Santuoka Bažnyčioje Sužadėtinių Kursai

Sužadėtinių kursai Anglijoje

sužadėtinių kursai anglijoje

Anglijoje, kaip ir Lietuvoje katalikų parapijose, poroms ketinančioms tuoktis bažnyčioje, įprasta eiti į pasirengimo santuokai kursus, dar vadinamus sužadėtinių kursais. Šiuose kursuose paprastai aptariamos tokios temos kaip bendravimas, konfliktų sprendimas ir santuokinės pareigos. Šių kursų tikslas – padėti poroms geriau suprasti ir pasirengti įsipareigojimui, kurį jos prisiima vienas kitam ir Bažnyčiai. Sužadėtinių kursus paprastai siūlo parapija arba vietinė katalikiška organizacija ir paprastai jie privalomi poroms, norinčioms susituokti Katalikų Bažnyčioje. Kai kurios parapijos taip pat gali siūlyti rekolekcijas ar kitus sužadėtinių poroms skirtus išteklius, kurie yra pasirengimo santuokai programos dalis.

Sužadėtinių kursų laikas ir trukmė Anglijoje

sužadėtinių kursai / sutuoktinių kursai / santuokos kursai / jaunavedžiu kursai / vestuvių kursaiSužadėtinių kursų trukmė gali skirtis priklausomai nuo konkrečios parapijos ir poros pasirinkimo. Kai kurie kursai gali būti vienos dienos renginys, o kiti gali būti išdėstyti per kelias savaites. Svarbu, kad poros susitartų su kursus siūlančia parapija ar organizacija, kad galėtų dalyvauti visuose reikalinguose užsiėmimuose. Daugelis sužadėtuvių kursų siūlo lanksčias planavimo galimybes, pavyzdžiui, vakarinius ar savaitgalio užsiėmimus, kad būtų galima prisitaikyti prie sužadėtinių porų darbo laiko ir laisvalaikio galimybių. Jeigu kyla neaiškumų, pasikalbėkite su konkrečia parapija ar kursus rengiančia organizacija, kaip grafikas galėtų būti pritaikytas prie jūsų darbo valandų.

ApieVestuves.lt skaitytoja klausia:

“Kokia santuokos kursų tvarka Anglijoje? Kaip jie vyksta? Ar išduoda pažymas? Ar Lietuvoje kunigai pripažįsta tas pažymas?”

Atsakome:

Norint eiti į sužadėtinių kursus Anglijoje, reikėtų susisiekti su katalikų (ar kito jūsų tikėjimo) bažnyčia. Londone kursai vyksta lietuvių parapijoje 7-8 kartus (kartą per savaitę). Jeigu neturite kalbos barjero, galite užsiregistruoti į bet kurią jūsų mieste ar miestelyje esančią bažnyčią ir kunigas suteiks visą reikalingą informaciją. Atsižvelgiant į konkrečios parapijos tvarką, kursai gali vykti vieną dieną (8 val.) ar vykdant kelis susitikimus. Jiems pasibaigus, kunigas privalo jums suteikti kursų baigimo pažymą bei leidimą tuoktis kitoje parapijoje. Su šiomis pažymomis Lietuvoje problemų tikrai neturėtų kilti.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite