Dovanos Planavimas

Kaip už dalyvavimą padėkoti svečiams ir dirbusiems jose

dovanos vestuvių svečiams
Pirmas vestuvinis šokis jau sušoktas, svečiai išlydėti, pakuojate dovanas, džiaugiatės nuostabiomis nuotraukomis, vestuviniais palinkėjimais ir dalijatės emocijomis su buvusiais kartu šventės dieną. Kaip padėkoti kiekvienam asmeniškai? Skambinti? Gal elektroniniu paštu? Atsikvėpkite, tam turite šiek tiek daugiau laiko… Tik per ilgai neuždelskite, tai derėtų padaryti praėjus 1,5 savaitės ar daugiausia 3 savaitėms po vestuvių šventės. Žinoma, galite tam pasiruošti ir iš anksto.

Kaip galima padėkoti svečiams

Padėkos kortelė / atvirukas vestuvių svečiams

Tai paprasčiausias atvirukas ar kortelės su padėkomis. Jų dizainų yra įvairiausių, o galima padaryti ir personalizuotas, užsakant iš grafikos dizainerių ir atspaudus. Dažnai iškyla klausimas, ką ir kaip turėtume parašyti. Popieriuje parašyta padėka yra reikšmingesnė. Gautus padėkos laiškelius galima skaityti daugybę kartų ir saugoti prie jaunųjų vestuvių nuotraukos. Būkite iškalbingi, gal net saldūs, nuoširdūs ir, žinoma, būtinai interpretuokite. Šiltai ir jaukiai atrodo ranka kaligrafiškai užrašytas padėkos atvirukas. Jis tarsi sako, jog jaunieji galvoja apie kiekvieną svečią. Kad sustiprintumėte perteikiamas emocijas, pradėdami rašyti sutelkite dėmesį į ta žmogų, kuriam rašote: “Matydami Jus savo šventėje…” ir pan.
Svarstote, ką reikia nuveikti po vestuvių? Pasitikrinkite, ar viską suplanavote padaryti: SĄRAŠAS

Taip pat svarbu padėkoti už gautas dovanas

Jei gavote buitinių daiktų šeimyninio gyvenimo pradžiai, subtiliai, galite ir komiškai interpretuoti, kaip jie Jums spėjo pasitarnauti. Tikriausiai įprasta, kad dažniausiai vestuvinės dovanos yra pakuojamos į vokelius. Trumpai papasakokite kiekvienam, ką už juos įsigijote, kaip visa tai vertinate. O jei mėgavotės povestuvine kelione, paatviraukite, kaip romantiškai kopinėjote medų. Taip pat nepamirškite tų, kurie prisidėjo prie sveikinimų, bet nebuvo su Jumis būtent tą dieną. Padėkokite ir Jiems už nuoširdžius linkėjimus.

Dėkokite asmeniškai

Planuodami, kaip padėkoti vestuvių svečiams, stenkitės tai daryti asmeniškai. Šventės metu gali būti daug sumaišties, ir kartais gali pritrūkti laiko pabendrauti su kiekvienu svečiu tiek, kiek planavote. Jeigu taip atsitiks – bent jau išlydėdami svečius stenkitės pasakyti kokie dėkingi esate jiems už tai, kad jie rado laiko dalyvauti šventėje. Be to, turėtumėte užtikrinti, kad kiekvienas svečias jaustųsi unikalus ir kaip nors įvertintas. Štai dar keletas patarimų, kaip galite geriau padėkoti visiems vestuvių svečiams ir padėti jiems pasijusti ypatingais:

1. Nesvarbu, ar dovanos tradicinės, pavyzdžiui, dovanų maišelis su gėrybėmis, ar kūrybiškesnės, pavyzdžiui, asmeniniai suvenyrai, pagalvokite, ką kiekvienas svečias labiausiai įvertintų. Pavyzdžiui, jei svečias yra vyno mėgėjas, galite padovanoti jam butelį jo mėgstamos rūšies vyno! Asmeninės dovanos parodo, kad apie jas galvojate ir jums tikrai rūpi įvertinti kiekvieną jūsų pobūvyje dalyvavusį asmenį.

2. Sukurkite padėkos kortelę – šiais laikais pagaminti asmeninio dizaino korteles nėra brangu. Tai puikus būdas padėkoti svečiams už dalyvavimą Jūsų ypatingoje šventėje. Tiesiog parašykite tai, kas jums eina iš širdies, pridėkite savo nuotrauką, užrašykite šventės datą ir vietą, panašiai kaip tai darėte vestuvių kvietimuose.

3. Padėka socialiniuose tinkluose – šiais laikais socialinė žiniasklaida tapo puikia platforma, kai reikia išreikšti emocijas ar parodyti dėkingumą kitiems! Pasidalykite nuotraukomis ar vaizdo įrašais iš renginio su prierašais, kuriuose padėkosite kiekvienam dalyviui vardu ir pavarde – tai paprastas, bet prasmingas būdas, kad kiekvienas galėtų amžinai prisiminti tuos prisiminimus ir visada prisiminti, kokia svarbi buvo jų parama šiuo jūsų gyvenimo laikotarpiu.

Dėkojant svečiams nerekomenduojame sakyti, jog išlydėjimo dovanas jie turi pasiimti patys (pavyzdžiui nuo stalo kur sudėtos vienodos padėkos dovanėlės visiems svečiams). Raskite laiko atsisveikinti asmeniškai ir padėkos dovanėlę ar kortelę įteikite patys.

Ypatinga padėka tėveliams

vestuvine dovana tevamsIškart kyla klausimas, ką dovanoti. Jau beveik tradicija tapo elegantiški rėmeliai su jaunųjų nuotraukomis. Išsirinkę tam tikro stiliaus rėmelį galite pritaikyti ir savo nuotraukas. Nepamirškite ir savo senelių ar mylimų krikšto tėvų. Jie juk taip pat rūpinosi Jūsų gerove.

Mylimiesiems ištarkite gražius žodžius retro stiliumi – į sendintą rankų darbo popierių susukite nuoširdžiausius ir prasmingiausius padėkos žodžius. Visa tai užtvirtinkite nuo senų laikų geru tonu laikomu vaškiniu antspaudu. Beveik taip pat, kaip keliauti laiko mašina.

Po vestuvių, kad praėjusios šventės romantiškiausios akimirkos neliktų užmaršty, tėveliams, seneliams ir kitiems artimiesiems padovanokite savo šventės kompaktinį diską arba albumą, fotoknygą. Galite jį supakuoti į personalizuotą dėklą, kurį papuošite savo vestuvių nuotrauka. Tokia dovanėlė yra puiki išeitis, jei artimas žmogus nebuvo Jūsų šventėje – galite jam leisti pasijusti, tarsi būtų dalyvavęs joje.

Kaip jaunavedžiai dėkoja savo šventės planuotojoms ir kitiems per vestuves dirbusiems asmenims?

Pilnas “Facebook” Lauros Vagonės rodytų “Lapių” jaunavedžių padėkų kolekcijų. Kiti pasakoja, kad džiaugiasi atvirlaiškiais iš medaus mėnesio, vertingo gėrimo buteliais, tai gali būti ir gražus laiškas, medus ir kitos padėkos. Renginių vedėjas Mindaugas Krasauskas pasakoja, kad dažniausiai jaunavedžiai dėkoja gražiais el. laiškais su šventės akimirkomis, vaizdo įrašais, o labiausiai įstrigusi padėka – tai padėkos vakarienė pas jaunojo tėvus kartu su šeima.
Mindaugas Krasauskas“Tikrai sakiau, kad tai nėra būtina, bet atsisakyti negalėjau, o vakarienė buvo išties su įdomiais pokalbiais apie šeimą, vertybes, vaikų auklėjimą ir visą kelią iki naujos šeimos sukūrimo. Labai maloniai praleidome laiką”, – prisiminimais dalijosi M. Krasauskas.

Įdomiu būdu išreikšti padėką už atliktą darbą pasidalino ir įmonės “Vestuvių šventė” vestuvių planuotoja Inga Klimienė: “Viena įsimintiniausių dovanų buvo knyga˗padėkos albumas. Jaunieji, iliustruodami savo pasakojimą vestuvių nuotraukomis, į albumą sudėjo prisiminimus apie šventę nuo vestuvių planavimo pradžios iki pabaigos.
inga su albumuNuotr. iš Ingos Klimienės asm. archyvo.

Prisiminė, kaip susitikome pirmą kartą, kaip išrinkome jiems šventės vietą, kaip derinome daugybę dalykų ir kaip praėjo pati šventė. Aprašė patirtas emocijas, įspūdžius ir atradimus. Negana to, po šventės surinko svečių atsiliepimus, kuriuos kartu su savaisiais pridėjo prie viso pasakojimo. Nesu mačiusi nuoširdesnės padėkos”. I. Klimienė pridūrė, kad tokiu atveju “Jaudina ne tiek gautos dovanos faktas, o mintis, kad jaunieji, jausdami didžiulę padėką už tobulai įgyvendintą šventę ir būdami ypač užimti žmonės, skyrė dalį savo laiko tam, kad sukurtų man tokią originalią dovaną. Jie mąstė, kokia dovana turėtų būti, kokia jos idėja ir reikšmė, prisiminė net tokias smulkmenas, kurias pati buvau ir pamiršusi. O kiek laiko reikėjo skirti, kad apklaustum svečius… Toks nuoširdumas atperka viską – juk būna įdėta tiek daug darbo ir širdies, kad pasiektume taip norimą visų rezultatą. Tokios akimirkos primena, kokį reikšmingą ir svarbų darbą atlieka vestuvių planuotoja ir kiek daug džiaugsmo galime suteikti jauniems žmonėms bei jų artimiesiems visam gyvenimui.”

“Esu gavusi ir kitų širdžiai brangių padėkos dovanų, kurios man primena nuostabius sutiktus žmones: iš povestuvinės kelionės Balio saloje tradicinės kavos ir staltiesėlę, statulėlę su simboliniu užrašu apie kuriamas žavingas akimirkas, danišką tradicinę žvakidėlę, simbolizuojančią šalį, kurioje jaunieji gyvena. Malonu, kai po šventės, jau kitą dieną, pašto dėžutėje randu padėkos laišką su šviežutėlėmis patirtomis emocijomis. Visa tai labai branginu ir tęsti galima būtų be galo…”.– šypsosi vestuvių planuotoja I. Klimienė.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite