Planavimas Vestuvių Idėjos

Kaip pasidaryti piltuvėlius žiedlapiams?

žiedlapių barstymas per vestuvių ceremoniją

Viskas yra daug paprasčiau, nei įsivaizdavote, ir kas svarbiausia – neužima daug laiko. “Pasidaryk pats” gėlių žiedlapių piltuvėliai gali suteikti gražų ir asmeninį akcentą jūsų vestuvių ceremonijai. Juos lengva pasigaminti, be to, juos galima pritaikyti prie savo ypatingos dienos temos ir spalvų.

Jums reikės:

1. Popieriaus, iš kurio gaminsite piltuvėlius. Šįkart naudojau seną natų sąsiuvinį, rastą knygų išparduotuvėje (kaina 1 EUR, iš šio sąsiuvinio padariau 50 piltuvėlių). Man pasisekė panaudoti seną natų sąsiuvinį, tačiau galite naudoti ir paprastą spalvotą popierių, dovanų pakavimo popierių arba senų knygų puslapius.
2. Žirklių;
3. Pieštukinių klijų.senas natų sąsiuvinis

1 žingsnis: pasirinkite popierių, kurį norėtumėte naudoti. Gražią formą išgausite, jei lapas bus stačiakampio formos. Susukite taip, kad apačioje nebūtų plyšio ir priklijuojite kraštelį.
Sėkmės!

2 žingsnis: tvirtai susukite popierių, įsitikinkite, kad kraštai susitinka apačioje. Taip užtikrinsite, kad kūgio apačioje neliktų plyšio.

3 žingsnis: Užtepkite nedidelį kiekį klijų ant kūgio kraštų ir juos prispauskite, kad kūgis būtų užklijuotas. Kelias sekundes palaikykite kūgį, kad jis išlaikytų formą.

4 žingsnis: prieš naudodami kūgį leiskite klijams visiškai išdžiūti.

5 žingsnis: Kai klijai išdžius, galite puošti piltuvėlį kaspinėliu, nėriniais ar kitomis norimomis puošmenomis. Galite net naudoti antspaudą ar dažus, kad suteiktumėte asmeninį akcentą.

6 žingsnis: pripildykite piltuvėlį žiedlapių, konfeti ar bet kokių kitų medžiagų, kurią planuojate naudoti barstymui per vestuves.

rožių žiedlapiai vestuvėmsSveikiname, sėkmingai pasigaminote gėlių žiedlapių piltuvėlius. Naudodamiesi šiuo vadovu galite pasigaminti tiek piltuvėlių, kiek reikia, ir pritaikyti juos prie savo ypatingos dienos temos ir spalvų. Tai paprastas, nebrangus ir ekologiškas būdas savo vestuvių ceremonijai suteikti asmeninį akcentą.

Rožių žiedlapių mėtymas per vestuves yra tradicinis ir simbolinis gestas, praktikuojamas jau daugelį amžių. Šios tradicijos ištakos siekia senovės civilizacijas, kuriose gėlių žiedlapiai simbolizavo meilę, vaisingumą ir klestėjimą.

Smagių įspūdžių ir sėkmės!

Taip pat galite paskaityti apie tai, ką dar žmonės renkasi barstyti per vestuves vietoje gėlių žiedlapių.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite