Planavimas

Nuotakos biblija – Vestuvių planavimo knyga

Nuotakos biblija - Vestuvių planavimo knyga

Mylimiausia esamų ir būsimų nuotakų knyga, kurią anot knygynų darbuotojų, labai dažnai kelis kartus glosto knygyne, o finale ateina ir nusiperka. O dar dažniau knygynai sulaukia vaikinų, kurie perka šią knygą ir tarsi pasiteisindami, kad perka NUOTAKOMS skirtą leidinį daug kartų kartoja: “čia mano būsimai nuotakai. Ji labai nori.”

Knygos autoriais tapo garsios vestuvių planuotojos Laura Vagonė ir Viktorija Prokofjeva, J. Statkevičiaus madų šou gėlėmis puošiantis floristas Antanas Mažonas, šokėja Jurgita Česnavičiūtė, portalo jaunavedžiams redaktorė Simona Krasauskienė, teisininkė ir kiti vestuvių planavimo ar vestuvių srities profesionalai.

Knyga iliustruota Lino Dambrausko nuotraukomis.
Eglė ir Jonas Valančiūnai kartu su dar penkiolika porų iš Lietuvos, Amerikos ir viso pasaulio pasidalijo savo nuotraukomis su knygos rengėjais.
Knygas leidžia Alma littera

“Nuotakos biblija” – tai pirmas reikalingiausias daiktas kiekvienai būsimai nuotakai.

Knygoje kiekviena nuotaka ras reikalingiausius patarimus nuo teisinių klausimų, kaip įregistruoti santuoką, iki idėjų ir pasiūlymų, ką ir kaip daryti, kaip nesutrikti. “Nuotakos biblijos” autoriai – savo darbą mylintys vestuvių ar jų dalies organizavimo specialistai, teisininkai, smalsūs žurnalistai, ieškantys visko, kas įdomu.

“Nuotakos bibliją” sudaro penki skyriai:

• Nuo ko pradėti planuoti vestuves
• Viskas apie santuokos ceremoniją ir sužadėtinių kursus
• Paslaugų teikėjai
• Kviečiame svečius į vestuves
• Nuotakos ir jaunikio stilius

nuotakos biblija pdf

Nuotakos biblija (PDF)

Jeigu vis dar nežinote ar pirkti šią knygą, internete galite paskaityti 10 nemokamai platinamų knygos puslapių. Pdf parsisiuntimo mygtukas apačioje:

Nuotakos biblija pdf

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite