Vestuvių Idėjos

Idėjos rudens vestuvėms

idėjos rudens vestuvėms

Po tokios karštos vasaros ruduo – tikras išsigelbėjimas! Nuo seno šis metų laikas vadinamas vestuvių metu – po vasaros darbų, atostogų visiems susirinkus į namus, geras laikas švęsti vestuves. Jei tuokiatės rudenį, vestuvės bus itin jaukios, nuspalvintos sodriomis žemės spalvomis ir pagražintos gamtos gėrybėmis. Rinkitės rudens lapų, žemės atspalvius: jei patinka sodresnės spalvos, tiks įvairių atspalvių rudi, kraujo raudonumo, geltoni ir oranžiniai atspalviai. Jei norite šviesesnių atspalvių, tiks alyvinė levandų, pelenų, rožinė, šilti pudros ir kreminiai atspalviai.

Puoškite rudens gėlėmis

Aplinkai puošti privalote panaudoti ir rudenines gėles, kurių šiuo metų laiku labai gausu: įvairiaspalvius jurginus, astrus, kardelius ir daugybę kitų. Naudokite ir kitas gamtos gėrybes – uogas, daržoves, vaisius. Obuoliai, kriaušės, kaštonai, gilės ir net kopūstai gali tapti puikiais puošybos elementais, o gal ir puokštėmis ant šventinių stalų.

Skėčiai – fotosesijos puošmena

Fotosesijoje nepamirškite skėčių, guminių batų ir jaukaus, šilto šalio. Jei lis lietus, džiaukitės, nes sakoma, kad jis garantuoja gražų ir sėkmingą poros gyvenimą santuokoje.

Išnaudokite viską, ką duoda šis nuostabus metų laikas

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite