Planavimas

Tėčio pareigos dukros vestuvėse

Tėčio pareigos dukros vestuvėse

Įsimintina ir kvapią gniaužianti vestuvių akimirka – tėčio ir mažosios jo mergaitės žengimas prie altoriaus. Tai gražus simbolis ir jaudinanti akimirka, kai atsiskleidžia dukros ir tėvo ryšys ir parodomas tėvo pasitikėjimas žentu. Ši akimirka išspaudžia ne vieną ašarą ir sukelia gražiausias emocijas. Juk tėčio mergaitė užaugo ir atrado vyrą, kuris pavergė jos širdį. Tačiau tėčio širdyje ji visada išliks jo mažoji dama, kurią reikia globoti ir ginti.

Tėtis dukros gyvenime yra lygiai toks pat svarbus kaip ir mama. Jo vaidmens nesuvaidins niekas kitas, jis tarsi įkvėpėjas, pats stipriausias ir protingiausias. Dukroms reikia to, ką tėčiai turi geriausia – stiprybės, drąsos ir tvirtybės. Tik mylimo tėčio kantrybė, meilė, rūpestis ir nuolatinis palaikymas padeda merginai tapti tokia moterimi, kokia ji yra tą dieną žengdama prie altoriaus!

Tėčio pareigos vestuvėse

nuotakos tėtis išlydi dukrą į vestuvesŠtai keletas būdų, kurie padės tėčiui dalyvauti ir būti reikalingam Jūsų didžiąją dieną.

Būdamas nuotakos tėvu turite daug pareigų, tačiau svarbu nepamiršti, kad kiekvienos vestuvės ir kiekviena šeima yra skirtingos. Daugelis tradicijų, kurias matome per televiziją ir filmuose, nebūtinai yra tai, ko iš tikrųjų laikėsi mūsų protėviai. Turint tai omenyje, svarbu prisiminti, kad yra tam tikrų dalykų, kuriuos dažnai siejame su nuotakos tėvais, tačiau jie nebūtinai yra privalomi.

Pateikiame sąrašą dalykų, kuriuos nuotakos tėvai galėtų daryti per vestuvių ceremoniją, bet nebūtinai yra privalomi. Atminkite, kad šis sąrašas skirtas kaip įkvėpimo šaltinis, kuris padės sudėlioti elementus savo tobuloms vestuvėms, o ne griežtų pareigų rinkinys. Nuotakos tėvui turėtų būti leista pasimėgauti dukters vestuvių akimirką, o ne patirti stresą dėl pareigų sąrašo.

Nutakos tėvas gali (bet tikrai neprivalo):

Palydėti nuotaką prie altoriaus ir ją išleisti.
Sakyti kalbą ar tostą pobūvio metu.
Šokti su nuotaka per tėvo ir dukters šokį.
Padėti planuoti vestuves ir pasiruošti joms.
Dalyvaukite vestuvių vakarėlyje.
Dalyvauti šeimos židinio perdavimo ceremonijoje.
Dalyvauti kitose tradiciniuose papročiuose ir ritualuose.

Atminkite, kad svarbu būti maloniems ir dėmesingiems savo tėvams ir nieko jiems neprimetinėti. Svarbiausia, kad visi gerai praleistų laiką ir mėgautųsi ypatinga jūsų vestuvių akimirka.

1. Dukros lydėjimas prie altoriaus

Tai tinkamiausias būdas išreikšti ir parodyti meilę. Tėtis laikydamas savo dukros ranką padeda jai tvirtai žengti pas savo išrinktąjį. Juk tikroji tėčio pareiga – perleisti dukrą į kito vyro rankas. Ši akimirka nuotakai ir tėčiui yra jautri ir be galo graži. Dažnai jausmai perpildo krūtinę ir neišvengiamai pasipila laimės ašaros.

Štai jaudinantis įrašas, kuriame paprastai vežimėlyje sėdintis tėtis savo dukrą vestuvių dieną nustebino. Ypatingą dieną jis atsistojo ir palydėjo ją prie altoriaus. Tėtis kelis mėnesius kentė varginančius kineziterapijos seansus siekdamas įgauti jėgų ir nuvesti dukrą prie altoriaus.

2. Kalba

Tėtis per vestuves gali būti pirmasis žmogus, kuris pasakys gražią kalbą ir pasveikins jaunuosius sukūrus naują šeimą. Pateikiame išties jaudinančią tėvo kalbą per dukters vestuves; jaunikis net apsiašarojo.

3. Tėčio ir dukros šokis

Tėčio ir dukros šokis yra viena svarbiausių vestuvių akimirkų, tačiau šokis ne visada privalo būti graudinantis. Įsitikinkite patys!

4. Padėkoti už atvykimą

Nuotakos tėtis turėtų sutikti svečius ir jiems padėkoti už atvykimą. Tai gražus būdas sutikti svečius ir susipažinti su nepažįstamais žmonėmis.

5. Užtikrinti, kad dukra laiku atvyktų į ceremoniją

Tėčio pagrindinis darbas vestuvių dieną yra užtikrinti, kad jo dukra laiku atvyktų į ceremoniją ir nesijaudintų.

Priskirtos žymos

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite