Vieta Vestuvėms

Elegantiškai ir jaukiai vestuvių šventei – “Ratonda Centrum Hotels” restoranas “Liberta”

Vestuvės – viena svarbiausių vyro ir moters gyvenimo švenčių, dažnai palydima artimiausių žmonių, taip itin svarbiu gyvenimo momentu dalijamasi laime, lūkesčiais, džiaugsmu. Viskas atrodo neapčiuopiama, o kartu ir taip paprastai pasiekiama. Kartais tereikia sukurti jaukią ir šiltą aplinką sau ir mylimiems žmonėms. Vestuvių šventė turėtų būti maloni ir jaunųjų porai, ir juos tą dieną lydintiems žmonėms. Vis tik pagrindinis apsisprendimas lieka jaunavedžiams, juk tą dieną turi pildytis jų svajonės, megztis naujų gyvenimo pokyčių pumpurai.

Vieta – neatsiejama gražios vestuvių šventės dalis

Ratonda Centrum Hotels restoranas LibertaRenkantis vietą vestuvių šventei svarbu nepamiršti net menkiausių smulkmenų, net ir vaikystės svajonių. Jaunamartės, kadaise susikūrusios laimingiausios dienos viziją, kuo puikiausiai ją gali įgyvendinti. Norintiems elegantiškos ir jaukios vestuvių šventės reikia ir tam tinkamos aplinkos. Kaip tik tokią vietą galima rasti pačiame Vilniaus centre įsikūrusio viešbučio “Ratonda Centrum Hotels” restorane “Liberta”. Vieta yra apsupta istorinių pastatų ir spinduliuoja romantika ir ištaigingumu. Tokia vieta įtiks net patiems įnoringiausiems: plačios pasirinkimo galimybės, graži aplinka, daug dėmesio klientui ir malonus aptarnavimas. Rengiant vestuvių puotą itin svarbus įvairių žmonių poreikių patenkinimas, kad visi svečiai jaustųsi patogiai ir laisvai.

Restoranas “Liberta” atitiks daugelio pageidavimus: dvi erdvios salės, vienoje restorano dalyje įrengtas baras, kitoje salėje galite organizuoti šventę prie bendro stalo, atskirų apvalių staliukų arba furšeto tipo pobūvį. Šiltuoju metų laiku restoranas atveria ypatingai jaukų ir šviesų vidinį kiemelį, kuriame virš galvos driekiasi saulėtas dangus, o po kojomis žaliuoja augalų darželiai. Tai savotiškas, mažas ir jaukus rojaus kampelis miesto širdyje.

Vietą vestuvėms jaunavedžiai renkasi ne tik pagal kišenę, bet ir pagal savo būdą, požiūrį į šventimą, emocionalumą, pomėgius ir atsižvelgdami į tai, kokius svečius kviesis. Šis restoranas gali pasiūlyti įvairias erdves: nuo intymios asmeninės iki skirtos įvairiaspalvių svečių būriui. Kiekvienos besituokiančios poros noras – ilgai prisiminti šią dieną kaip šviesiausią gyvenimo momentą. Šią dieną norisi pabėgti nuo kasdienybės, rinktis visai kitokias, bet artimas ir mielas vietas, atsipalaiduoti ir elgtis laisvai. Noras ištrūkti iš kasdienybės yra visai natūralus, juk kartais taip malonu pasinerti į elegantišką, intymią ir jaukią šventinę atmosferą, pabūti kartu laisviems ir nevaržomiems.

Jauki ir prabangi vieta išplėš jaunuosius iš pilkos kasdienybės ir nukels į kitą pasaulį: elegantiška vestuvine suknele pasipuošusi jaunoji ir išdidus jaunasis šalia solidžiame restorane jausis lyg žengtų raudonu kilimu.

Vaišės – estetikos ir skonio sintezė

Jaukią ir gražią šventę bei nuotaiką kuria ne tik aplinka ar dekoracijos, bet ir profesionalus, geras aptarnavimas ir, žinoma, skanus ir gražiai patiekiamas maistas. Ši išskirtinė diena reikalauja nepaprastų skanėstų, juk norisi ir šventės svečiams leisti pasijausti ypatingiems.

restoranas liberta meniuRestorano “Liberta” meniu – išskirtinis. Čia patiekiami tik aukščiausios kokybės europiečių virtuvės patiekalai, taip pat siūlomas valgiaraštis, parengtas pagal individualius pageidavimus. Be to, dar daugiau šviesos ir jaukumo suteikia ir salės paruošimas, papuošimai, dekoracijos – svarbu, kai viskas dera tarpusavyje.

Jei rengiate elegantiškas vestuves, tai ir patiekiamas maistas turi tikti prie kuriamos nuotaikos. Šio restorano virtuvė itin aukšto lygio, o virtuvės meistrai visada stengiasi pasirūpinti kiekvieno svečio gerove. Tokioje vietoje galima ilgai švęsti, net prarasti laiko pojūtį. Ir niekam niekur nereikia skubėti, nes čia pat, viešbutyje “Ratonda Centrum Hotels”, svečiai gali būti apgyvendinti. Kaip seniau lietuviai vestuves švęsdavo namuose, taip ir čia – visi gali pasijausti lyg jaukiuose namuose.

Santuokos dieną du žmonės nori pabėgti nuo miesto šurmulio į savo tikrą ir nepakartojamą šventę, sukurtą vizijose ir įgyvendintą realybėje.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite