Vestuvių Liudininkai

Ką daro liudininkai šiuolaikinėse vestuvėse?

vestuvių liudininkai

Šiuolaikiškose ir moderniose vestuvėse liudininkai dažniausiai kviečiami tik padėti parašus. Žinoma, tai būna vieni artimiausių ir svarbiausių žmonių poros gyvenime ir patiems liudininkams tai labai svarbi, garbinga pareiga. Tad ta pagalba dažnai yra labai natūrali ir išplaukia iš kasdienio bendravimo – juk sesuo ar geriausia draugė bet kokiu atveju kartu važiuoja padėti rinktis suknelę, nesvarbu, ją kviesite būti liudininke ar ne…

Kai pakviečia būti vestuvių liudininku, reikėtų pradėti nuo dialogo su jaunaisiais – ko jie tiksliai tikisi iš liudininkų: tiesiog psichologinės pagalbos, būti šalia, eiti padėti rinktis suknelę, rinktis spalvas, dekorą, dalyvauti susitikimuose dėl maisto, muzikos, vedėjų… ar visa tai organizuoti, vesti ir užsakyti.

Šiais laikais visi taip išsibarstę po miestus ir net šalis, kad jaunieji tiesiog samdo planuotojas ir kviečia artimus sau žmones liudyti vestuvėse. Liudininkais dažnai tampa geriausia draugė, sesuo, brolis, geriausias draugas.

Ką daro liudininkai?

Dažniausiai visiškai nieko, jei yra planuotoja ir vedantysis. Arba, jei yra kūrybingi ir turi noro, kontaktuoja su planuotoja arba vedėju, išsiaiškina programą ir tada pasako, pasitaria, kokį siurprizą įterpti arba išklausia, kas tiktų. Vestuvių dieną gal kiek daugiau žino apie visos dienos eigą nei kiti svečiai.

Vaišės, jei tikrai šis punktas nebuvo iki vestuvių aptartas su nuotaka ir taip sutariate, kad vaišės yra liudininkų rūpestis, tuomet galima samdyti dailų vežimaitį ant kurio stovi taurės, šalti gėrimai, galima kviesti profesionalius padavėjus su staliukų kad papilstytų gėrimus po ceremonijos. Galima keliauti į artimiausią ceremonijos vietai kavinę ir ten vaišintis.

Dažniausiai pasitaikantys liudininkų siurprizai ar tiesiog duoklės:

• Nuotraukų skaidrių pristatymas iš ikivedybinio studentiškų laikų gyvenimo.
• Vaizdo reportažas su visų svečių linkėjimais ar kokiais šmaikščiais pasakojimais apie jaunuosius – fantazijai nėra ribų.
• Muzikinis sveikinimas ar profesionalų šokis – siurprizas porai.
Dažniausiai siurprizų idėjas labai diktuoja jaunieji: kuo jie mėgsta užsiimti, ką veikia…
Liudininkai nieko neprivalo daryti, ypač jei vestuvės yra labai didelės, viskas sustyguota minučių tikslumu. Tačiau visada galima pasakyti kelis gražius žodžius, galima dovanoti senų nuotraukų albumą, rėmelį, fotodrobę, paveikslą, malonią vakarienę kartu, masažą dviem ir tt..

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite