Informacija Vyrams Planavimas

Kaip pasipiršti? Įdomūs būdai

kaip pasipiršti įdomūs būdai

Prišlybos – reikalas rimtas, negalite klysti, turite būti nuoširdus ir parodyti mylimajai, kad ne tik šią minutę geidžiate jos, bet ir visą likusį gyvenimą ją mylėsite, gerbsite, saugosite… Vienas iš būdų pasakyti daugiau nei tik paklausti: “Ar tekėsi už manęs?” yra pasipiršti neįprastai, įdomiai, originaliai. Štai keletas idėjų.

1. Laimės šulinėlis

Mažas laimės šulinio pakaitalas – puodelis, aistrą žadinanti kvapi arbata, jaukumą keliantis skonis. Ant porcelianinio puodelio galite pats nupiešti žieduką, o originalą dailiu kaspinėliu pririšti prie ąselės. Siūlote amžiną meilę ir jaukius vakarus dviese. Moterys neatsisako laimės.

2. Dalelė skanumyno

Parinkite mylimosios skanumyną ir vieną perlaužkite/nupjaukite ar prakąskite. Dailų žiedelį įkomponuokite tarp saldėsių ir raštelyje paklauskite: “Ar būsi mano amžinai?” Prakąstas saldumynas simbolizuoja, kad jūs be mylimosios nesate visuma. Moterys visada kuria visumą.

3. Tarp žaliųjų eglaičių

Jei judu mėgstate būti gamtoje, nieko geriau už priklaupimą ant kelio ir esminį klausimą “Ar tekėsi už manęs?” nesugalvosite. Galite pasirinkti jums reikšmingą vietą, o jei tokios neturite – aukšti kalnai ir gaivus eglaičių kvapas reikš jūsų meilės platybes. Ypatingai tinka žiemos piršlyboms. Moterys neatsispiria žaliai gyvybės simbolikai.

4. Pasakų žiedelis

Miško tematika galima sugalvoti ir daugiau piršlybų scenarijų. Vargšė našlaitėlė pasakoje ieškojo žibuoklių, o jūsų mergina gali rasti žiedą ir išgirsti iš mylimojo lauktą, ar tekėsi už manęs? Galite ją tiesiog užrištomis akimis privesti prie žiedelio, o galite pasakyti, kad šioje vietoje slypi paslaptis, lai atskleidžia ją. Moterys dievina paslaptis.

5. Staigmena knygoje

Jei jūsų mylimoji mėgsta skaityti, galite gražiai žiedelį įkomponuoti į jos skaitomą knygą ir per visą puslapį užrašyti: “Ar tekėsi už manęs?” Patikėkite, tą vakarą knygos turinys mylimajai neberūpės, o kaip tik ši knyga ateityje galbūt taps pati įsimintiniausia… Tai tarsi pasiūlymas gyvenimo knygą rašyti dviese. Moterys neatsispiria kūrybai.

6. Platybių žavesys

Galite pasipiršti ir platybių platybėse, kur jūsų mylimoji nesitiki jokios staigmenos: pievoje, laukuose, proskynoje ar kitoje didelėje erdvėje. Deklamuokite, dainuokite, vaidinkite – piršlyboms galite naudoti bet kokią išraišką: jūsų niekas nemato ir šios platybės priklauso tik jums. Moterims reikia laisvės ir intymumo.

7. Skanieji keksiukai

Galite užsakyti keksiukų ir į vieną jų “įkepti” sužadėtuvių žiedą. Žinoma, ypatingą keksiuką reikėtų pažymėti užrašu: “Ar tekėsi už manęs?” ar kokiu kitu išskirtiniu ženklu. Keksiukai taip pat turėtų būti papuošti atitinkamai: širdelėmis, šypsenomis ar kokiais tik judviem reikšmingais simboliais. Moterys neatsisako saldaus gyvenimo.

8. Saldžios piršlybos

Galite užsakyti įvairių formų sausainukų, papuoštų ryškiaspalviu glajumi. Sausainukai turėtų būti saldūs ne tik skoniu, bet ir išvaizda: meškučiai, širdelės, žiedeliai… Klausimas gali būti užrašytas ant sausainuko, galite jį ištarti žiūrėdamas į akis ar tiesiog pasiūlyti mylimajai paskanauti sausainių, o paslėptas tarp skanumynų žiedelis netikėtai sutviska… ir mylimosios akys nušvinta dar prieš jums ištariant klausimą. Moterys neatsispiria jausmui “Aš – karalaitė”.

9. Piršlybos kelyje

Tikriausiai vienos netikėčiausių piršlybų – piršlybos kelyje. Jei mylimoji nujaučia, kad jai pasipiršite, tikrai nesitikės, kad tai padarysite kelyje. Dažniausiai laukiama tam tikros vietos, tam tikros akimirkos, o jei važiuojant paprašysite mylimosios atidžiai stebėti kelio ženklus, ji nieko neįtars. Pakelėje ant didelio stendo didelėmis raidėmis užrašykite: “Ar tekėsi už manęs?” Moteris užburia netikėtumai.

10. Nacionalinio parko nacionaliniai ypatumai

Jei mėgstate vaikščioti po įvairius draustinius, tai ant medžio stendo, primenančio draustiniuose stovinčius informacinius stendus, išraižytas “Ar tekėsi už manęs?” tikrai nustebins ir netikėtumu, ir šiltumu: juk raižinys ant medžio šiuo atveju ir jūsų pastangos, ir meno kūrinys. Moteris žavi vyrų pastangos.

11. Gyvenime kaip kine

Daugelis tik filmuose matė lėktuvo išskleidžiamą juostą su užrašu “Aš tave myliu. Ar tekėsi už manęs?” Jei galite sau tai leisti, pasipirškite tokiu būdu – mylimoji pasijus tarsi filme, o jūs būsite to gražaus filmo nepakeičiamas herojus. Moterys dievina herojus.

11. Meilės miestas

Paryžius Paryžius – meilės miestas, apie kurį svajoja visos moterys be išimties. Jei nusprendėte pasipiršti meilės mieste, jums beveik nieko nereikės daryti, tik nuoširdžiai ištarti tą svarbiausią klausimą, o visa kita atliks paryžietiškas šarmas ir šalia šviečiantis Eifelio bokštas. Net didžiausios skeptikės neatsispiria Paryžiaus žavesiui.

12. Ekstremalios piršlybos

Nardymas po vandeniu pats savaime yra ypatingas, o jei dar jūsų mylimoji pamatys užrašą: “Ar tekėsi už manęs?”, visą gyvenimą prisimins ne tik povandeninio pasaulio žavesį, bet ir tą didelį adrenalino kiekį, plūstelėjusį radus ne lobį, o perskaičius piršlybų žodžius. O jūs rankoje vietoj auksinės žuvelės laikykite žiedą. Moteris užvaldo adrenalinas.

13. Fotosesijos netikėtumai

Pasiūlykite mylimajai drauge nusifotografuoti. Atsipalaidavę kvailiokite žiūrėdami į objektyvą ir pozuokite. Kaip fotosesijos detalę paimkite dėžutę, pasakykite, kad joje slypi paslaptis. Po truputį viliokite mylimąją dėžute, tegu jai būna smalsu, o galų gale atidarykite ir parodykite, kas slypi dėžutėje, tuo pat metu klausdami, ar mylimoji sutinka už jūsų tekėti. Moterys mėgsta staigmenas.

14. Piršlybos paplūdimyje

Galite po vieną žodelį ant didelių atskirų popieriaus lapų užrašyti klausimą: “Ar tekėsi už manęs?” Paprašykite žmonių paplūdimyje jums truputį padėti: tegu sustoję puslankiu palaiko tuos lapus, kad jūsų mylimoji galėtų perskaityti, kas juose užrašyta. Kol ji skaitys, priklaupkite ant kelio ir savo rimtus ketinimus įrodykite atidarydamas dėžutę su žiedeliu. Moterys trokšta dėmesio.

15. Linksma vinjetė

Galite padaryti vinjetę, kurioje viena nuotrauka atitinka vieną raidę. Taigi klausimas: “Ar tekėsi už manęs?” ir kelios nuotraukos su žiedu, kurį užmausite mylimajai ant piršto, parodys, kiek darbo įdėjote, kad neįprastai pasipirštumėte. Tinka mėgstantiems individualumą ir nenorintiems viešumo.

15. Ypatinga vakarienė

Visada malonu, kai vyras nusprendžia pavaišinti pietumis ar vakariene. O jei dar gamina pats… Ant šaukšto galite išraižyti “Ar tekėsi už manęs?” Pasistenkite, kad mylimoji pamatytų užrašą, su savimi turėkite žiedą ir ši vakarienė taps ne tik įsimintiniausia, bet ir pačia simboliškiausia – juk jūs siūlote ne tik meilę, bet ir gyvenimo jaukumą. Moteris myli gaminančius vyrus.
Kad ir ką sugalvotumėte, svarbiausia nuoširdumas. Tačiau nesipirškite neapgalvotai: juk tai prašymas ir pasižadėjimas visą gyvenimą praleisti drauge. Jei tikrai žinote, kad to norite, mylite ir nusprendėte – imkite žiedą, tarkite “Ar tekėsi už manęs?”, o piršlybų išraiškos būdą sugalvosite ar panaudosite iš siūlomų. Drąsos, meilės ir sėkmės!

Apie grožio klubą

Apie Vestuves

Visos svarbiausios detalės tobulos vestuvių šventės planavimui ir įgyvendinimui be rūpesčių!

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite