Vestuviniai Kvietimai

Susikurk vestuvių kvietimo dizainą nemokamai

šablonai vestuvių kvietimo dizainui nemokamai
Atradimas!!! Nauja programa, kuri nemokamai arba už kelis eurus gali jums leisti susikurti savo kvietimą naudojant savo nuotraukas ir kitus paveiksliukus. Programą valdyti labai lengva. Išbandykite.

Fotor.com – tai internetinis dizaino redaktorius, kuriame naudotojams suteikiama daugybė įrankių ir funkcijų, leidžiančių kurti asmeninius dizainus įvairioms progoms, įskaitant vestuves. Viena iš pagrindinių jos funkcijų – galimybė kurti gražius kaligrafinius užrašus bei vestuvių kvietimus. Naudodamiesi paprasta “Fotor” sąsaja, vestuvinių kvietimų kūrimą galite perimti į savo rankas ir sutaupyti nemažai pinigų bei nustebinti savo svečius gražiais kūriniais.

Nemokami šablonai vestuvių kvietimams

nemokami šablonai vestuvių kvietimamsFotor siūlo rinktis iš daugybės šablonų, kuriuose yra bent 190 paruoštų šablonų įvairiems vestuvių stiliams. Šiuos šablonus sukūrė profesionalūs dizaineriai ir jie yra visiškai pritaikomi, todėl galėsite pridėti savo asmeninį akcentą. Galite pridėti savo nuotraukų, keisti spalvas ir šriftus ir net pridėti savo tekstą, kad kvietimai būtų tikrai unikalūs. Naudodami platų “Fotor” dizaino elementų pasirinkimą, galite sukurti kvietimą, kuris puikiai atspindės jūsų vestuvių stilių ir temą.

Fotor redagavimo įrankiai yra intuityvūs ir patogūs, todėl kiekvienas gali lengvai sukurti profesionaliai atrodantį dizainą, net jei neturite jokios dizaino patirties. Be to, galite peržiūrėti savo dizainą įvairiais formatais, pavyzdžiui, portretiniu ar horizontaliu, kad įsitikintumėte, jog jūsų kvietimas puikiai atrodys bet kokiu formatu.

Dar viena puiki “Fotor” funkcija yra ta, kad savo kūrinius galite atsispausdinti namuose, todėl galutinį produktą galite valdyti lanksčiau ir labiau kontroliuoti. Galite pasirinkti savo popierių, spausdinti tiek kopijų, kiek reikia, ir net pridėti savo baigiamuosius akcentus, pavyzdžiui, juostelę ar lankelį. Taip galite sukurti tikrai unikalius ir asmeninius vestuvinius kvietimus, kurie nustebins jūsų svečius.

Kiek teko bandyti, atrodo, kad fotor yra gana universalus internetinis dizaino redaktorius, siūlantis daugybę įrankių ir funkcijų, kad galėtumėte kurti asmeninius vestuvių dizainus. Galimybė kurti gražius kaligrafinius užrašus, 190 paruoštų šablonų įvairiems vestuvių stiliams ir galimybė spausdinti namuose – “Fotor” yra ekonomiškas sprendimas unikaliems ir gražiems vestuviniams kvietimams kurti.

Galima naudoti ir mobiliuose įrenginiuose

“Fotor” siūlo mobiliąją programėlę, skirtą “iOS” ir “Android” įrenginiams, taip pat mobiliesiems įrenginiams optimizuotą svetainės versiją, kurioje naudotojai gali kurti ir redaguoti dizainą naudodami jutiklinius įrenginius. Tačiau nepamirškite, kad, priklausomai nuo dizaino sudėtingumo, naudojimasis asmeniniu arba nešiojamuoju kompiuteriu gali turėti tam tikrų pranašumų dėl ekrano dydžio ir redagavimo galimybių.

Mobilioji programėlė ir mobilioji svetainė sukurtos taip, kad užtikrintų supaprastintą ir patogią naudotojo patirtį redaguojant ir kuriant dizainą keliaujant. Tačiau redagavimo galimybės ir dizaino parinktys gali būti ribotesnės, palyginti su visa svetainės versija, kuri gali veikti asmeniniame arba nešiojamajame kompiuteryje su didesniu ekranu.

Taigi, tai priklauso nuo naudotojo pageidavimų, galite naudoti bet kurį jums patogiausią įrenginį. Tiek “Fotor” svetainė, tiek mobilioji programėlė yra patogios ir paprastos naudoti, todėl naudodamiesi bet kuria iš jų galite kurti profesionaliai atrodančius dizainus.

Programą rasite fotor.com
Sėkmės kuriant. Lauksime rezultatų.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite