Nuotakos Stilius Suknelės

Nuotakos mamos stilius vestuvių dieną

nuotakos mamos stilius

Nori pati papuošti mamą, o galbūt ji pati mėgsta rūpintis savo įvaizdžiu, tiesiog ieško šiek tiek pagalbos? Štai mūsų patarimai būsimų nuotakų mamoms ir tikros nuotakos mamos Eugenijos pasakojimas apie ką tik įvykusias dukters vestuves ir įspūdingą savo įvaizdį.

Stiliaus patarimai mamoms

Per vestuves nuotakos motina turėtų būti apsirengusi elegantiškai ir rafinuotai, kad atspindėtų jos, kaip nuotakos motinos, padėtį. Ji neturėtų būti pernelyg puošni ar ekstravagantiška, bet rinktis moteriškesnį ansamblį, kuris prisidėtų prie dienos grožio. Svarbu, kad ji rinktųsi aprangą, kuri papildytų dukters pasirinktą įvaizdį, ir ji neturėtų prieštarauti kitoms bendrame kontekste naudojamoms spalvoms.

nuotakos mamos suknelė vestuvėmsNuotakos motina turėtų rinktis paprastus, bei klasikinius apdarus. Pasirinkus tokius audinius kaip satinas, tafta ar šilkas, jos apranga atrodys prabangiai, bet tuo pat metu išliks skoninga ir derama. Ji taip pat gali pasipuošti santūriais aksesuarais, pavyzdžiui, perlais ar deimantiniais auskarais, kad pabrėžtų savo išvaizdą ir nebūtų pernelyg išpuikusi. Bateliams rinkitės patogius, bet stilingus; šiai progai dažnai idealiai tinka vidutinio aukščio arba aukštakulniai bateliai.

Kalbant apie makiažą, per vestuves mažiau visada reiškia daugiau. Nuotakos motinos turėtų siekti subtilumo – daugiausia dėmesio skirti akių paryškinimui blakstienų tušu ir akių pieštuku, skruostus paryškinti švelniais skaistalais, o lūpas natūraliai padažyti balzamu arba lūpų blizgiu. Reikėtų tepti lengvą makiažo pagrindą, kad išlygintumėte odos atspalvį, bet jo neužgožtumėte – visada galite šiek tiek bronzanto užtepti ant tų vietų, kurias reikia papildomai padengti, kad veido oda būtų švytinti. Kalbant apie šukuoseną, elegantiškos ir amžių atitinkančios šukuosenos – tai į viršų sušukuotos šukuosenos arba švelnios garbanos; tačiau jei nesate tikri, kas geriausiai tinka jos veido formai, reikėtų pasikonsultuoti su profesionaliu šukuosenų meistru.

Dalyvaudamos dukters vestuvėse, nuotakų motinos turi jaustis užtikrintai dėl savo aprangos pasirinkimo ir kartu pasirūpinti, kad jos atrodytų tinkamai šalia nuotakos suknelės kuri turės būti tikroji šios šventės pažiba. Atsižvelgdamos į visus šiuos veiksnius, kai rinksitės drabužius, batus ir makiažą šią ypatingą dieną, nepamirškite pasirūpinti ir patogumu.  O suknelės pasirinkimui palengvinti naudokite šiuos pagrindinius principus:

1. Apsispręskite, kokio stiliaus suknelės norite

Ilga, trumpa, su rankovėmis ar be jų. Apsibrėžusi, kokio modelio suknelės norite, ne tik lengviau išsirinksite suknelę, bet ir susiaurinsite paieškų ratą, kas tikrai palengvins apsisprendimą.

Tinkamos suknelės paieška gali būti sudėtinga, tačiau turint viziją, ko norite, tai padaryti paprasčiau.

2. Pabrėžkite savo privalumus

Nesvarbu, kad mama yra vyresnio amžiaus moteris, kiekviena moteris turi savyje ką pabrėžti ir išryškinti. Žinoma, vestuvės tikrai nėra ta šventė, kuriai tiktų itin atvira ar iššaukianti suknelė, tačiau subtiliai parodyti šiek tiek kūno tikrai galima. Išsiaiškinkite savo kūno pliusus ir minusus ir rinkitės suknelę, kuri išryškintų privalumus ir paslėptų trūkumus. Skraistės, diržai ir kiti įvairūs aksesuarai padės susikurti norimą įvaizdį.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pabrėžtumėte teigiamus savo kūno bruožus, naudodami savo aprangos stilių. Pavyzdžiui, galite rinktis sukneles, kurios gerai priglunda ir išryškina jūsų apvalumus, galite dėvėti ryškias spalvas ir raštus, kurie patrauks žmonių dėmesį. Taigi eksperimentuokite su įvairiais stiliais ir raskite tai, kas jums labiausiai tinka.

3. Praplėskite spalvų paletę

nuotakos mamos suknelėAuksinė ir tamsiai vyšninė tikrai nėra vienintelės spalvos, tinkančios brandaus amžiaus moterims. Įvairios brangakmenių spalvos, metalų ar pastelinių spalvų tonai puikiai atrodys bet kuriuo metų laiku. Nebijokite spalvų. Nėra griežtos taisyklės, kad nuotakos motina negali vilkėti spalvingos suknelės. Tiesą sakant, daugelis motinų renkasi spalvas, kurios papildo jų dukters suknelę. Kol su savo apranga jaučiatės patogiai ir pasitikite savimi, pirmyn!

4. Nepersistenkite

Tikrai nereikia ant savęs susikrauti visų tipų medžiagų ir papuošimų. Šiek tiek blizgesio gerai, tačiau tai puikiai gali atstoti žavus papuošalas ant kaklo, o ne blizgi medžiaga ar karoliukai. Šiek tiek blizgesio yra visada puiku – tik nepadauginkite!

5. Paslėpkime nelygumus

Jei žadate dėvėti prigludusius drabužius, nebijokite šiek tiek apdumti aplinkinių akis ir pasinaudoti mažomis moteriškomis gudrybėmis. Kas sakė, kad įvairūs formuojantys apatiniai yra skirti tik jaunoms. Naudokitės visomis dabar taip lengvai prieinamomis galimybėmis save paversti vakaro pažiba.
Elegancija tai pats svarbiausias žodis, kuris apibūdina nuotakos ar jaunikio mamą. Klasikinis pasirinkimas niekada nenuvils. Tačiau mamos netūrėtų bijoti ir išbandyti šiek tiek naujovių, juk vaikų vestuvės nėra eilinė proga. Nebijokite žibėti ir apstulbinti visų savo giminaičių, juk tuokiasi jūsų vaikai.

Dizainerio suknelė – nuotakos dovana mamai

dizainerio suknelė nuotakos mamai“Mamą per mano vestuves visi gyrė”, – sako šių metų nuotaka Irma, mamai padovanojusi dizainerio suknelės nuomą ir įspūdingą įvaizdžio išpildymą. Po Irmos vestuvių dalijamės mamos Eugenijos įvaizdžio kūrimo aplinkybėmis, vestuvių dienos emocijomis ir nuotraukomis.

Iš ryto mama buvo puikios, pakilios nuotaikos, džiaugėsi ir jaudinosi turbūt daugiau nei aš pati. Per ceremoniją bažnyčioje mama labai susigraudino (net per daug mano akimis), bet juk ištekėjo jos pirmagimė ir vienintelė dukrytė. O gal jaudulį iššaukė visas tas vestuvių laukimas. Juk ir tądien ji kėlėsi labai anksti, nes 6 val. turėjo darytis makiažą ir šukuoseną. Grįžusi namo apsirengė savo be galo puošnią ir ištaigingą suknelę, įsivėrė auskarus, apsiavė batelius, pasiėmė delninę ir išvyko į viešbutį pas dukrelę. Auskarus išsirinko RB. Kūno spalvos batelius “Gabor” pirko Norvegijoje (nes jau buvo nusižiūrėjusi, kokia suknyte norės pasipuošti).
Kai pamačiau mamą, buvau labai sužavėta jos elegantiškumo, o žadą atėmė grožis – mama atrodė ĮSPŪDINGAI! Suknelė, makiažas, šukuosena, auskarai, delninė ir, svarbiausia, šypsena ir pasitikėjimas savimi puošė ją kaip niekada. Visi labai gyrė mano mamą, o ir buvo dėl ko: ji išsiskyrė iš kitų svečių elegancija, pribloškiamu grožiu, meile akyse ir šypsena lūpose. Su RB įvaizdžiu, kurį padovanojote, mamytė atrodė nuostabiai kaip niekada.
Patikėjusi savo mamą į profesionalų rankas nuotaka ne tik padarė jai didžiulę dovaną, tačiau ir palengvino sau dieną. Mamą papuošė ir tobulai sutvarkė savo srities asai, o jaunoji galėjo rūpintis savimi.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite