Santuokos Formalumai

Kokius dokumentus po vestuvių reikia keisti banke?

banko kortelės keitimas susituokus

Sveiki mielieji, gavome jūsų klausimą: ar būtina keisti pavardę ant mokėjimo kortelės po vestuvių? Taigi, paklausėme ekspertų, kad jie atsakytų į Giedrės atsiųstą klausimą.

Keičiasi pavardė – keičiama ir banko kortelė

Jei susituokėte ir pakeitėte pavardę, greičiausiai turėsite atnaujinti banko kredito ar debeto kortelės duomenis, kad ji atitiktų naująją pavardę. Norint atlikti pakeitimą, tikriausiai reikės pateikti naują pavardę patvirtinantį dokumentą, pavyzdžiui, santuokos liudijimo kopiją.

Norint išsiaiškinti visas detales pravartu susisiekti su banko klientų aptarnavimo skyriumi, kuri padės jums atnaujinti vardą ir pavardę kortelėje. Skirtinguose bankuose ši tvarka gali šiek tiek skirtis, tačiau bankui Jūsų situacija tikrai nėra naujiena. Jūsų banko pagalbos centro darbuotojai galės tiksliai nurodyti, kokius dokumentus turite pateikti ir kokius veiksmus turite atlikti, kad kortelėje būtų atnaujinta jūsų pavardė. Jie taip pat suteiks informacijos apie tai, per kiek laiko bus išduota nauja kortelė ir kada galite tikėtis ją gauti.

Svarbu kuo greičiau atnaujinti savo vardą ir pavardę banko kortelėje, kad atliekant bankines operacijas nekiltų problemų. Taip pat nepamirškite, kad gali tekti atnaujinti savo vardą ir pavardę kitose finansinėse sąskaitose, pavyzdžiui, banko sąskaitoje, taip pat kituose teisiniuose dokumentuose, pavyzdžiui, pase ir vairuotojo pažymėjime.

Štai kaip šią situaciją komentuoja vieno iš Lietuvoje veikiančių bankų atstovai:

Pasikeitus pavardei, reikia gaminti naują kortelę, ant kurios nurodoma nauja asmens pavardė. Kortelė banko klientui pagaminama nemokamai.

Nepamirškite naujo asmens tapatybės dokumento

Pasikeitus pavardei, reikia atvykti į bet kurį SEB banko skyrių ir pateikti naują asmens tapatybę liudijantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybę liudijantį dokumentą). Banko duomenų bazėje pakeičiami kliento duomenys.

Kita svarbi informacija

Jei asmuo prekiavo vertybiniais popieriais, banko skyriuje reikės pateikti sutuoktinio (-ės) įgaliojimą pirkti/parduoti vertybinius popierius. Sutuoktinis (-ė) įgaliojimą gali užpildyti ir vienas atvykęs į banko skyrių (būtina turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą).

Už atsakymus dėkojame AB SEB bankas ryšių su žiniasklaida vadovui Arvydui Žilinskui

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite