Vestuviniai Kvietimai

Mediniai atvirukai – išskirtinė jaukumo akimirka Jūsų šventei!

mediniai atvirukai

Vestuvės yra ypatinga šventė, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie jos, kurdami originalius, dar nematytus, šiltus ir jaukius kvietimus, stalo korteles, įvairias dovanėles, mielas smulkmenas bei kitus šventinius akcentus, kurie suteiks dar daugiau jaukaus išskirtinumo jūsų gražiausiai gyvenimo šventei. Mes kūriame tam, kad jūsų svarbiausia gyvenimo diena išliktų kaip šiltas ir gražus prisiminimas, o mediniai atvirukai – kaip jauki dovanėlė primenanti apie jūsų šventę tiek jums, tiek jūsų svečiams!

Medinių atvirukų gamyba, spaudos trukmė bei teksto užrašymas

atvirukai vestuvių progaMediniai atvirukai, kvietimai bei kita produkcija yra gaminami iš natūralaus medžio mikroplaušo. Specialiai apdoroti medienos lakštai turi visas analogiškas popieriui savybes. Medinius atvirukus galima perlenkti, siūlome lenkto ir nelenkto tipo kvietimus. Atvirukai yra pritaikyti C6 (114 x 162 mm) formato vokui, tačiau pagal Jūsų pageidavimus galime sukurti ir indvidualaus formato kvietimus. Kiekvienas atvirukas yra šiltas ir išskirtinis, turtingas tik jam būdinga medžio tekstūra bei spalva. “Piešinį pakartoti galima, bet medienos rašto, tekstūros tikrai nepavyks: visi jie skirtingi, (kaip ir mūsų gyvenimo dienos)!”
Taip pat, pas mus galite įsigyti kvietimus jau su Jūsų pageidaujamu tekstu bei svečių vardais! Tačiau, jei pageidaujate, tekstą galite užsirašyti ir patys. Ant medinių atvirukų galima rašyti visomis rašymo priemonėmis.
Galime pasiūlyti ir skirtingas medžio rūšis: vyšnią, raudonmedį, klevą, beržą, raudonojo kedro medį ir kt.

Autoriniai dailininkės Neringa Spalvose darbai

Šventinius kvietimus, kaip ir kitus medinius atvirukus puošiame dailininkės Neringa Spalvose darbais. Pasak Neringos “mano piešinėliai – tarsi mano vidinis aš, pasirodantis vis su kita suknele 🙂 Mėgstu visa tai, kas jausminga ir gražu, jauku ir spalvinga. Kodėl vyrauja angelai? – Šios būtybės mielos širdžiai, tuo pačiu ir artimos turbūt daugeliui, įprasmina visus gražiausius jausmus ir yra labai simboliškos. Angelus gera dovanoti visomis progomis: tiek šeimos sukūrimo, vaikelio gimimo, gimtadienio ar bet kokia kita proga” – išsiduoda Neringa.

Nuo smulkmenėlės iki dovanos…

Iš medžio gamina šventinius kvietimus, stalo korteles, svečių palinkėjimų knygas, paveiksliukus. Tai pat galime pasiūlyti medinius vokus, skirtukus ir kt. šventinius akcentus:

• Kvietimai.

Siūlome originalius medžio mikroplaušo vestuvių kvietimus, kurie svarbiausiai Jūsų gyvenimo šventei suteiks jaukumo bei šilumos, o natūrali gamtos sukurta medžio tekstūra, tik dar labiau pabrėš jų išskirtinumą. Jaukus atvirukas kuris tikrai nepaliks abejingų ir neabejotinai bus pastebėtas šventinių kvietimų gausybėje.

• Medinės stalo kortelės.

Jūsų vestuvinio stalo puošmena, taip pat praktiškas būdas susodinant svečius pagal Jūsų pageidavimą.

• Svečių palinkėjimų knyga.

Išskirtinė rankų darbo knyga kvepianti natūraliu medžiu, skirta jaunavedžiams. Tai galėtų būti puiki vestuvių planavimo knyga, tačiau ji labai populiari ir tarp jaunavedžių, kaip vestuvių svečių knyga, skirta saugoti svečių sveikinimams, palinkėjimams bei pasižadėjimams. Medinę knygą galite rinktis dviejų dydžių: A4 (210 x 297mm) ir A5 (148 x 210mm); Galime pasiūlyti ir Jūsų norimo teksto užrašymą ar foto spaudą ant užrašinės viršelio ar viduje.

• Paveiksliukas “Svečių medis”.

Tai originali, be galo šilta ir smagi rankų darbo dovana – staigmena. Šventės metu simbolinis medelis bus papuoštas Jūsų svečių pirštų antspaudais (lapeliais), o šventei pasibaigus šis paveikslėlis puoš ir šildys Jūsų šeimos namus, palikdamas jums tik pačius šilčiausius prisiminimus. Įsigyjant paveiksliuką “Svečių medis”, dovanų gausite 1 spalvos dažų pagalvėlę! Formatas A4 (210 x 297mm).

• Mediniai vokai.

Siūlome išskirtinius ir nematytus vokus iš natūralaus medžio mikroplaušo. Itin prabangūs vokai puikiai dera su mūsų gaminamais mediniais kvietimais. Galime naudoti ir kaip voką pinigams vestuvių proga. Mediniai vokai šiuo metu gaminami dviejų skirtingų dydžių C6 (114 x 162 mm) ir DL (105 x 240 mm).

Garantuojame, jog mediniai atvirukai tikrai sužavės Jus, Jūsų artimuosius, ir svečius!
Originalūs, jaukūs atvirukai/kvietimai – nepaliks abejingų ir išsiskirs iš šventinių sveikinimų gausybės!

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite