Planavimas Vestuvių Idėjos

Iliuzionistas Mantas Wizard magija džiugina jaunavedžius

Manto Eklektika

Šiais laikais madingos įvairios atrakcijos per vestuves. Taigi ne viena pora suka galvas, kuo nustebinti svečius, o ir save pamaloninti. Vienas naujesnių variantų – magija jūsų vestuvėse. Magijos pasaulis yra paslaptingas ir mums nepažįstamas, taigi truputėlis šio stebuklo vestuvėse garantuos ne tik gerą nuotaiką, bet ir daug įspūdžių tiek jauniesiems, tiek svečiams. Bet kuris profesionalas magas ir jo triukai vestuves pavers linksma, įdomia ir įsimintina švente. Prie kvapios kakavos puodelio apie iliuzijos meną kalbamės su vienu iliuzijos meno meistrų – magu Mantu.

Mantai, kada magija atsirado Jūsų gyvenime ir kaip jį pakeitė?

iliuzionistas mantas wizardIliuzijos menu susižavėjau būdamas dvylikos. Nuo to laiko intensyviai dirbu, tobulinuosi, keliauju, sėkmingai dalyvauju konkursuose ir siekiu naujų iliuzijos meno išraiškų. Tai nėra tik mano darbas – tai yra mano gyvenimo būdas ir kiekvienas pasirodymas man pačiam yra ypatinga šventė.

Ko reikia, kad triukas puikiai pavyktų?

Reikia įdėti nemažai darbo, repeticijų. Taip pat labai svarbi sceninė patirtis, kad būtų išvengta net mažiausių nesklandumų ir rezultatas būtų profesionalus.

Dažniausiai žmonės bijo, kad magas per vestuves pradės traukti baltus triušius iš skrybėlės. Kokia yra jūsų programa? Ką jūs siūlote jaunavedžiams? Papasakokite apie savo programas vestuvėms. Kada kokią siūlote?

Kiekvienam renginiui kruopščiai parenku, kuris iš pasirodymų tiktų labiausiai pagal vakaro temą, svečių skonį ir erdvę, kur viskas vyksta. Stengiuosi pristatyti naują, kitokį – stilingą ir originalų – iliuzijos meno veidą. Nuo vizualaus šou iki pagarbiai ir linksmai žiūrovus įtraukiančios programos. Man svarbu, kad ir žiūrovai taptų pasirodymo žvaigždėmis ir prisiliestų prie įspūdžių kupino iliuzijos meno. Esu surengęs savo pasirodymus Las Vegase, Paryžiuje, Kanuose ir daugelyje kitų miestų, tad drąsiai atsakau už savo pasirodymo kokybę.

Ar magas nemaišo vedėjui? Kaip magui sekasi dirbti su vedėju?

Nei vedėjas magui netrukdo, nei magas vedėjui. Profesionalai papildo vienas kitą ir sėkmingai dirba išvien kurdami šventę svečiams. Tai – mūsų svarbiausia užduotis.

Kaip žmonės per vestuves reaguoja į mago pasirodymą?

Sulaukiu labai šiltų ir gerų reakcijų! Todėl sugriausiu dar vieną mitą – netiesa, kad lietuviai sunki publika, dar neteko susidurti su abejingais žiūrovais. Mano pasirodymą dažnai palydi įvairios emocijos: ir juokas, ir nuostaba, ir smalsumas. Mago pasirodymas visada gerai “išjudina” žiūrovus ir jų nuotaiką, nes po jo visi turi ką aptarinėti, dalijasi įspūdžiais ir diskutuoja, kaipgi galėjo būti atliktas kuris nors triukas.

Kiek per vasarą tenka dirbti vestuvėse?

Pasirodymas vestuvėse skiriasi nuo kitų ir turi savo specifiką. Tad ir jose dirbantis artistas turi tam būti pasiruošęs. Per tiek metų esu sukaupęs daug patirties ir džiaugiuosi galėdamas pasiūlyti specialiai tam tinkamą programą. Todėl ir pasiūlymų sulaukiu išties nemažai, žmonės pasitiki mano vardu ir kokybe, tad darbo stoka nesiskundžiu.

Jūsų linkėjimas jaunavedžiams.

Kaip iliuzionistas linkėčiau magiškos meilės ir daugybės mažų, bet tikrų stebuklų!

Draugiškai pasikalbėjome su magu Mantu, jis nepradangino mano puodelio ir neištraukė iš skrybėlės balto triušiuko. Magija kur kas daugiau nei šie įprasti triukai. Kaip ir sakė Mantas, magija – tai gyvenimo būdas. Taip pat tai ir pasaulio matymo būdas. Ji norite ko nors naujo per savo vestuves – pažvelkite kitaip į pasaulį per magijos prizmę.

Mantas Wizard pasirodymo kaina ir paslaugų tipai

Ar norite savo būsimoms vestuvėms suteikti magijos? Mantas Wizard – garsus iliuzionistas, kuris savo neįtikėtinais sugebėjimais nustebins ir prajuokins jūsų svečius.

Mantas Wizard gali surengti jaudinantį ir hipnotizuojantį scenos šou, kuris puikiai tiks jūsų vestuvių pokyliui. Jo pasirodymas bus pritaikytas jūsų renginiui, o svečiai apie jį kalbės dar ne vieną mėnesį. O kaina už vakarą prasideda nuo 900 EUR, todėl Mantas yra puikus jūsų ypatingos dienos priedas.

Bet tai dar ne viskas! Mantas Wizard taip pat siūlo vesti jūsų vestuves, kad patirti dar daugiau unikalių ir nepamirštamų įspūdžių. Būdamas vedėju, jis linksmins jūsų svečius savo iliuzijomis, pokštais ir pasakojimais viso renginio metu. Jis gali pritaikyti savo vedimo stilių prie jūsų pageidavimų, o jo kaina prasideda nuo 1300 EUR už vestuves ir jis pasirūpins, kad jūsų vestuvės būtų nepakartojamos.

Nepraleiskite progos, kad Mantas Wizard taptų jūsų ypatingos dienos dalimi.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite