Planavimas Žodžiai

Jaunikio kalba

jaunikio kalba per vestuves

Ne visiems lengva rašyti kalbas, todėl sakyti kalbą kaip jaunikiui gali būti nelengva užduotis. Čia svarbu prisiminti, kad jūsų, kaip jaunikio, kalba turėtų sklisti iš širdies. Norėdami patobulinti savo kalbos rašymo įgūdžius, galite skaityti kalbų pavyzdžius ir žiūrėti vaizdo įrašus “YouTube”, kad pasisemtumėte įkvėpimo ir gautumėte patarimų. Be to, yra kelios gudrybės, kurias galite naudoti, norėdami išlaikyti auditoriją įsitraukusią ir linksmą visos kalbos metu, pavyzdžiui, pasitelkti humorą ar pasakojimą.

Taip pat nepamirškite, kad Jūsų kalba neturi būti ilga ar kažkuo įpatinga. Kartais užtenka atlikti šį simbolinį ritualą visai greitai, paprastai ir visi bus tuo patenkinti. Kaip pavyzdį pateikiame štai tokį jaunikio vestuvinės kalbos pavyzdį, kuris yra tikrai trumpas, paprastas bei nuoširdus:

Ponios ir ponai, man didelė garbė šiandien stovėti čia kaip jaunikiui. Esu labai dėkingas, kad suradau savo gyvenimo meilę, ir džiaugiuosi, kad galėsiu su ja praleisti likusias dienas. Santuoka ne visada lengva, bet ji visada to verta. Ačiū visiems, kad buvote čia ir dalijotės šia ypatinga diena su mumis. Pažadu visada mylėti ir branginti savo žmoną ir kasdien ją pralinksminti. Dar kartą ačiū ir pakelkime taurę už meilę ir laimę“.

O štai kur kas ilgesnė jaunikio kalba, kuri įtraukia ir daugiau žmonių bei padėkų. Tikimės, kad šiuose žodžiuose rasite įkvėpimo savo kalbai ir savo ypatingos dienos lauksite su nekrantrumu bei maloniu jauduliu.

Vestuvių vedėjas pristato jaunikį, kuris sakys kalbą:

Ponios ir ponai, dabar turiu malonumą pristatyti jaunikį, kuris šią ypatingą dieną tars keletą žodžių. Šiandien prasideda nauja jo ir jo nuostabios nuotakos kelionė, ir mes visi susirinkome čia, kad galėtume paliudyti ir švęsti jų meilę ir atsidavimą vienas kitam. Jaunikis tikrai stengėsi, kad parengtų nuoširdžią kalbą, atspindinčią jo jausmus savo partnerei, ir mes visi nekantriai laukiame jo žodžių. Taigi, prašau Jūsų dėmesio ir nieko nelaukdamas kviečių jaunikį, kuris tars žodį.

Jaunikio kalba

Labas vakaras visiems,

pirmiausia norėčiau išreikšti savo nuoširdžiausią padėką visiems, kurie dalyvavo šią ypatingą dieną. Mums abiem tai reiškia visą pasaulį, ir esu labai dėkinga už jūsų palaikymą ir meilę.

Ši diena man nepaprastai ypatinga, nes ji žymi mano ir mano nuostabios nuotakos sąjungą. Mūsų istorija prasidėjo daugiau nei prieš dvejus metus socialiniame tinkle “Facebook”, kai susipažinome dėl bendro susidomėjimo muzika. Mes iš karto susibičiuliavome ir mūsų draugystė greitai peraugo į kažką gilesnio.

Turiu prisipažinti, kad iš pradžių šiek tiek baiminausi, nes ji buvo iš kito pasaulio krašto nei aš, bet šie nuogąstavimai greitai išsisklaidė, nes mūsų ryšys tapo stipresnis nei bet kada anksčiau. Ji yra nuostabi moteris, graži iš vidaus ir iš išorės, ir aš tikrai esu laimingas, kad ją suradau! Nė nenutuokiau, kad vienas paprastas ryšys sužadins tokią neįtikėtiną kelionę, kuri šiandien mus atvedė čia!

Be savo nuostabios nuotakos, taip pat norėčiau padėkoti savo dviem broliams, kurie šį vakarą yra čia su mumis. Jie nepaliaujamai palaikė mane per visą šį jaudinantį nuotykį ir buvo šalia kiekviename žingsnyje. Nuo pagalbos planuojant mūsų tobulą vestuvių dieną iki padrąsinimo, kai man kilo abejonių ar nerimo žengti šį kitą didelį žingsnį kartu – jie buvo tikri mūsų abiejų stiprybės ramsčiai.

Kaip visi čia esantys žino, santuokai reikia abiejų partnerių įsipareigojimo – kad ji būtų sėkminga – ir esu įsitikinęs, kad mano ir mano nuotakos įsipareigojimas truks visą gyvenimą. Šiandien prasideda naujas mūsų bendro gyvenimo skyrius, kupinas draugystės, pasitikėjimo, kantrybės, užuojautos ir, svarbiausia, meilės! Atsižvelgdami į visa tai, pakelkime taures švęsdami šią svarbią progą! Už tai, kad ilgai ir laimingai gyventume!

Skaitant ar sakant savo kalbą iš tiesų svarbiausia kalbėti iš širdies. Nesvarbu, kokius žodžius pasirinksite ar kokias akimirkas prisiminsite, jei tik būsite nuoširdūs ir ištikimi sau, jūsų kalba bus nuoširdi ir prasminga. Nepamirškite neskubėti, pasipraktikuoti ir leiskite savo emocijoms vadovauti. Susirinkę šventės dalyviai tikrai įvertins jūsų kalbos autentiškumą.

Kaip tinkamai pasiruošti jaunikio kalbos sakymui

Pasiruošti didžiajai dienai gali padėti kalbos pratybos namuose. Vienas iš būdų praktikuotis – naudoti veidrodį, kad kalbėdami matytumėte savo veido išraišką ir kūno kalbą. Taip pat gali būti naudinga praktikuotis kalbėti priešais šeimos narį ar draugą, kad galėtumėte gauti grįžtamąjį ryšį apie savo kalbėjimo būdą ir turinį.

Praktikuojantis svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp žiūrėjimo į užrašus ir žiūrėjimo į auditoriją. Retkarčiais žvilgtelėti į užrašus yra visiškai gerai, ypač jei reikia nurodyti konkrečius dalykus ar citatas. Tačiau stenkitės kuo dažniau palaikyti akių kontaktą su auditorija. Tai padeda užmegzti ryšį su klausytojais ir jūsų kalba gali tapti asmeniškesnė. Jaunikio kalba atrodys solidžiau jeigu neskaitysite viso teksto iš lapo, bet pasižymėsite tik esmines mintis kurias norite išsakyti ir naudosite užrašus tik kaip sąrašą dalykų kuriuos norite pasakyti.

Taip pat galite treniruotis nustatyti laiką, įsitikinti, kad aiškiai įsivaizduojate, kiek laiko turėtų trukti jūsų kalba, ir stengtis jo laikytis. Be to, galite įrašyti save sakant kalbą ir jos klausytis, tai padės jums nustatyti sritis, kurias reikia tobulinti. Nepamirškite neskubėti ir neskubėkite sakyti kalbos. Kalbėkite aiškiai ir tolygiai, o tarp sakinių leiskite sau atsikvėpti.

Mikrofono naudojimas

Kalbėjimas į mikrofoną kai kuriems žmonėms gali būti nauja patirtis, todėl nerimas dėl to, ar jūsų balsas bus girdimas, gali būti labai didelis. Tačiau svarbu prisiminti, kad mikrofonas skirtas jūsų balsui sustiprinti, todėl net jei kalbate švelnesniu balsu, mikrofonas užtikrins, kad jūsų žodžius girdėtų visi klausytojai.

Kai kalbate į mikrofoną, svarbu kalbėti aiškiai ir tolygiai, taip pat nesiartinti per arti mikrofono. Jei pastebėjote, kad kalbate per garsiai, pabandykite šiek tiek atitraukti mikrofoną nuo burnos arba paprašykite už garsą atsakingo asmens sureguliuoti garsą. Dar vienas būdas išvengti per garsaus kalbėjimo – galvoti apie savo balso toną, stengtis, kad jis būtų ramus ir natūralus, ir nepamiršti daryti pauzių tarp sakinių. Taip pat svarbu nepamiršti, kad auditorija susirinko tam, kad jus išgirstų, ir ji nori išgirsti, ką norite pasakyti, todėl nebūkite sau per griežti.

Priskirtos žymos

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite