Nuotakos Stilius Suknelės Suknelių nuoma

Netradicinės vestuvinės suknelės idėjos

netradicinės vestuvinės suknelės idėjos

Praėjus pirmam sužadėtuvių džiaugsmui jaunųjų pečius užgula vestuvių šventės organizavimo rūpesčiai. Vienas didžiausių moters rūpesčių – vestuvinė suknelė. Kokia vestuvine suknele vilkės jaunoji, priklauso nuo jos skonio, suknelei skiriamos sumos, pasiūlos, vestuvių temos ir kitų niuansų. Nuomos salonai, pažįstamų siuvėjų ir žinomų dizainerių siūlomos paslaugos, internetinė prekyba ir intensyvus rinkimasis. Nuolatiniai klausimai: kokie audiniai ir modeliai madingi šį sezoną, kas tiks man ir kiek tai kainuos… Dalį šio pobūdžio rūpesčių palengvina žinojimas, kokios konkrečiai suknelės nori jaunoji: ilgos ar trumpos, pieno baltumo ar dramblio kaulo, gal šilkinės, o galbūt lininės… Variantų yra labai daug. Žemiau aprašysiu keletą idėjų norinčioms netradicinio vestuvinio apdaro: kaip seną suknelę paversti nauja, iš kur semtis minčių vestuvinės suknelės kūrybai.

Seną rūbą prikelti naujam gyvenimui

sena mamos suknelė dukros vestuvėmsAk, tos mamų suknelės: kai kurios persiūtos krikštynoms, kai kurios pasiaurintos, patrumpintos ir vilkėtos dukters per Pirmąją Komuniją, kai kurios pakabintos spintoje, laukiančios savo prisikėlimo valandos. Jei jūsų mamos suknelė vis dar kabo spintoje, nepageltusi ar kitaip nepakenkta negailestingo laiko, verta pamąstyti apie jos atnaujinimą. Žinoma, audinys nešiuolaikinis, gali būti sintetinis, todėl reikėtų pagalvoti, ar dėvėdamos jausitės patogiai. Nors mamos suknelės audinys neprilygs šiuolaikiniam, tačiau jis bus išskirtinis savo autentiškumu ir originalumu, kaip, beje, ir suknelės modelis, kurį galima patobulinti arba pakoreguoti – tereikia puikios siuvėjos. Jokiame nuomos punkte ar internetiniame puslapyje nerasite prieš 20–30 metų siūtos vestuvinės suknelės, taigi vilkėsite kuo tikriausią “vienintelį egzempliorių”. Vilkėdama tokią suknelę ne tik išsiskirsite iš nuomotomis sukniomis vilkinčių jaunųjų, bet ir suteiksite savo šventei dar vieną reikšminį akcentą – tęstinumo, perimamumo, glaudžių santykių… Tokia suknelė gali jums ir jūsų gimdytojai daug reikšti, nes tai yra ne vien rūbas, o kur kas daugiau. Prie tokios suknelės pasirinkite tinkamus aksesuarus: tiks tiek mamos ar močiutės turimi papuošalai (gal net turite iš kartos į kartą perduodamą papuošalą), tiek šiuolaikiniai, tiek specialiai jums sukurti. Naujam gyvenimui prikelta suknelė puikiai tiks retro, vintažo stiliaus vestuvėms.

Prisiminti gerą natūralų audinį – liną

lininė suknelė vestuvėmsLininės suknelės galbūt nėra labai populiarios, bet pamatyti jaunąją, vilkinčią lininę suknelę, tikrai galite. Tokias dažniausiai renkasi pagoniškas vestuves švęsiančios jaunosios. Bet nebūtina pagoniška vestuvių atmosfera, lininę suknelę galite vilkėti ir tradicinėse vestuvėse. Šiais laikais nesunkiai rasite įvairios spalvos lino: nuo tamsiai pilko iki balto. Su linine suknele jausitės puikiai, nes tai lengvas natūralus audinys, o gerai paieškojusios rasite ir apdoroto, nesiglamžančio lino. Lininę suknelę gali puošti ir plonyčiai nėriniai, ir grubesnio audimo lininis apsiaustas, ir daug kitokių detalių – priklausys nuo to, kokią lininę suknelę jūs įsivaizduojate.
Žinoma, nuo audinio priklauso ir suknelės modelis, tad gerai žinokite, ko norite. Tačiau jei vietoj šilkinės elegancijos nuspredėte rinktis laukų vėjavaikės įvaizdį, tikrai verta pagalvoti apie lininę suknelę. Juolab kad prie natūralios medžiagos – lino – itin derės laukų gėlės. Pievos gėlių vainikas, puokštė ne tik atrodys jaunatviškai, bet ir nieko nekainuos. Tik pasitarkite su floriste, kaip gėles apdoroti, kad nenuvystų per visą šventę ir atrodytų gražiai. Madingos ir puošmenos iš rugių varpų, kurias galite įkomponuoti tiek į prabangių rožių, tiek į kitų gėlių puokštes.
Prie lino taip pat dera ir gintariniai papuošalai. Jei akyse iškyla močiutės su masyviais gintariniais karoliais paveikslas, galiu nuraminti: šiais laikais yra labai jaunatviškų gintarinių papuošalų. Galite rinktis gintarą, derintą su auksu ar sidabru. Be to, gintaro būna įvairaus (ne tik geltono, bet ir balto, konjako spalvos, žalio ir t. t.), rinkitės, kas dera prie jūsų akių, plaukų, suknelės…

Egzotiškos detalės drąsioms nuotakoms

pagoniškos vestuvėsItin drąsioms ir nebijančioms keistenybių galima pasiūlyti dar vieną variantą – lietuvišką egzotiką. Buvo juodi veliumai, buvo raudoni pūstų suknelių apvadai, buvo… Visa tai praeitis, žmonės visada sugalvoja ką nors keisto, kad tik išsiskirtų. Įdėjų išskirtinei vestuvinei suknelei galite pasisemti vartydamos įvairius tautinių kostiumų albumus. Kokie keisti pamario moterų rūbai arba spalvingi aukštaičių kostiumai. Neišprotėjau ir nesiūlau autis vyžom, juostis prijuostę ir tuoktis, tik noriu atkreipti dėmesį, kokios plačios erdvės jūsų fantazijai. Galbūt korsetą pakeisite liemene (nusižiūrėjusios nuo tautinio kostiumo) arba skrybėlę – originaliu kyku, juostele ar sumodernintu nuometu. Galbūt suknelės apačią sugalvosite papuošti tulpių, paukštukų, saulučių ar kitais liaudiškais motyvais. Ieškokite įkvėpimo ir kurkite… Beje, ne taip seniai vėl išpopuliarėjusios riešinės yra tik prisiminta ir atgaivinta sena tautinio kostiumo dalis.

Žinoma, visais aptartais atvejais reikia pagalvoti ir apie jaunojo kostiumą, nes jis turi derėti prie jūsiškio.
Vilkėkite tokią suknelę, kuri geriausiai atspindėtų jūsų asmenybę. Būsite pati žaviausia – nė neabejokite – juk jūs tos ypatingos dienos karalaitė.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite