai kitaip. Jeigu ką nors noriu daryti, bet nežinau, ką (nors vos keletą kartų taip yra buvę), tai man užtenka tik nueiti į akmenėlių parduotuvę. Siūlomos medžiagos padiktuoja papuošalo viziją.

Kokias 2012 m. tendencijas pastebi, ko reikia nuotakoms? Ko jos nori? Ko prašo? Koks nuotakos stilius būdingas 2012 m.? Kokios 2013 m. įžvalgos? Ko nuotakoms reikės?

Jokių tendencijų nepastebiu. Dirbu individualiai su kiekviena nuotaka. Viską deriname kartu. Nesivaikome madų ar naujausių tendencijų, tiesiog siūlau tai, kas tinka konkrečiam žmogui. Tai labai individualus dalykas ir nebūtinai tas, kas madinga, turi tikti. Svarbiau stilius ir bendra visuma. Populiariausias nuotakų papuošalas – auskarai. Taip pat daugėja merginų, norinčių originalių plaukų papuošalų. Nepamirškime ir jaunikių. Jie irgi nori būti gražūs ir stilingi 🙂 Ne kartą teko prisidėti ir prie jų įvaizdžio kūrimo.

90 proc. nuotakų tinkamus papuošalus siūlau aš, o likusi dalis konkrečiai žino, ko norėtų.

Su kokiomis klientėmis tau labiausiai patinka dirbti? Kaip tu apibūdintum, kas yra nuotaka?

Visokių klienčių turėjau. Lengviausia dirbti su tomis, kurios manimi pasitiki 100 proc., kai nevaržo kūrybinės laisvės. Aš esu paprasta ir man patinka nuoširdus ir šiltas bendravimas. Sunku dirbti su tomis, kurios tiksliai žino, koks siūlas turi būti įsiūtas ar kokio karoliuko neturi būti, kurios nori kontroliuoti visą darbo eigą. Juokinga, bet būna ir taip… Galiu atvirai pasakyti, kad po vieno tokio karto aš vienam žmogui apskritai nieko nebekuriu. Man nuotakos visada asocijuojasi su princesėmis. Ir didžiąją dieną jos visos be išimties tą jausmą patiria.

Ką rekomenduoti nuotakoms: kuo puoštis, kokius papuošalus ir kaip viską derinti? Kaip sukurti savo stilių? Kur ieškoti stiliaus detalių?

Pirmiausia reiktų nuspręsti, koks bus vestuvių stilius, kokia nuotaka nori buti tą dieną: romantiška, elegantiška, retro, žaisminga ir pan. Pasirinktas stilius padiktuoja labai daug detalių ir galimybių. Papuošalus ir aksesuarus reiktų derinti jau turint suknelę, žinant, kokia bus šukuosena. Stilių kiekviena turim. Tą parodo ir išsirinkta suknelė, tad mano darbas yra tik priderinti paskutinius akcentus.

Suknelė diktuoja, kokie papuošalai tiktų prie jos. Pavyzdžiui, jeigu suknelės pečiai (ar vienas petukas) nuogi, o plaukai sukelti, tai gražiai atrodys ilgi, masyvesni auskarai. Aš mėgstu asimetriją, tad merginoms siūlau ir tokį variantą. Taip pat jeigu suknelė mažai puošta, o iškirptė gilesnė – siūlau kaklo papuošalą. Masyvesni – įdomesni. Plaukų papuošalai tinka daugumai suknelių, tik reikia parinkti tinkamą, kad derėtų visuma. Visuomet laikausi tos pozicijos, kad mažiau yra daugiau. Jeigu būsima nuotaka nori daug papuošalų, o aš matau, kad ji tikrai “persipuos”, tai taktiškai tą pasakau ir patariu “iš šalies”.

Dėkojame Dovilei už atsakymus ir linkime kūrybinės sėkmės, kuriant papuošalus ne tik nuotakoms.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite