Stilius Suknelės

Kailis vestuvėms

kailis vestuvėms
Planuojančios savo šventę šaltuoju metų laiku greičiausiai jau suka galvas, kaip nesušalti ir dar atrodyti nepriekaištingai. Šiandien pakalbėsime apie puikią išeitį – kailiuką. Su gražiais kailiniais ne tik nesušalsite, bet ir atrodysite rafinuotai.

Tikri kailiai – puikus būdas suteikti ypatingos elegancijos ir prabangos bet kokiam įvaizdžiui, o vestuvių diena – ne išimtis. Tikro kailio apdaras – šalikai, stulos, apsiaustai – bus išties nuostabus jūsų įvaizdžio priedas. Tai puikus būdas sukurti papildomą šilumą nukritus temperatūrai, kartu suteikiant visam įvaizdžiui klasės ir rafinuotumo.

balti kailinukai vestuvėmsVienas iš pagrindinių tikro kailio naudojimo vestuvinei aprangai privalumų yra jo prabangi išvaizda ir pojūtis. Graži tekstūra ir nuostabus minkštumas daro jį tokį geidžiamą, todėl daugelis nuotakų renkasi jį kaip savo vestuvių dienos aprangos dalį. Kailis suknelei suteiks papildomo stiliaus, kurio taip ilgai ieškojote – jis gali būti naudojamas kaip pagrindinis drabužių elementas arba tiesiog kaip akcentas, suteikiantis bet kuriam drabužiui tekstūros ir išraiškingumo.

Rinkdamiesi kailio drabužius vestuviniam apdarui naudokite tikro kailio gaminius, o ne sintetines alternatyvas, kuriose gali būti pavojingų komponentų, ar menkaverčių audinių pavyzdžiui, mikropluoštų pagamintų plastiko pagrindu. Kailio detalės nuotakos drabužiuose suteikia puikią galimybę išreikšti save ir prideda pasitikėjimo savimi. Nesvarbu, ar pasirinksite dėvėti baltus kailinukus vestuvėms, ar ką nors subtilesnio, pavyzdžiui, švelnią skraistę ant pečių – kailiai užtikrins, kad savo ypatingą dieną atrodytumėte itin rafinuotai!

Kailio panaudojimas:

  • Trumpi balti kailinukai puikiai derės prie suknelės – pamirškite kasdienius paltus ar striukes
  • Juodi ar rudi kailiniai idealiai atitiks vintažinį nuotakos įvaizdį
  • Tiek kailiniai, tiek kailinė kepurė ar kailinės pirštinės pasakiškai atrodys fotosesijoje
  • Dailiai atrodys puošti kailiuku batai
  • Net ir floristinėse kompozicijose galima įkomponuoti kailį, pvz., kailiu apvyniotas puokštės kotas – gražus ir malonus laikyti
  • Kailiuku dekoruotos kėdės, palinkėjimų knyga, žiedų pagalvėlė atrodys be galo puošniai ir žiemiškai.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite