Vestuvių Verslas

Paroda “Mūsų vestuvės” – idėjų kraitė lankytojams

paroda mūsų vestuvės - idėjų kraitė lankytojams

Pirmoji parodos “Mūsų vestuvės” diena lankytojų gausa nustebino ne tik jos rengėjus, bet ir dalyvius. Viešbutyje “Radisson Blu” nuo pat ankstyvo ryto šurmuliuojantys žmonės ieško įvairiausių idėjų savo ypatingai šventei – vestuvėms. Su parodos lankytojais, atvykusiais iš įvairiausių Lietuvos vietų, kalbamės apie parodą bei būsimas vestuves.

Mantas Puikys ir Živilė Budaitė

Pagrindinis parodos privalumas – daug informacijos vienoje vietoje. Mūsų tikslas – gauti reikiamų kontaktų, tam tikrų nuorodų, ką ir kaip daryti.

Jau pradėjome rengtis vestuvėms, kurios bus birželio mėnesį. Žinoma, tokios parodos būsimiems jaunavedžiams labai palengvina vestuvių planavimo procesą.

mūsų vestuvės paroda 2012 metaisAišku, mes turime savo idėjų, tačiau į parodą atėjome norėdami jas “patikrinti” – pažiūrėti realių šventės atributų pavyzdžių. Galbūt pamatę įvairiausių galimybių kai ko, ką jau esame suplanavę, atsisakysime, o kai kuriais elementais ar idėjomis būsimą šventę papildysime.

Pastebėjome, kad visi parodos dalyviai savo paslaugą bando pateikti kaip geriausią. Planuojame gana dideles vestuves – apie 50 žmonių. Esame žmonės labiau linkę vertinti novatoriškas idėjas, pavyzdžiui, kai kurių seniau vestuvėse itin būdingų elementų, pavyzdžiui, piršlio korimo, atsisakysime.

Vis dėlto kai kurios tradicijos išliks – jaunųjų pasitikimas su duona ir druska. Daug dėmesio tą dieną skirsime tėvams, jie mums perduos simbolinį namų židinį. Nebus šventėje ir muzikantų. Manome, kad kviesime aktorių grupę, kurie ves renginį, gros, dainuos.

Ieva Kabikaitė ir Mindaugas Žibkus

Atėjome į parodą vedini smalsumo. Iš esmės viskuo vestuvėms jau esame pasirūpinę. Beliko surasti tik muzikantus – gal šiandien pavyks tai padaryti. Iš tikrųjų, dar neapsisprendėme, ar bus muzikantas, ar tik šventės vedėjas. Mūsų vestuvės bus tradicinės, atlikėjas, tikėtina, dainuos senuosius šlagerius. Šventėje dalyvaus apie 70 žmonių.

Rugilė Kupetytė

Atėjau pasisemti idėjų. Labiausiai domina žiedai. Paklausėme pardavėjų to, kas domina, o dabar turėsime laiko priimti sprendimą. Parodos dalyviai informaciją labai noriai dalina. Tiesa, kai ką buvo ganėtinai sunku rasti dėl klaidaus parodos dalyvių stendų išdėstymo. Bet tai ne kliūtis – kam reikia, tas suranda.

Karolina Valytė

Parodoje užtrukome, nes nelengva rasti tai, ką nori. Tarkime, suki ratus, regis, čia dar nėjai ir tik kiek vėliau supranti, kad jau čia buvai. Būtų naudingiau geriau sugrupuoti dalyvius.

Mane parodoje domina įvairūs dalykai. Nors vestuvių data dar tolima, bet jau renkame informaciją. Vestuves jau įsivaizduoju: jos turi būti jaunatviškos, bet labai stilingos, romantiškos. Tai nulemia ne pompastika. Pagrindinis dalykas turi būti akcentuotas – čia juk mūsų šventė. Daug tradicinių dalykų vestuvėse atsisakysime. Vakaro metu skambės instrumentinė muzika, dalyvaus apie 20 žmonių.

Gintarė Gaudiešiūtė

Paroda paliko gerą įspūdį, į ją atvykau, nes norėjau palydėti draugus. Jei kalbėtume apie ekspoziciją, tai manyčiau, jog parodos išdėstymas turėtų būti kitoks. Manau, kad daug geriau būtų, jei šalia vienas kito įsikurtų tas pačias prekes ar paslaugas siūlantys parodos dalyviai.

Vis dėlto renginys šaunus, o svarbiausia, kad tai tikrai naudinga būsimiems jaunavedžiams, juk jie čia gali pasisemti įvairiausių idėjų – nuo stalo puošybos iki nuotraukų.

Deimantė Ragytė

Parodoje radome labai daug vertingų pasiūlymų. Be to, daug kontaktų pasiėmėme. Nors lankome parodą pirmą kartą, ji paliko gerą įspūdį. Į visus klausimus, kurie kilo, rengiantis vestuvėms, radome atsakymus.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite