Planavimas

Dekoro koloritas rudens/žiemos vestuvėms

Beprasidedančiam rudens–žiemos vestuvių sezonui šiemet tinka apibūdinimas “kontrastai”. Be visada nuostabiai šaltajam metui tinkančių sidabrinių, šviesių melsvų, kakavinių, rausvų tonų, gamtos motyvų (vyno, rudens lapų bei gėrybių spalvų) šį rudenį ir žiemą karaliaus mėlyna. Ir ne bet kokia mėlyna, o sodri, turtinga, turinti žalsvų, violetinių pustonių. Derinkite šiuos mėlynus atspalvius su raudona, alyvine, rausva, violetine, turkio žalia ir, žinoma, sidabrine – būkite drąsūs!

Nebijokite stebinti

Nepabijokite savo svečius nustebinti netikėtais dekoracijų deriniais. Pavyzdžiui, staltiesėms rinkitės tamsius mėlynus atspalvius, o gėlių žiedams – baltus, raudonus, vyno. Šias spalvas naudokite ir smulkioms dekoro detalėms – servetėlėms, žvakėms, svečių dovanėlėms, torto puošyboje. Arba atvirkščiai, pavyzdžiui, staltiesę rinkitės drąsios fuksijos spalvos, o kėdžių dekorui – tamsią mėlyną.

Žiemos šventėms visada tinka spindesys

Subtilus ir elegantiškas sidabro, metalo atspalvių spindėjimas arba drąsesnis – auksinis. Galima likti prie šviesios paletės kalbant apie sidabro efektą – naudoti tik baltus, pilkus tonus, o galite ir čia sužaisti kontrastais ir įvesti minėtus sodrius mėlynus atspalvius. Auksinę galite derinti su turtingais vyno ar gyvesniais alyviniais, fuksijos atspalviais.

Bet kokiu atveju rinkdamiesi savo šventės spalvą ar jų derinius pagalvokite, ar tiks jūsų norimas derinys šventės vietai, ar ten jau nėra dominuojančių spalvų. Šviesioms, šaltesnių atspalvių patalpoms drąsiai galėsite rinktis kontrastuojančius derinius (pavyzdžiui, mėlyna su raudona), o šiltų spalvų patalpoms labiau tiks ramūs deriniai (pavyzdžiui, solidi vyno su auksinėm detalėm).

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite