Planavimas

Kelintą valandą tuoktis?

vestuvių ceremonijos laikas

“Jei tik galite, ceremoniją organizuokite kuo vėliau! Ir čia ne apie magiją, astrologiją ir mistinius ženklus, o apie patogumą visiems. Šiandien tokia pakyli nuotaika ir taip norisi pasidalyti gerais ir prasmingais patarimais jums, mielos nuotakos ir jų padėjėjai.” – Edita Skruibienė

Tai kodėl kuo vėliau?

Visada nuotakoms siūlau rinktis kuo vėlesnį santuokos ceremonijos laiką tam, kad galėtų pamiegoti, pailsėti ir švytėti šventės dieną, pokylyję bei nuotraukose. Tam, kad nereikėtų keltis daryti makiažo 7 valandą ryto, nesirinkite santuokos ceremonijos laiko 11 val.–13 val. Pats didžiausias moters grožio priešas – miego trūkumas. Patikėkite, visa savaitė gali būti labai sunki prieš vestuves net jei turite tobuliausią vestuvių planuotoją: tikrinsite visas detales šimtus kartų, skambins sunerimę giminaičiai bei draugai penkias dešimtis kartų ir klaus, ar tikrai nereikia atsivežti bankucheno ir, ar bus kokakolos prie viskio, kaip apsirengti, ir kaip atvažiuoti į šventės vietą, ir dar praneš, kad Birutė su Zenium nebeatvažiuos, o tai reikš, kad reikia visą susodinimo planą greitai daryti iš naujo, o pirmoji pamergė susipyko su pabroliu ir nebenori būti porose, ir taip toliau, ir panašiai. Taip, kad spręsite ir aktyviai dalyvausite priešvestuvinėje karštinėje. Palepinkite save vestuvių dieną, kad galėtumėte pamiegoti bent iki 10 val., ramiai papusryčiauti (kava ir sveiki pusryčiai), tada atvažiuos makiažo meistrė ir prasidės smagus pasiruošimas…

nuotaka lovojeKiekvienai nuotakai vestuvių diena ir taip labai ilga ir pilna streso, todėl atsikėlusi nuo 7 ryto kažin ar sulauksite vestuvinio torto ir fejerverkų vidurnaktį… O ką jau kalbėti apie išvaizdą nuotraukose. Turbūt visos pabuvusios nuotakomis prisimena Tą dieną pilną gerų įspūdžių, tačiau ir kaip labai labai varginančią: fotografuotis ir filmuotis visą dieną, devėti neįprastą apdarą ir avėti nebūtinai pačius patogiausius batelius, pozuoti grakščiai ir būti labai pasitempusiai visą laiką, bendrauti su daugybe žmonių ir itin maloniai kalbėti, sakyti šimtus ačiū, kad atvykote, nuolat šypsotis, šokti su visais… hm kažką pamiršau! A, taip! Visą dieną nevalgyti ir negerti beveik nieko! Tiesiog būsite taip užsiėmusi prieš tai išvardintomis veiklomis, kad tam tiesiog neliks laiko… Ne viena nuotaka tik nuėjusi miegoti suvokia, kad nelabai ką ir ragavo ar gėrė per visą dieną. Tad grįžkim prie pradinės minties – kuo vėliau ceremonija, tuo geriau.

Ilgiau pamiegosite, geriau pailsėsite. O dar gerai daryti ceremoniją vėliau, nes tai reiškia trumpesnį laiko tarpą svečiams iki vakarinės dalies. Pavyzdžiui, ką veikti svečiams nuo 12 val. iki 19 val. vakaro, kai prasideda oficiali vakarinė dalis? Ypač jei žmonės atvažiuoja iš toli, labai nepatogu laukti vakaro su puošnia suknele ar kostiumu. Tad kuo trumpesnis laisvas laikas, tuo geriau. Idealu ceremoniją ir šventės vietą daryti ten pat. Visi atvažiuoja, susituokiate, pasveikina, keletas kokteilių ir nuotraukų belaukiant jaunųjų ir, žiūrėk, jau vakaro programa su visomis linksmybėmis ir atsipalaidavimu.

Šalyse, kaip, pavyzdžiui, JAV, ceremonijas įmanoma organizuoti net ir visai vėlai vakare; pasirinktoje vietoje (viešbutyje, sode, ant stogo ar restorano salėje) po ceremonijos visi sėda vakarieniauti ir toliau linksminasi iki ryto.

O kada jaunųjų fotosesija, klausiate?

Jai nesuteikiama tiek daug reikšmės būtent tą dieną (pozuoti, bučiuotis, vaikštinėti 3 valandas pakrante…). Dviejų įsimylėjėlių fotosesija gali vykti visą dieną prieš ceremoniją arba kelias dienas po jos, kaip kam patogiau.

Tai tiek šiam kartui. Naudinga žinoti visus variantus ir rinktis iš kelių galimybių.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite