Dovanos

Dovanos vietoje gėlių

vestuvinės dovanos vietoje gėlių

Kartais jaunavedžiai dėl praktinių ar asmeninių priežasčių paprašo nenešti gėlių į vestuvių ceremoniją. Jeigu gavote sulaukėte tokio prašymo – vadinasi porai tai yra svarbu ir turėtumėte į jį atsižvelgti. Iš tiesų yra daugybė priežasčių kodėl pora gali nenorėti gauti gėlių – supraskite jog tai papildomas darbas ir dalykas kurį šventės metu reikia tvarkyti ir prižiūrėti. Gėlems reikia transportavimo, vazų, vandens, galiausiai jos gali visai nederėti prie planuojamos atmosferos šventės vietoje. Negana to, pora gali nuspręsti išvyki iš kart po šventės, todėl likusios gėlės kitą dieną tampa našta. Ne paskutinėje vietoje ir finansinė gėlių dovanojimo pusė – juk vestuvėms žmonės dažnai negali pinigų, o išmesti juos tokiam trumpalaikiam dalykui kaip gėlės nėra labai sumanu vestuvių šventės kontekste.

Jeigu vis tiek ruošiatės ką nors dovanoti, štai keletas puikių alternatyvų kurias dažnai renkasi žmonės tais atvejais, kai nenorima dovanoti gėlių. Taigi, dovanų idėjos vietoje gėliu (atsitiktine tvarka).

Asmeniniai poros puodeliai

poros puodeliaiPuodelis yra puiki dovana žmogui, kuris mėgsta kavą ar arbatą. Galite personalizuoti puodelį su poros vardais, vestuvių data arba ypatinga žinute.

Personalizuoti puodeliai kartais gali būti gera vestuvių dovana. Štai kodėl:

– puodeliai yra tai, ką jaunavedžiai tikriausiai naudos kasdien, ir jie visada prisimins apie jūsų rūpestingumą kaskart, kai gers rytinę kavą ar arbatą iš savo puodelio.
– Puodeliai gali būti suasmeninti įvairiais būdais, kad atitiktų poros skonį ir pomėgius. Nesvarbu, ar pasirinksite ant puodelio išgraviruoti jų vardus, ar pridėsite smagų dizainą ar citatą, yra begalė pritaikymo galimybių.
– Tai nėra brangi dovana, todėl jų kaina atitinka daugumos biudžetų galimybes.
– Dovanojant voką su pinigais kartais norisi pridėti labiau apčiuopiamą, materialų akcentą kuriuo gali tapti tokie poros puodeliai.

Tačiau verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog dalis žmoniu galvoja, kad puodeliai nėra gera vestuvių dovana. Dauguma žmonių jau turi pakankamai puodelių, todėl jiems nebūtinai norisi dar vieno rinkinio. Vestuvėms norisi dovanoti tikrai kokybiškas dovanas, o nemažai puodelių gamintojų naudoja tikrai pigias ir prastas priemones. Jokiais būdais nesirinkite gaminti tokia svarbią dovaną pas firminio įvaizdžio kūrėjus, kurie užsiimia logotipų ar nuotraukų spausdinimu ant puodelių, tušinukų bei bloknotų, nes tokia dovana tikrai atrodys pigiai ir neskoningai.
Tuo pačiu pasistenkite susilaikyti nuo šmaikščių frazių, tai gali pasirodyti paviršutiniška ir nenuoširdu. Šmaikščios dovanos dažnai dovanojamos kaip pokštas, jomis siekiama, kad dovanos gavėjas pasijuoktų, o ne žiūrėtų rimtai. Šis tonas labiau deramas bernvakario/mergvakario atributas, o tai jau buvęs etapas kurį reikėtų palikti praeityje.

Vyno taurių rinkinys

vestuvių dovana vyno taurėsVyno taurės yra klasikinė vestuvių dovana, kurią pora galės naudoti daugelį metų. Taurių skirtų baltam ar raudonam vynui galite rasti daugumoje namų apyvokos prekių parduotuvių.

Gražių taurių rinkinys gali būti gera vestuvių dovana. Ši dovana turi bent keletą neblogų privalumų:

– Vyno taurių rinkiniai yra puiki pradžia tiems, kurie tik pradeda bendrą gyvenimą ir galbūt dar neturi tokių dalykų kaip serviravimo indai ar taurės.
– Toks komplektas puikiai tinka mėgstantiems rengti susitikimus ir vakarėlius, nes jie galės nesukti galvos kaip svečiams patiekti vyno.
– Vyno taurių rinkiniai yra įvairių stilių ir dizaino, todėl tikrai rasite tokį, kuris atitiks besituokiančios poros asmenybę ir stilių.
– Dailių taurių dabar galima rasti ir gana žema kaina, todėl net ir svečiai turintys mažą biudžetą gali padovanoti gražią dovaną.

Vyno taurių rinkiniai yra puikios vestuvių dovanos, nes jie ir praktiški, ir elegantiški. Jie puikiai tinka poroms, kurios mėgsta pramogauti bei vertina praktiškas dovanas.

Tačiau prieš dovanojant vyno taurių rinkinį reikia apsvarstyti keletą galimų trūkumų. Pirma, jei pora nemėgsta vyno arba neturi vietos taurėms, jie gali jų nenaudoti. Antra, jei pora jau yra apsirūpinusi taurėmis, jiems gali neprireikti dar vieno rinkinio. Be to, verčiau nedovanoti taurių kurios yra dekoruotos vestuvių simbolika. Tokios taurės turi tik vieną paskirtį ir serviruoti jas kitų švenčių metu gali būti nesmagu. Jeigu norite nesuklysti, būtinai pasidomėti kokių taurių norėtų ši pora.

Kulinarinė knyga

Vestuvių dovana - receptų knygaKulinarinė knyga yra puiki dovana poroms, kurios mėgsta gaminti maistą. Yra daug įvairių rūšių kulinarinių knygų, todėl galite rasti tokią, kuri atitiktų poros pomėgius ir skonį.

Tai gali būti puiki vestuvių dovana! Kulinarijos knyga – unikali dovana, apie kurią ne visi pagalvos. Jau vien vartydami receptų knygą sutuoktiniai gali geriau pažinti vienas kitą ir sužinoti kokie patiekalai kuriam patiktų, o išsirinkę receptą jie gali kartu praleisti smagų vakarą virtuvėje.  Tiesa, ne visi mėgsta gaminti arba priešingai – galbūt jau turi kalną kulinarinių knygų! Kiekviena pora yra skirtinga, todėl renkant šią dovaną reikia gerai pažinoti jaunuosius arba atlikti nedidelį tyrimą (paklausinėti kitų artimųjų) apie jų kasdienius įpročius.

Bet kokiu atveju visada malonu dovanoti ką nors apgalvoto ir asmeniško, o receptų knyga tikrai gali papulti į šią kategoriją. Tai rodo, kad skyrėte laiko išsiaiškinti, kuo pora domisi, ir į dovaną įdėjote šiek tiek dėmesio. Be to, kas nemėgsta skaniai pavalgyti?

Svarbu: Renkant receptų knygą pravartu žinoti, ar pora neturi kokių nors valgymo apribojimų ar sveikatos sutrikimų dėl kurių dovana gali pasirody nelabai apgalvota. Atsižvelkite į maisto netoleravimą, diabetą, veganizmą ar kitus sutrikimus.

Dovanų kortelė į restoraną

restorano dovanų kortelėRestoranų dovanų kortelė ar naktis viešbutyje viename iš lietuvos kurortinių miestų – puikus būdas padėti porai sutaupyti pinigų ateityje planuojamiems didesniems pirkiniams, tačiau neatsisakyti pramogų ir savęs palepinimo.

Restoranų kuponai yra gera vestuvių dovana, nes ji yra praktiška praktiškos ir gali būti panaudota maloniai poros vakarienei.

– Pora gali panaudoti kortelę bet kada per nurodytą terminą kuris paprastai yra gana ilgas.
– Dažnai restoranų kuponai apima bent keletą skirtingų restoranų, todėl pora turi iš ko rinktis.
– Tai yra panaudojama dovana, kuri netaps našta. Su tokia dovana sunku neįtikti žmonių skoniui ir dažniausiai visi džiaugiasi gavę tokią dovaną.

Restoranų dovanų kuponai yra populiari vestuvių dovana, nes dovanoti romantišką vakarą dviese yra malonu ir praktiška. Žinoma yra keletas galimų trūkumų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti prieš dovanojant tokią vestuvinę dovaną.

Kai kurie restoranų dovanų kuponai nurodo ką konkrečiai gausite vakarienės metu. Tokiu atveju gali būti sunku išsirinkti patiekalą, ar pakeisti nemėgstamą kitu. Tai nutinka retai, tačiau kartais žmonės kartais skundžiasi, kad restorano personalas į juos žiūri kitaip jeigu vakarienei yra naudojamas kuponas ar kortelė skirta vakarienei restorane. Ir galiausiai, restorano kuponas turi nesudaryti papildomų problemų, pavyzdžiui jeigu pora gyvena mažesniame miestelyje ir norint pasinaudoti kuponu jiems reikėtų vykti į kitą miestą.

Tačiau, atsižvelgiant į viską, dauguma porų greičiausiai palankiai vertintų restorano dovanų kortelę kaip vestuvių dovaną.

Rankšluosčių rinkinys

vestuvinė dovana rankšluosčių rinkinysRankšluosčiai yra praktiška dovana, kurios reikia kiekvienai porai. Rankšluosčių rinkinių galite rasti daugumoje namų apyvokos prekių parduotuvių.

Rankšluosčių rinkinys gali būti puiki vestuvių dovana, atsižvelgiant į poros poreikius ir pageidavimus. Tai yra dar viena praktiška dovana turinti visą eilę privalumų.

– Jie dažnai būna naudingas daiktas, kurio pora galbūt dar nėra įsigijusi sau.
– Jų būna įvairių spalvų ir stilių, todėl galite išsirinkti tai, kas atitiks poros estetiką.
– Jie yra palyginti nebrangūs, todėl yra geras pasirinkimas tiems, kurie turi mažesnį biudžetą.
– Riebalai yra praktiški ir dažnai naudojami kasdien, todėl juos įvertins jaunavedžiai.

Rankšluosčių rinkinys yra puiki vestuvinė dovana! Tai praktiška ir jaunavedžiams tikrai pravers.

Vienintelis trūkumas – tai gali būti ne pati įdomiausia dovana. Žinoma, tai priklauso nuo konkrečios poros, dauguma žmonių puikiai jausis gavę tokią dovaną, tačiau kai kurie mieliau rinktųsi ką nors kito, pavyzdžiui dovanų kuponą į SPA ar masažo saloną.

Net jei pora ir turi rankšluosčius, ar tokią pačia dovaną išrinks kiti svečiai, visuomet malonu susidėvėjusius ir nuskalbtus rankšluosčius pakeisti naujais, dar maloniau, jei naujų rankšluosčių nereikia pirkti, nes juos jau padovanojo artimi žmonės gražiausios Jūsų šventės metu.

Augalas arba medis

vestuvinė dovana - sukulentasAugalas arba medis yra dovana, kuri nesiliauja dovanoti. Pora galės džiaugtis žiedais daugelį metų ir netgi pasodinti jį savo sode, kad primintų jų ypatingą dieną.

Gyvas augalas gali būti puiki vestuvinė dovana, nes jis yra naujos pradžios ir augimo simbolis. Tačiau, jei renkatės gyvą augalą, visada yra tikimybė, kad jis gali neišlaikyti transportavimo ar blogai prisitaikyti naujoje aplinkoje. Be to, svarbu žinoti poros pomėgius ir kokioje aplinkoje jie gyvena. Jei pora mėgsta sodininkystę, augalas ar medis būtų puiki dovana. Tačiau jei jie gyvena mieste, kur mažai vietos, gali būti, kad jie negalės rūpintis gyvu daiktu. Tokiu atveju gražus vazoninis medelis ar sukulentas gali būti geresnis pasirinkimas.

Dar vienas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad dailūs augalai ir medžiai gali būti gana brangūs. Taigi, jei turite ribotą biudžetą, galbūt norėsite rinktis ką nors kita.

Vaza

vestuvinė dovana - vazaVaza gėlėms pamerkti yra labai praktiškas daiktas, kadangi gėlės dovanojamos įvairiomis progomis, tačiau vaza tikrai nėra pirmas pirkinys apie kurį pagalvoja kartu apsigyvenę žmonės. Kai kuriais atvejais ant vazos galima išgraviruoti jų vardus ir vestuvių datą arba net įrašyti ypatingą jūsų žinutę – palinkėjimą.

– Pora gali panaudoti vazą pamerkti vestuvių metu gautas gėles.
– Pora gali naudoti vazą šviežioms gėlėms laikyti savo namuose ir taip prisidėti prie namų jaukumo.
– Graži vaza savaime puošia patalpą, o taip pat pora gali naudoti vazą džiovintoms gėlėms laikyti savo namuose.

Žinoma, vaza gali būti graži ir unikali vestuvių dovana. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš ją dovanojant.

Pirmiausia pagalvokite apie poros skonį ir stilių. Gėlių vaza gali būti netinkama dovana, jei pora nemėgsta skintų gėlių. Antra, apsvarstykite vazos kainą. Nors daugelis vazų yra nebrangios, kai kurios gali būti gana brangios. Jei turite ribotą biudžetą, gali būti protinga rinktis ne tokią brangią dovaną.

Galiausiai, prieš dovanodami bet kokią dovaną – net jei tai tokia paprasta dovana kaip vazoninė gėlė ar nuotraukos rėmelis – visada atlikite mažą tyrimą, paklausinėkite kitų artimųjų kai jie mano, ar tokia dovana bus tinkama ir ar tos pačios dovanos neišrinko kiti šventės dalyviai. Tokia apklausa visuomet padeda užkirsti kelią nemalonioms situacijoms bei nesusipratimais, galiausiai, jeigu vis dar turite bent menkiausių abejonių – paprasčiausiai pasitarkite su nuotaka ir jaunikiu.

Visai nėra gėdinga pripažinti, kad esate prasti dovanų parinkėjai ar tiesiog nemėgstate šios užduoties – atvirumas ir nuoširdus noras suteikti tikrą džiaugsmą yra svarbiau negu padaryti staigmeną ar sulaukti nuostabos reakcijų šventės metu.

Yra ir daugiau smulkiu dovanų kurios dažnai pasitaiko vestuvėse.

Nuotraukų albumai. Ankstesniais laikais jie buvo labai populiarūs, vėliau tapo mažiau mėgstami bei naudojami, tačiau šiai dienai pasidaryti popierinių nuotraukų ir sudėti jas į albumą tapo savotiškai išskirtiniu užsiemimu, panašiai kaip klausyti vinilinių plokštelių ar rašyti popierinius laiškus draugams.
Nutraukų rėmeliai. Nuotraukų rėmeliai leidžia išsaugoti pačius svarbiausius prisiminimus ir dalintis jais su svečiais užsukusiais į Jūsų namus.
Sausos gėlės. Sausų gėlių puokštės peržengė laiko ribas ir tapo nesenstančiu puošybos elementu, kurį dar papildo šiuolaikinės technologijos. Šiandien džiovintų gėlių kompozicijų galima rasti daugelyje stilingų namų, kurios pagyvina bet kokią erdvę.
Namų kvapai. Namų kvapai yra puiki vestuvių dovana, nes juos nuotaka ir jaunikis gali naudoti kasdien, kad jų namai kvepėtų nuostabiai. Be to, tai gražus būdas pasveikinti su nauja santuoka. Šiais laikais namų kvapus rasite įvairiose formose nuo tradicinių talpų su bambukinėmis lazdelėmis iki dirbtinėmis gėlėmis papuoštų vazelių ar ypatingai kvapnių bei gražių žvakių.
Žvakes. Namų žvakė yra puiki vestuvių dovana, nes ji praktiška ir romantiška. Žvakė puikiai tinka poroms, mėgstančioms kartu ilsėtis namuose, o švelni degančios žvakės šviesa ir subtilus kvapas gali sukurti romantiško vakaro nuotaiką. Be to, namų žvakė gražiai papildo bet kokį interjerą, todėl ją tikrai įvertins jaunavedžiai.
Pižama/Chalatas Jam ir Jai.
Daugkartiniai (kelioniniai) kavos puodeliai.
Kvapų terapija.
Kino bilietai.

Kur kas daigiau naudingos informacijos apie vestuvių dovanas, jų parinkimą bei simbolius ir tradicijas į kurias reikia atsivželgti vestuvių metu rasite svetainės skiltyje apie dovanas.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite