Planavimas

Vestuvės penktadienį

vestuvės penktadienį

Kartą jau rašėme, kad nebijotumėte organizuoti savo vestuvių penktadienį. Dalinamės idėjomis, kaip švęsti penktadienio vestuves.

Atsikelkite išsimiegoję ir skaniai papusryčiaukite

Naktį praleiskite ne namuose: Pradėkite savo vestuvių dieną pasirinkdami nakvynę savo mėgstamoje vietoje. Taip galėsite atsipalaiduoti ir kartu pasimėgauti šventiniu rytu be streso, kai reikės skubėti namo ruoštis.

kaip organizuoti vestuves penktadienįPusryčiai kartu: Po geros nakties miego patogioje viešbučio lovoje kartu pasimėgaukite skaniais pusryčiais. Tai bus puiki proga praleisti šiek tiek laiko kartu ir nuraminti priešvestuvinius nervus.

Ryte neskubėkite: Kadangi penktadienis nėra tradicinė vestuvių diena, ryte turėsite daugiau laiko atsipalaiduoti ir viską nuveikti laiku. Tai puiki proga papusryčiauti ir suspėti paskutinę minutę pasiruošti.

SPA arba atpalaiduojančios procedūros: Po pusryčių pasimėgaukite SPA ar kitomis atpalaiduojančiomis procedūromis. Tai puikus būdas pasilepinti prieš didžiąją dieną.

Šukuosenos ir makiažas: Baigę SPA procedūras, galite pradėti ruoštis šventei. Į tai įeina šukuosenos ir makiažo darymas. Galite eiti į saloną arba paprašyti, kad specialistas atvyktų į jūsų viešbučio kambarį. Pasidarius šukuoseną ir makiažą, laikas pradėti rengtis. Pradėkite nuo vestuvinės suknelės ir aksesuarų ir įsitikinkite, kad viskas patogiai tinka ir puikiai atrodo.

Nusifotografuokite: Prieš išvykdami iš viešbučio, skirkite šiek tiek laiko pasidaryti keletą nuotraukų. Tai puikus būdas įamžinti savo ypatingos dienos prisiminimus.

Išvykite į ceremonijos vietą: Kai abu būsite pasiruošę, laikas išvykti į ceremonijos (ar santuokos registavimo) vietą. Įsitikinkite, kad išvykstate turėdami pakankamai laisvo laiko, kad į vietą atvyktumėte ramūs ir atsipalaidavę, pasiruošę švęsti savo ypatingą dieną.

Santuokos registravimui rinkitės popietinį laiką

Registruokite santuoką gerokai popiet, taip ir artimieji bei draugai spės sudalyvauti jūsų šventėje. Po santuokos registracijos leiskitės dviese į svaiginančią fotografijos kelionę. Šventė Jūsų – tad ir fotosesija Jūsų. Metas pamiršti, kad visi svečiai įsižeis, jei nedalyvaus fotosesijoje. Visa šventė tik Jūsų ir Jums, darykite, ką norite. Jei norite, kad visi draugai ir artimieji dalyvautų Jūsų priesaikos ceremonijoje, darykite oficialią dalį per pietus 12–13 val. Visi tikrai išbėgs iš darbų.

Vakarinė dalis

nuotaka vestuvės penktadienįVakarinę dalį pradėkite 19 val. Svečiams kvietimuose rašykite, kad pradžia 18 val. Jie pradės rinktis, vedėjas ir DJ juos užims, o jūs galėsite šiek tiek vėluoti ir atvykti apie 19 val.

Praktika rodo, jog 19 val. vakaro pradžiai leidžia surengti vakarinę ceremoniją ir priėmimą, o svečiams suteikia galimybę pasimėgauti visu šventės vakaru. Taip pat lieka daug laiko fotografijoms ir kitai priešvestuvinei veiklai dienos metu.

Daugelis šventės dalyvių penktadieniais gali turėti darbo ar kitų įsipareigojimų dienos metu, todėl vėlesnis pradžios laikas jiems gali būti patogesnis. Patogu tai, jog renkantis vestuvių vietą, penktadieniais gali būti daugiau laisvų vietų, nes ši diena paprastai nėra populiari vestuvėms.

Kartais, vestuves pradėti vėliau vakare gali būti ekonomiškiau, nes vietos gali siūlyti nuolaidas vakariniams renginiams. (Pavyzdžiui restorano rezervavimas tik daliai vakaro gali būti pigesnis nei visai dienai).

Nepamirškite, kad organzuojant vestuves penktadienį, reikia atsižvelgti į svečius atvykstančius iš toliau. Jiems toks laikas gali būti mažiau patogus ar sudaryti sunkumų dėl dalyvavimo šventėje. Rekomenduojame atsižvelgti į svečių kelionės laiką ir atstumą. Taip pat pravartu pasiteirauti vestuvių šventės vietos, ar jie neturi kokių nors apribojimų dėl triukšmo vakariniu metu. Pravartu pasitarti su visais susijusiais tiekėjais, pavyzdžiui, maitinimo paslaugų teikėjais, didžėjumi, fotografu ir t.t., ir įsitikinti, kad jie gali dirbti jūsų suplanuotu laiku bei galimas priemokas už viršvalandžius jeigu vėliau pradėta šventė užsitęstų link vidurnakčio ar dar ilgiau.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite