Santuoka Bažnyčioje

Kodėl santuokai naudojami žiedai

kodėl santuokai naudojami žiedai

Tradicija per ceremoniją apsikeisti vestuviniais žiedais yra poros meilės ir įsipareigojimo vienas kitam simbolis. Apskrita žiedo forma simbolizuoja amžiną meilę ir poros santykių tęstinumą. Apsikeitimas žiedais taip pat simbolizuoja poros pažadus mylėti, gerbti ir puoselėti vienas kitą visą likusį gyvenimą.

Vestuvinių žiedų naudojimo tradicija siekia senovės laikus, kai žiedai buvo gaminami iš tokių medžiagų kaip austos nendrės, kanapės ar oda. Šie pirmieji žiedai buvo nešiojami ne ant piršto, o ant riešo ar kaklo. Senovės egiptiečiai tikėjo, kad žiedo apskrita forma simbolizuoja amžiną meilę, o žiedas buvo poros meilės ir įsipareigojimo simbolis.

Krikščionybėje žiedas taip pat simbolizavo poros įsipareigojimą Dievui ir pažadą gyventi pagal krikščioniškus principus. Apsikeitimas žiedais per ceremoniją taip pat primena poros pažadą būti ištikimiems vienas kitam ir įsipareigojimą kurti bendrą gyvenimą.

Trumpai tariant, jaunųjų apsikeitimas vestuviniais žiedais simbolizuoja poros meilę, atsidavimą ir pažadus vienas kitam.

Taip pat skaitykite kokius priesaikos žodžius privalo ištarti jaunieji tuokdamiesi dievo akivaizdoje.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite