Stalo Kortelės Vestuviniai Kvietimai

Idėjos žiemos vestuvėms: kvietimai

žiemiški vestuvių kvietimai

Tikriausiai dauguma net nepastebėjome, kaip panelė Vasara, susikrovusi lagaminą, trinktelėjo durimis. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad neliko spalvų, žaismingumo. Tereikia trupučio fantazijos. Romantiškas gėles keiskime saldžiomis snaigėmis, įprastą kreminę spalvą – žėrinčiu sidabru, kad būtų šilčiau, nepabijokime ryškesnės vyšninės spalvos, stalą dekoruokime sidabriniais kankorėžiais, Kalėdų eglutės žaisliukais…

Kvietimai

vestuvių kvietimai žiemaiVestuvinių kvietimų žiemos sezonui variantų gali būti išties nemažai. Žinoma, žiemiškiausios ir šaltajam sezonui labiausiai tinkamos spalvos yra balta, sidabrinė, mėlyna, vyšninė, tamsiai žalia. Kvietimas galėtų būti matinės mėlynos spalvos, bet kokios formos, atlenkiamas. Viršelį rekomenduojama puošti sidabriniais iškiliais raštais, pavyzdžiui, lengvomis snaigėmis. Tekstas turėtų būti apipavidalintas sidabrine iškilia spauda (termografija). Gražu, šilta, subtilu. Kvietimą galima įpakuoti kaip Kalėdų dovanėlę – jį įdėti į dėžutę ir perrišti kaspinėliu. Puiki kalėdinė dovana artimiesiems švenčių proga.

Stalo kortelės, meniu, susodinimo planai

Stalo korteles puoškime rudens lapų simboliais, snaigėmis, žvaigždelėmis ir pan. Priklausomai nuo šventės vietos, deriname ir popieriaus spalvas: galima rinktis iš baltų, blizgių, sidabrinių kortelių. Žinoma, deriname ir meniu, stalo numeriukus, susodinimo planą. Viskas turi paskęsti akinančiame žiemos baltume, sklendžiant melsvai baltoms snaigėms ant balto popieriaus lapo.

Palinkėjimų knyga, nuotraukų albumas

Tiek palinkėjimų knyga, tiek nuotraukų albumas neturėtų atspindėti vien šaltojo sezono. Juk albumai bus vartomi ne tik žiemą, susėdus prie jaukaus židinio, bet ir vasarą, vakare šeimyniškai gurkšnojant arbatą. Tad derėtų rinktis neutralesnes spalvas – baltą ar net kreminę. Žinoma, albumo viduje gali būti užuominų į žiemą vykusią šventę. Vis dėlto nepamirškime, kad vestuvinės nuotraukos labiausiai atspindi vestuvių tematiką ir sezoną.

Dovanėlės svečiams

idejos žiemos vestuvėmsVasarą akcentavome šių metų naujieną – migdolus dėžutėse. Jaunieji vasarą dažniausiai renkasi baltus arba auksinius migdolus. Žiemai tinka abi šios spalvos, tačiau cukruotų dovanėlių paletę galima papildyti ir žėrinčio sidabro spalvomis: patariama rinktis sidabrines dėžutes, norintiems kontrasto siūlomos mėlynos. Kaspinėliams taikomos tos pačios taisyklės: sidabro spalvos, mėlyni arba balti kaip sniegas.

Kaip ir vasarą, dovanėlėms galima pritaikyti labai daug mielų smulkmenėlių. Pavyzdžiui, rudens vestuvių šventei labai tinka nedidukas medaus indelis, įdėtas į drobinį maišelį, puoštą jaunųjų inicialais. Į tą patį maišelį galima įberti kalėdinės arbatos, pridėti cinamono lazdelę. Jei šventė vyksta prieš Kalėdas, galima dovanėlėms naudoti savos gamybos eglutės žaisliukus.

Pabaigai

Amžini romantikos gerbėjai tikriausiai pasakytų, kad meilei laikas nesvarbu – vasara ar žiema, niūrus ruduo ar atgimstantis pavasaris. Be to, visos spalvos ar atspalviai Meilei palankūs… Tačiau norėdami išpuoselėti savąją šventę iki tobulumo, kiekvieną smulkmeną renkamės su dideliu pasimėgavimu ir nuoširdžiu kruopštumu.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite