Planavimas Žiedai

Vestuviniai žiedai iš volframo karbido ir kobalto chromo

volframo karbido ir kobalto chromo žiedai vestuvėms

Prieš keliolika metų niekam nebūtų kilęs klausimas, kokio matalo vestuvinį žiedą pasirinkti. Dauguma žiedų buvo geltono arba raudono aukso. Šiais laikais vestuvinių žiedų metalų yra įvairių ir juos renkamės pagal savo skonį, poreikius ir kišenę. Rodos, apie auksinius ir sidabrinius žiedus žinome pakankamai, o štai apie sparčiai populiarėjančius volframo karbido ir kobalto chromo žiedus informacijos trūksta, tad pamėginsiu jos pateikti daugiau.

Vestuviniai žiedai iš volframo karbido

volframo karbido vestuviniai žiedaiDažniausiai pasirenkami dėl tvirtumo. Tvirtumu šie žiedai nedaug atsilieka nuo pačių deimantų. Dėl savo tvirtumo žiedai nesibraižo ir yra apsaugoti nuo deformacijų. Tai ypač svarbu dirbantiems fizinį darbą. Žiedai yra tamsiai sidabrinės spalvos ir puikiai išlaiko savo išvaizdą. Blizgus paviršius nesibraižo, todėl ilgiau išlieka blizgus, o matinio žiedo paviršius palyginti su kitais metalais beveik nenusitrina.

Volframo karbido žiedai taip pat mėgstami dėl palyginti nedidelės kainos. Kokybiškus vestuvinius žiedus iš volframo galima įsigyti už 200–500 eur, kai auksiniai atsieis gerokai per 1000 eur.

Deja, šie žiedai turi ir minusų: dėl savo tvirtumo žiedai tampa trapūs, t. y. nukritę iš didelio aukščio ant kieto paviršiaus jie gali paprasčiausiai subyrėti. Be to, volframo žiedai gerokai sunkesni už auksinius ar sidabrinius.

Vestuviniai žiedai iš kobalto chromo

kobalto chromo vestuviniai žiedaiŠio metalo žiedai mažiau tvirti už volframo, tačiau vis tiek savo tvirtumu lenkia auksą ir sidabrą. Atsparūs deformacijai ir oksidacijai. O labiausiai yra vertinami už itin gražią ir elegantišką šviesiai sidabrinę spalvą, kuri primena baltojo aukso. Didelis privalumas – nors ir tvirti, kobalto žiedai palyginti yra labai lengvi.

Vestuvinių žiedų iš kobalto chromo kaina taip pat yra kelis ar daugiau kartų mažesnė už auksinių žiedų kainą, tačiau gali būti šiek tiek brangesni už volframo žiedus. Kobalto chromo žiedai yra puikus baltojo aukso pakaitalas kainos, tvirtumo ir lengvumo atžvilgiu.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite