Planavimas Vestuvių Idėjos

Sprogstanti naujiena – šampano ir “Prosecco” Pops ledai jau Lietuvoje

pops ledai

Pernai vasarą visas “Facebook” ūžė nuo šampano ir “Prosecco” skonio ledų nuotraukos, kuria pasidalijo stilistė Agnė Jagelavičiūtė, provokuojančiai kviesdama dalintis žiniomis, kur Lietuvoje galima įsigyti šio gurmaniško skanėsto, žadėdama reklamuoti ir įvairiais būdais padėti jį platinti.Atsitiktinai ar ne, kaunietės, neturinčios “Facebook” anketos, kaip tik tuo metu atidarinėjančios skonio būtikėlį, verslininkės Linos Vyšniauskienės vyro sūnėnas atsiuntė nuorodą į A. Jagelavičiūtės pranešimą ir nuo tada pusę metų verslininkė ieškojo gamintojo, derėjosi ir pagaliau gali nudžiuginti ne tik Agnę, bet ir visus gurmanus.

Kai pamatėme “Facebook” ledų nuotraukas, iš karto susisiekėme su Lina ir viską sužinojome.

agne jagelaviciute nedirba uz barteriPamenu, dar pernai su vestuvių planuotojomis kalbėjomės, kad jei rastume šiuos ledus, jie būtų tas ilgai ieškotas dalykas – ko niekas savo vestuvėse Lietuvoje dar niekada neturėjo. Dar prieš skambindama Linai pagalvojau, kad šiais ledais vaišinčiau svečius prie bažnyčios, mėgaučiausi jais laukdama fotosesijos arba lepinčiau svečius, kurie laukia jaujųjų, na, o tikru fejerverku taptų vidurnakčio šampanas. Manau, nustebtų net visko matę svečiai.

Ledai ypatingi ir jų gauti visoje Europoje yra labai sunku

šampaniniai ledai popsŠiuos ledus sukūrė jauni britai, kurie iš karto po mokyklos eksperimentavo, ir štai – jie turi gurmanišką verslą ir produktą, kurio geidžia daugelis išskirtinio maisto parduotuvių ir butikų, o tai gauna tik mažuma. Šiais ypatingais “Prosecco” ir šampano skonio ledais prekiauja skonio butikai Anglijoje, Bermuduose ir Ibizoje. Kaune įsikūręs skonio butikėlis “Gurmena” gali didžiuotis, kad vienintelis visose Baltijos šalyse turi šiuos ledus, o šiais metais jais smaguriauti galės Vilniaus, Kauno, Nidos ir Druskininkų gurmanai, na, o tie, kurie savo vestuvėse nori nuo karščio alpstančius svečius palepinti 110 ml tūrio ledais, turi išeitį – yra specialus automobilis, kuriuo ledai gali atkeliauti į bet kurią vietą Lietuvoje. Jiems privaloma – 18 laipsnių temperatūra. Lina prisipažįsta, kad dabar turi tik 400 vnt., bet jau artimiausiu metu turės virš 7000 porcijų ledų, tad jaudintis tikrai neverta – užteks visiems.

Kodėl šis produktas toks retas ir įpatingas?

Šampaninius ledus paprastai gamina įmonės, kurios specializuojasi gurmaniškų ledų ar kitų šaldytų skanėstų gamyboje. Šampano ledų galima rasti kai kuriose specializuotose maisto prekių parduotuvėse arba galite pabandyti jų ieškoti internete. Jų taip pat gali būti galima įsigyti renginiuose arba vietose, kur prekiaujama alkoholiu, pavyzdžiui, vyninėse, alaus daryklose ir baruose.

Turėkite omenyje, kad šampano ledinukai greičiausiai bus brangesni nei įprasti ledinukai, nes šampanas arba putojantis vynas kainuoja brangiau. Be to, tikėtina, kad juose yra alkoholio.

šampaniniai ledaiLedų specifikacija:
− Ledai galioja vienerius metus.
− Laikymui reikalinga –18 ˚C temperatūra.
− Turi mažai kalorijų: 52 kcal ir 77 kcal.
− Pagaminti tik iš natūralių ingredientų, be gliuteno.
− Gaivi ir visai neragauta NAUJIENA…
− TAI
− Š-A-M-P-A-N-O
− ir
− P-R-O-S-E-C-C-O
− LEDAI – P O P S!
− Absoliuti naujiena!
− Šiuo metu tik skonių butikėlyje “Gurmena”!
− “Prosecco” ledų struktūra primena šerbetą, o šampano ledai – tiesiog KITOKIE.

Ar šampano ledai turi alkoholio?

Taip, šampano leduose yra alkoholio, nes jie gaminami iš šampano arba putojančio vyno. Alkoholio kiekis ledukuose priklauso nuo alkoholio kiekio šampane arba putojančiame vyne, iš kurio jie gaminami. Šampano ir putojančio vyno alkoholio kiekis paprastai būna apie 12-15 %, todėl ledinukuose bus panašus alkoholio kiekis.

Svarbu alkoholio turinčius produktus, įskaitant šampano ledinukus, vartoti atsakingai. Tai reiškia, kad reikia nevartoti per daug alkoholio per trumpą laiką ir žinoti alkoholio poveikį savo organizmui ir elgesiui. Jei esate jaunesnis nei leistinas alkoholio vartojimo amžius arba jei vairuojate automobilį, valdote sunkiąją techniką ar užsiimate bet kokia kita veikla, reikalaujančia susikaupimo ir koordinacijos, svarbu visiškai vengti vartoti alkoholį.

P. S. Yra ledų ir vaikams – braškinių su mėta, obuolinių su šeivamedžiu ir visiškai natūralių ingredientų – be gliuteno ir tinkami veganams!

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite