Stalo Kortelės Vestuviniai Kvietimai

Pigios ir brangios stalo kortelės

pigios ir brangios stalo kortelės

Ant šventinio stalo padėtas mažas, subtilus popieriaus lapelis su vardu – nejaugi jo buvimas arba nebuvimas gali daryti įtaką vestuvių nuotaikai?

Užkirskite kelią neigiamam scenarijui

stalo kortelės ir šampanasPabandykite prisiminti visas vestuves, kuriose teko dalyvauti. Jeigu vestuvių sąrašas ne toks jau ir ilgas, tuomet – jubiliejus, gimtadienius ir visokias kitokias šventes, į kurias susirenka ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus, skirtingo charakterio žmonės. Pabandėme prisiminti ir mes. Taigi sudarėme blogybių, kurios neišvengiamos, kai nėra stalo kortelių su svečių vardais, TOP3:

1. Jauni svečiai atsisėda šalia jaunų, vyresnio amžiaus žmonės – šalia bendraamžių arba iki šventės bendravusieji renkasi vietas arčiau pažįstamų, šventės metu į savo ratą sunkiau “įsileidžia” naujus narius (kelių tarpusavyje nebendraujančių grupių grėsmė).

2. Natūralu, kad kiekvienoje kompanijoje yra tų žmonių, kurie “užveda”, ir tų, kurie turi būti “užvedami”. Jeigu taip nutiks, kad viename stalo gale sėdės vienos grupės atstovai, o kitame – kitos, tuomet linksmos šventės ir gerų nuotraukų nesitikėkite (nebent žiūrėsite tik į besilinksminančiuosius, o fotografas fotografuos taip pat tik juos…).

3. Pusbrolio draugės kaimynė užima pačią garbingiausią vietą, o tie, kuriems iš tiesų derėtų ten sėdėti, būna įsprausti kur nors į kampą.

Pigiausia – gaminti pačiam

stalo kortelės pigiauPasigaminti stalo korteles yra tikrai paprasta. Jūs jas galite atsispausdinti patys: vieno A4 formato kokybiško popieriaus kainuoja apie 2 EUR (jo galima įsigyti specializuotose popieriumi prekiaujančiose parduotuvėse, kurių kontaktus nesunkiai rasite internete). Iš šio lapo jūs galite iškirpti dvylika 4×7 cm neperlenkiamų kortelių arba dvigubai mažiau perlenkiamų. Žinoma, šis skaičius priklauso nuo kortelių dydžio. Ant tokių savo rankų darbo stalo kortelių Jūs galite užrišti kaspinėlį, priklijuoti nedidelę detalę, pvz., plunksną, smilgą ir pan. (visa tai galima arba nusipirkti siuvimo reikmenų parduotuvėse, floristikos salonuose, įvairių smulkmenų parduotuvėse, arba tiesiog prisirinkti miške, paupy ir t.t.). Tačiau besiskundžiantiesiems kruopštumo, fantazijos, meno suvokimo stoka arba neturintiesiems laiko šio būdo nesiūlome…

Dekoruotos kortelės – brangesnės

gražios stalo kortelės vestuvėmsKorteles galima atspausdinti ir spaustuvėje (kontaktus nesunkiai rasite internete). Tuomet teks sumokėti maždaug 40 EUR už maketavimą. Atspausdintos spaustuvėje kortelės gali būti unikalios: su Jūsų pasirinktais motyvais, tačiau be įvairių detalių, tokių kaip kaspinėliai, kriauklės, plunksnos ir pan. Skaičiuojant spausdinimo, popieriaus ir visas kitas spaustuvės išlaidas, viena kortelė gali kainuoti apie 2 EUR. Suma gali būti mažesnė, jeigu toje pačioje spaustuvėje užsisakysite ir kvietimus arba jeigu popierius bus ne toks kokybiškas. Kortelių užsakymo pagaminimo terminas priklauso nuo suderinto maketo laiko. Maketas užsakovui dažniausiai atsiunčiamas per 2–4 dienas. Korteles galima įsigyti ir kvietimais, stalo kortelių prekyba užsiimančiose įmonėse. Jose už standartines (be paveiksliukų, nuotraukų) korteles prašoma nuo 1 EUR. Kai suma viršija 1 EUR, galima tikėtis, kad kortelė bus su kaspinėliu ar kitokia dekoro detale.

Raskite geriausią variantą

Korteles, ant kurių bus parašytas toje vietoje sėdinčio asmens vardas, siūloma derinti prie kvietimo: rinktis tokį patį popierių, tokias pat arba panašias detales, ornamentus, paveikslėlius. Mąstydami, kaip vestuvių dieną tos kortelės turėtų būti sudėliotos, nupieškite stalą, atsakingai įsivaizdavę visus įmanomus variantus – išsirinkite geriausią. Tuomet Jūsų šventė nepasižymės blogybių, kurios neišvengiamos, kai nėra stalo kortelių, TOP3…

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite