Planavimas

Kaip papuošti automobilius per vestuves?

Tikriausiai neįsivaizduojate vestuvių be puošnios ir triukšmingos automobilių palydos ar bent jau išskirtinio jaunųjų automobilio. Tačiau dažnai transporto priemonės atrodo perkrautos, per daug rėžiančios akį ir pasidaro aišku, kad norėta daug, visko ir būtinai geriau nei pas kaimynus. Tereikia nepamiršti kelių pagrindinių taisyklių ir jūsų vestuvių automobiliai atrodys skoningai ir subtiliai.

Kaip puošti automobilį, kad jis nebūtų panašus į tortą?

blogas automobilio dekoras vestuvėmsLietuviai automobilius mėgsta puošti gėlėmis, juostomis, kaspinais, balionais. Kompozicijos būna įvairiausios, papildytos dar tokiais simboliais, kaip žiedai, masyvios širdys, pliušiniai žaislai, gulbės… Mašina tampa panaši į dar vieną vestuvinį tortą. Puošiant išvardintais elementais, reikia juos derinti prie visų vestuvių spalvų paletės ir automobilio spalvos, dydžio, stiliaus.

Svarbiausia išlaikyti proporcijas

Puošdami automobilį kaspinais, rinkitės kontrastą – šviesių spalvų automobilį dekoruokite tamsesnėmis, ryškesnėmis juostomis ir kaspinais, o tamsų – šviesiomis. Taip pavyks pasiekti iškilmingumo ir puošnumo efektą.

Naudodami tokius simbolius, kaip žiedai ar širdelės, rinkitės lengvesnes medžiagas, mažesnį dydį. Kompoziciją įrėminkite gėlėmis. Svarbiausia, išlaikyti proporcijas tarp puošybos elementų ir automobilio dydžio. Subtiliau atrodys ketvirtadalio kapoto dydžio gėlių kompozicija nei per visą kapotą išsikerojęs krūmas.

Puošyba pagal sezonus

Puošti galima ne vien kapotą, bet ir veidrodėlius, dureles ar jų rankenėles. Papuošimų dydis turi būti priderintas prie puošiamos vietos. Ant veidrodėlių, rankenėlių užteks vos kelių žiedų ar kaspinų, pritvirtintų specialiais laikikliais.

Jaunųjų automobilis turi išsiskirti labiausiai, o kiti palydos automobiliai gali būti papuošti tik simboliškai – po mažą puokštelę, kaspinėlį ant veidrodėlių.

rudeniniais lapais puoštas automobilisDekoruojant vestuvių transportą svarbu atsižvelgti į vestuvių sezoną ir temą. Tai padės sukurti vientisą išvaizdą, kuri derėtų prie bendros jūsų didžiosios dienos estetikos. Pavyzdžiui, pavasario ir vasaros vestuvėms puikiai tinka gyvos gėlės, pavyzdžiui, rožės, bijūnai ir lelijos, iš kurių galima sukurti gražias gėlių kompozicijas ar girliandas. Žiemos vestuvėse galima naudoti natūralius elementus, pavyzdžiui, kankorėžius, visžalius augalus ir kitus elementus, iš kurių galima kurti vainikus ar girliandas, skirtas automobiliui papuošti. Rudens vestuvėms puikiai tinka auksinių lapų motyvai, kuriais galima papuošti automobilį.

Galite papuošti ne tik variklio dangtį, bet ir veidrodėlius, dureles ir durų rankenas. Tai jūsų vestuvių automobiliams suteiks ypatingo akcento ir leis jiems išsiskirti. Dekoracijų dydį reikėtų pritaikyti prie puošiamo ploto. Užteks kelių žiedų ar juostelių ant veidrodėlių, durų rankenų ir durų rankenų su specialiais laikikliais.

Dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti puošiant vestuvių transportą, yra jūsų vestuvių spalvinė gama. Jei savo vestuvėms pasirinkote tam tikrą spalvinę gamą, pravartu šias spalvas įtraukti į vestuvinio transporto dekoracijas. Tai galima padaryti naudojant tos pačios spalvinės gamos kaspinėlius ar gėles arba net naudojant pagal užsakymą pagamintas vinilines plėveles ar lipdukus.

Be to, savo vestuvių transportą galite papildyti asmeniniais akcentais, pavyzdžiui, savo inicialais, vestuvių data arba specialia žinute. Tai padarys jūsų transportą įsimintiną, taip pat suteiks puikią galimybę padaryti keltą puikių nuotraukų.

Jei automobilis senovinis

Svarbus yra ir automobilio stilius – jei pasirinkote senovinį, antikvarinį, išskirtinio modelio automobilį, jis savaime gražus. Jį galite puošti simboliškai, kad papuošimai neužgožtų subtilių transporto priemonės linijų, dailaus silueto.

Puošiant vestuvių automobilius, svarbu ant vieno nesukrauti ir gėlių, ir kaspinų, ir balionų, ir širdelių. Tereikia tinkamai parinkti spalvas, dydžius, temą ir automobilis taps dar vienu gražiu jūsų vestuvių akcentu.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite