Planavimas Vaišės Svečiams Vestuvių Idėjos

Idėjos vestuvėms: vaišės prie bažnyčios

Idėjos vestuvėms vaišės prie bažnyčios

Šių laikų vestuvių mados kasdien žengia pirmyn ir vis daugiau smulkmenų tampa labai svarbiomis. Tai, kas anksčiau buvo paliekama savieigai arba tuo pasirūpindavo kas nors iš svečių, dabar reikalauja kur kas daugiau dėmesio.

Šiandien apie vaišes prie bažnyčios

šampano staliukas prie bažnyčiosPoros rūpinasi ne tik, kad būtų KUO pavaišinti prie bažnyčios ar santuokų rūmų atėjusius artimuosius, tačiau suteikia labai daug reikšmės KAS TAI BUS, KAIP TAI BUS PATIEKTA IR KAD TAI BŪTŲ ĮMANTRU, ĮDOMU…

Yra daugybė užkandžių, kurie paprastai patiekiami per vestuves prie bažnyčios arba bažnyčios kiemelyje. Štai keletas pavyzdžių:

Vieno kąsnio užkandžiai: Nedideli užkandžiai, kurie tradiciškai gali būti patiekiami prieš pagrindinį valgį. Kai kurie populiarūs lauko vestuvių ceremonijų užkandžiai: brusketos, krostini, mini kepiniai, sūrio ir krekerių lėkštės.

Sumuštinukai: Nedideli sumuštiniai arba užkandžiai, patiekiami ant duonos ar krekerių. Keletas lauko vestuvių ceremonijos metu patiekiamų užkandžių pavyzdžių: rūkyta lašiša ant bandelių, vištienos salotos ant kruasanų, pomidorai ir mocarela ant skrebučių.

Mini desertai: Saldūs skanėstai visada yra vestuvių ceremonijų hitas. Populiariausi yra mini keksiukai, cake-pops, kanelės, šakočiai, šokoladu aplietos braškės ir kiti kąsnio dydžio sausainiai.

Vaisiai: Švieži vaisiai yra sveikas ir gaivus užkandis, kurį galima patiekti per vestuves po atviru dangumi. Galima rinktis vynuoges, uogas, melionų rutuliukus ir ananasų gabalėlius.

Tai tik keli pavyzdžiai vieno kąsnio užkandžių, kurie gali būti patiekiami per vestuvių ceremoniją lauke.

Prie bažnyčios reikia ne tik šampano

Planuojant vestuvių ceremoniją svarbu atsižvelgti į visų dalyvių poreikius ir pageidavimus. Gali būti naudinga ne tik pasiūlyti įvairių nealkoholinių gėrimų, bet ir pasirūpinti užkandžiais ar lengvais gaiviaisiais gėrimais, kuriais svečiai galėtų pasimėgauti. Tai gali padėti visiems išlaikyti energiją ir patogiai jaustis ceremonijos metu.

Keletas idėjų dėl nealkoholinių gėrimų, kuriuos galite pasiūlyti per vestuvių ceremoniją:

• Negazuotas vanduo
• Šviežiais vaisiais pagardintas vanduo
• Šalta arbata su ledukais (vasaros metu)
• Vaisių sultys
• Šalta kava arba ledinė latte

Taip pat pravartu pasirūpinti vandens buteliukais ar puodeliais, kuriuos svečiai galėtų pasiimti su savimi. Tai padės užtikrinti, kad visi turėtų ko atsigerti, ypač jei ceremonija vyksta lauke, esant šiltam orui.

Apskritai svarbiausia pasiūlyti įvairių variantų, kad kiekvienas galėtų rasti tai, kas jam patiktų. Jei planuodami būsite atidūs ir įtraukūs, padėsite sukurti visiems malonią vestuvių ceremoniją.

Svarbu, kad būtų patiekta grakščiai, iš tikrų stiklo taurių ir indų ar bent jau labai aukštos kokybės vienkartinių indų. Regis, šių laikų visko persisotinusius žmones svarbu stebinti.

Tad kai svečiai tikisi, kad gaus geriausiu atveju po plastikinę taurę šiltoko šampano ar kito gėrimuko iš kieno nors mašinos bagažinės, jūs tikrai galite nustebinti pasisamdę profesionalų padavėją su visu staltiese užtiestu stalu, ant kurio puikuosis šilti močiutės pyragėliai ar sausainiai su šaltu pienu; šaltas šampanas ir saldainiai bei uogos. Galite išnuomoti visą kukurūzų spragėsių ar cukraus vatos furgoniuką. Kol visi sveikins jus, turėsite smagaus laiko dalydami spragėsius ir įspūdingų fotografijų su susivėlusios vatos kupstais… Dar įmantriau ir smagiau gali būti pramoga su vaflių kepimo furgoniuku. Tik pamanykite: išeinate iš bažnyčios, o čia visur sklinda vanilinis kepamų vafliukų kvapas… Jauki naujos šeimos pradžia ir skanūs vafliukai įtampai malšinti. Ypač toks variantas tiktų vėsiu metų laiku. O jei dar suorganizuotumėte arbatos – sensacija! Tikrai visi nepamirštų.

šampano stalas užkandžiai lauke prie bažnyčiosElegantiška ir spalvinga svečius vaišinti prancūziškais putėsiais ar gražuoliais keksiukais su prosecco vynu.

Labai neįprasta būtų, jei svečius pasitiktų nuklotas stalas spalvingomis citrinų ir mėtų gėrimui paruoštomis taurėmis – kitaip dar vadinamam limonadui.

Kita visada džiuginanti pramoga vasarą – ledų furgoniukas, iš kurio draugiškai visiems pasiūloma po ragelį ledų. Jei furgoniuko negalite išsinuomoti arba tai kelia per daug sunkumų, galima su padavėju susitarti, kad elegantiškai visus pavaišintų.O įmantriausia ir mano mėgstamiausia sensacija yra dailus vyrukas arba mergina su ant kaklo kabinamu retro stiliaus padėklu, ant kurio prikrauta jūsų pasirinktų skanėstų arba gėrimų.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite