Planavimas

10 idėjų, kaip smagiai praleisti savaitgalį porai

kaip planuoti vestuves

Vestuvių planavimas gali būti labai smagi, tačiau šiek tiek varginanti patirtis. Dažnai tenka diskutuoti poroje ir priimti įvairius sprendimus, ieškoti kompromisų. Svarbu nepamiršti daryti pertraukas nuo intensyvaus planavimo ir praleisti šiek tiek laiko kaip pora.

svajonių vestuvėsVienas iš pagrindinių pertraukėlių privalumų yra tas, kad jos leidžia jums pasikrauti energijos ir iš naujo susitelkti. Vestuvių planavimas gali būti didelis darbas, todėl lengva pasinerti į detales ir pamiršti bendrą vaizdą. Darydami pertraukas galite atsitraukti ir pailsėti nuo vestuvių planavimo streso ir spaudimo. Tai gali padėti pasijusti energingesniems ir labiau  pasiruošusiems imtis užduočių. Taip pat svarbu atsitraukti nuo darbų ir praleisti laisvalaikį poroje negalvojant apie vestuvių dienos rūpesčius, nes tai padeda sustiprinti jūsų tarpusavio ryšį. Kai esate užsiėmę vestuvių planavimu, lengva pamiršti skirti laiko vienas kitam.

Pristigusiems minčių ir bėgantiems nuo rutinos santykiuose pateikiame idėjų, kaip smagiai galite praleisti laiką su savo antrąja puse. O be to, pastebėsite, kad dalis problemų išsiprendžia savaime, tiesiog reikia luktelėti. Pavyzdžiui galite sulaukti telefono skambučio su jums palankiomis naujienomis, jums ramybės neduodantį klausimą gali išspręsti Jūsų antra pusė ar tiesiog atrasti ką nors netikėto visai neieškant.

1. Susiorganizuokite iškylą gamtoje. Šiltu oru viena iš smagiausių vietų, kur galite praleisti laiką su antrąją puse, tai gamta. Pasigaminkite užkandžių, pasirūpinkite pledu, susiraskite gražią vietą miškelyje ar prie ežero ir leiskitės į išvyką.
2. Eikite į koncertus. Geriau paieškoję nors ir kiekvieną savaitgalį galite rasti nemokamų ar nebrangių koncertų, kuriuose su savo antrąja puse galėsite paklausyti muzikos ir smagiai praleisti laiką. Tai puikus būdas prasiblaškyti ir laiką praleisti tarp kitų su pačiu mylimiausiu žmogumi.
3. Užsiimkite sportine veikla drauge. Tai nereiškia, kad turite kilnoti sunkumus drauge, bet išsinuomokite dviračius ar imkite turimus, susiplanuokite kelionės maršrutą ir aktyviai praleiskite laiką drauge. Taip pat galite rinktis pasivažinėjimą riedučiais, žiemą rinkitės pačiūžas. Daug teigiamų emocijų ir linksmai praleistas laikas bus garantuoti.
4. Aplankykite meno galerijas muziejus ar parodas. Tokia veikla yra įdomi ir atpalaiduoja po savaitės sunkumų. Pasipuoškite ir eikite stebėti ir aptarinėti meno ekspozicijų su savo antrąja puse. Tokia veikla smagi – galite bendrauti netrukdomi ir vertinti kūrinius drauge.
5. Savanoriaukite. Jeigu savaitgaliais turite laiko ir noro, kartu susiraskite organizaciją, kurioje norėtumėte padirbėti. Bus smagu, kai galėsite kažką gero nuveikti su antra puse.
6. Eikite į kulinarijos kursus. Patobulinkite savo kulinarinius gebėjimus, drauge mokykitės gaminti maistą, o po kursų galėsite lepinti vienas kitą nuostabiai paruoštu maistu kiekvieną dieną.
7. Žygis baidarėmis. Savaitgalio ar kelių dienų žygis baidarėmis gali būti labai smagi pramoga, susikvieskite daugiau bendraminčių ir smagiai praleiskite laiką.
8. Eikite į šokių pamokas kartu. Pasirinkite jums patinkančius šokius porose ir eikite mokytis šokti su savo antrąja puse. Gal išmoksite ką nors, ką panaudosite per savo pirmąjį vestuvių šokį.
9. Žiūrėkite filmus drauge. Eikite į kino teatrą kartu arba jį pasidarykite namuose. Kukurūzų spragėsiai, pagalvės ir jūsų mėgstamiausi filmai padės sukurti jaukią atmosferą ir nuostabiai praleisti laiką.
10. Keliaukite į SPA drauge. Niekas labiau nepadeda atsipalaiduoti kaip malonios procedūros ir antra pusė šalia.

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite