Planavimas Vestuvių Idėjos

Vestuvių idėjos: mažos vestuvės

vestuvių idėjos mažos vestuvės
Mažos ir jaukios vestuvės tik artimiausių žmonių rate yra labai dažnas pasirinkimas šiomis dienomis. Ir tai dažniausiai nebereiškia, kad pora taupo, tiesiog šiais laikais labai populiarus yra nuoširdumas ir paprastumas. Jokiu būdu neraginu nekviesti giminės, tiesiog sakau, kad šiais laikais poziciją “privalai pakviesti” yra pakeitusi: “tai mūsų šventė ir mes norime, kad ji būtų artimiausių žmonių rate – kur visi jaučiamės jaukiai, o artimieji mus matė ir padėjo, lydėjo visą kelią iki santuokos.” Man labai labai patinka Apievestuves.lt publikuotas straipsniukas “Svečių sąrašas – košmaras. Kaip jo išvengti?” Visus raginu jį pasiskaityti prieš pradedant daryti savo sąrašą.

Kodėl smagu kelti mažas vestuves

Todėl, kad galite daugiau kokybės bei dėmesio skirti kiekvienam svečiui. Pradedant nuo sumos, skiriamos kiekvienam: sau, labai geriems fotografams, labai profesionaliems vedėjui ir muzikantams. Mažesnis svečių sąrašas leidžia porai skirti daugiau lėšų kiekvienai paslaugai, išvaizdai ir svečiui, todėl renginys gali būti elegantiškesnis ir prabangesnis.

mažos vestuvės kiemePavyzdžiui, turėdama mažesnį svečių sąrašą pora gali sau leisti brangesnes ir kokybiškesnes gėles, dekoracijas ir stalo serviravimą, o tai gali pakelti bendrą renginio estetiką. Jie taip pat gali pasirinkti aukštesnės klasės renginio vietą arba samdyti aukštesnės klasės tiekėjus, pavyzdžiui, prabangų maisto tiekėją ar aukščiausios klasės fotografą, kurie taip pat gali padidinti bendrą renginio išvaizdą ir nuotaiką.

Be to, mažesnės vestuvės reiškia, kad pora gali skirti daugiau asmeninio dėmesio kiekvienam savo svečiui, o tai gali visiems suteikti daugiau įsimintinų įspūdžių. Jie taip pat gali skirti daugiau laiko ir pinigų pramogoms, užsiėmimams ir dovanoms, todėl ši diena gali būti dar ypatingesnė ir malonesnė svečiams. Mažos vestuvės reikia, jog bus geresnės galimybės su kiekvienu prisėdus paplepėti, pasijuokti, pašokti…

Jei biudžetas yra kiek ribotas, visada rekomenduoju mažinti žmonių skaičių ir kelti labai kokybiškas ir asmeniškas vestuves. Patikėkite, šimtus kartų geriau 10–30 LABAI patenkintų svečių, nei 80 burbančių… Jei biudžetas verčia kiekvieną smulkmenėlę skaičiuoti, tuomet tinka pasakymas “mažiau yra geriau”.

Ar dekoruoti mažas vestuves?

Taip taip taip! Būtinai!

namų dekoravimas mažoms vestuvėmsIr tai galite padaryti daug paprasčiau, smagiau, asmeniškiau. Rinksitės profesionalus ar imsitės daryti viską patys, svarbiausia – nuoširdumas ir estetika. Būtinai rinkitės temą, spalvas, detales, nenuvertinkite dekoro. Įsivaizduokite, KAIP smagu tiems 10 ar 20 žmonių įžengus pamatyti dekoruotą ir jiems skirtą pasaką. Tai primins vakarą boutique tipo viešbučio restorane… Kvepia gėlės, dega žvakės – viskas tobula.

Mažų vestuvių vietą galima dekoruoti įvairiai, o geriausias pasirinkimas priklausys nuo poros asmeninio stiliaus ir norimos sukurti atmosferos.

Pagrindinės mažų vestuvių dekoravimo idėjos:

Gėlės: Gėlės gali suteikti gražų ir natūralų akcentą bet kokioms vestuvėms. Pora gali naudoti gėlių kompozicijas kaip pagrindinį dekoro elementą, pavyzdžiui, didelę gėlių arką arba centrinį ceremonijos ar pobūvio elementą. Taip pat ant kiekvieno stalo gali būti dedamos mažesnės kompozicijos. Apskritai, vestuvių floristai gali būti gana brangūs, ypač jei pora renkasi egzotiškas arba ne sezono gėles. Tačiau jie taip pat gali rinktis pigesnius variantus, pavyzdžiui, sezonines gėles arba naudoti mažiau gėlių, kad sutaupytų lėšų.

Žvakės: Žvakės gali sukurti šiltą ir romantišką atmosferą nedidelėje vestuvių vietoje. Pora galėtų naudoti įvairias žvakes – nuo didelių stulpinių žvakių iki mažų arbatinių žvakučių, kad sukurtų jaukią atmosferą. Jie taip pat galėtų naudoti žvakides, žibintus ar žvakių arkas, kad suteiktų išskirtinumo. Žvakės yra palyginti nebrangios ir gali būti naudojamos dideliais kiekiais, kad sukurtų įspūdingą efektą. Dažniausiai ekonomiškas variantas yra žvakidės ir žvakidės.

Apšvietimas: Apšvietimas gali turėti didelę įtaką bendrai mažos vietos atmosferai. Pora galėtų naudoti pasakų žibintus, virvelines lemputes arba apšvietimą, kad sukurtų šiltą ir kviečiančią atmosferą. Jie taip pat galėtų naudoti gobo lemputes arba monogramą, kad pridėtų asmeninį akcentą. Apšvietimas taip pat gali būti ekonomiškas pasirinkimas. Naudoti pasakų žibintus, virvių žibintus ir šviestuvus yra palyginti nebrangu. Jeigu mažas biudžetas yra viena iš motyvuojančių priežasčių kelti mažas vestuves, galite apsvarstyti galimybę patys imtis vestuvių vietos dekoravimo lemputėmis. Jūsų draugai ar giminės tikriausiai turi nemažai kalėdinių girliandų kurias ištraukia vos kartą metuose. Pasiskolinę tokias girliandas iš keleto draugų ar šeimos narių galite patys sukurti labai jaukiai ir maloniai apšviestą erdvę savo šventei be jokių papildomų išlaidų!

Audiniai: Tekstilės gaminiai, pvz staltiesės ir servetėlės, gali būti svarbi vestuvių puošybos dalis, nes ji gali suteikti spalvą, tekstūrą ir eleganciją bendrai renginio išvaizdai. Tekstilė gali būti naudojama stalams, kėdėms ir kitiems paviršiams dengti. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant sukurti vientisą renginio erdvės vaizdą. Audiniai būna įvairių spalvų, medžiagų ir raštų, todėl pora gali pasirinkti tokią, kuri atitiktų jų vestuvių temą ir stilių. Populiariausios medvilnės, šilko, atlaso audinių rūšys.

Taip pat verta paminėti, kad tekstilė gali būti naudojama ir kitose dekoravimo dalyse, pavyzdžiui, dengiant sienas, sukuriant dėmesio centrą arba papuošiant ceremonijos ir pobūvio erdvę.

Kalbant apie biudžetą, tekstilės gaminiai gali būti palyginti nebrangūs, ypač jei pora renkasi pigesnius audinius arba juos nuomojasi, o ne perka naujus. Tačiau svarbu nepamiršti, kad prabangesni audiniai, pavyzdžiui, šilkas ar aksomas, gali būti brangesni. Svarbu rasti pusiausvyrą tarp estetikos ir biudžeto, taip pat atsižvelgti į tai, kad pora, norėdama sumažinti išlaidas, gali pasiskolinti ar pasidaryti kai kuriuos tekstilės elementus patys.

Minimalizmas: Tai suteiks erdvės pojūtį ir leis svečiams sutelkti dėmesį į porą ir vienas į kitą. Naudojant paprastą ir elegantišką dekorą, pavyzdžiui, vieną gėlių kompoziciją arba švarų ir paprastą stalo serviravimą, galima sukurti gražią ir rafinuotą išvaizdą.

Verta paminėti, kad pora, rinkdamasi dekoracijas, turėtų atsižvelgti į šventės vietos dydį, nes dėl per didelio dekoracijų kiekio šventės vieta gali atrodyti perkrauta, o dėl per mažo dekoracijų skaičiaus – skurdi. Taip pat svarbu įsitikinti, kad dekoracijos papildo bendrą vestuvių temą ir stilių.

Kaip dekoruoti mažas vestuves

Mažos vestuvės reiškia mažesnę erdvę arba gal net jūsų vidinį namų kiemą, svetainę, gal net vieną bendrą stalą, prie kurio visi susėda šeimos vakarienei. Natūralu, kad dekoruodami mažą erdvę išleisite mažiau lėšų ir vis tiek sukursite įspūdingą dekorą. Vieną ar du stalus dekoruoti labai labai gražiai yra tikrai pigiau nei dešimt… Tai yra pigiau ir paprasčiau mobilumo prasme. Galite visus susodinti prie vieno ilgo stalo po medžiu, pievoje ar parke, uždengti stalą megzta staltiese ir net iškepti kiekvienam po savo keksiuką…

Už tą pačią sumą (tarkime, pasirenkate biudžetą dekorui 600 EUR) didelės sodybos ar salės dekoras niekada neprilygs įspūdingumu mažutės erdvės dekorui už tokią pat sumą. Tarkime, už 100 EUR prisipirkę žvakių ir dekoravę namų svetainę sukursite intymią ir romantišką nuotaiką, o tiek pat žvakių išdėlioję restorano erdvėje, jų kuriamo jaukumo nė nepajusite! Mažai erdvei už tokią sumą galima sukurti labai originalių ir savo gausa įspūdingų dekoro sprendimų: gėlės ir žvakės tikrai gali virsti nuo stalų, galima nupinti ir išpuošti didžiulę arką ceremonijai, nuomoti kėdes ir siūti staltieses bei kitus papuošimus.

Jei jūsų biudžetas visai mažutis, rekomenduoju bent vieną didžiulę šviežių gėlių puokštę su žvakėmis ant vakarienės stalo. Pasirūpinkite ir dailia staltiese bei grakščiomis kėdėmis. Jos sukuria labai šventišką įspūdį!

Verta paminėti, kad mažos vestuvės taip pat gali suteikti porai daugiau lankstumo ir galimybių sutelkti dėmesį į dalykus, kurie jiems svarbūs, pavyzdžiui, šeimą, draugus ir tradicijas, ir maksimaliai išnaudoti savo biudžetą, skiriant jį toms sritims, kurios jiems atrodo svarbiausios.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite